Reklama

Příznaky neštovic v dospělosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 21:33
Neštovice v dospělosti příznaky

Ahoj holky :mavam: prosím Vás kdo z Vás prodělal neštovice v dospělém věku, jaké byli počáteční příznaky? Jde mi o to, že syn je teď prodělal, včera byl 12 den od objevení prvního pupinku. No samozřejmě dneska jsem kaput už já, teploty zatím nic hrozného 37,6, ale jsem úplně vyčerpaná, bolí mě celej člověk, poslední dny mě bolela i hlava častěji, jen mi nejde jedna věc do kupy, bolí mě v krku a mám tam nějaký dva červený flicky, syn to měl i v puse, ale moc jsem mu to nezkoumala. Vím, ze průběh u dospělého mužem byt úplně jiný než u dítěte, jako děcko jsem je neprodelala, tak mě zajímá zda se mám připravovat že to jsou ty potvory nebo nějaký hnusny moribundus :mrgreen: je mi jasné že mi nemůžete s jistotou říct, že se o ne jedna, jen ty průběhy jake popripade byli a jak jste to zvladaly? Mám doma ještě 8 měsíčního prcka :roll: moc děkuji tam každou odpověď :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 09.12.17 21:41

@Terul12 měla jsem v 17, nejdříve dva pupínky na ruce a na nové, vypadaly jako alergie, po dvou dnech jsem se osypala komplet celá.. V ústech, uších, očích, na intimních místech, byla to lahůdka.. Teploty jsem moc neměla, ale já ne nemivam.. Držím palce

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 21:45

@lentilka248 no je fakt že jsem se zatím moc neprohlizela jestli nějaké jsou, zítra mrknu jestli se něco nevyhodilo, ono je jasné ze každý má příznaky jiné, syn třeba před nástupem neměl ani teploty až druhy den po vysevu, já zatím opačně, jedine co mi moc nesedí je ten krk, ale zase to je přesně po 14 dnech od syna :roll: ou tak pokud to jsou ony mám se na co těšit :? A díky :kytka:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 09.12.17 21:46

Ja je mela pred dvema lety v 26 a jeste v lete priznaky stejne jak u vas malatnost bolest celeho tela bolest hlavy. teplota, bylo to hrozne pak vyskocili 3 pupinky a pak uz to jelo jedine co jsem byla schopna udelat bylo dojit si na wc

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 21:49

@Lunysek no přesně tak nějak se cítím i já, úplně total hotová, na záchod zatím teda dojdu, ale jinak katastrofa :? Ta bolest v krku by mohla byt i od toho, ze by tam ty svině začaly vyskakovat :lol: ale doktor samozřejmě nejsem, uvidíme jestli se objeví. Děkuji :kytka:

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 09.12.17 21:53
@Terul12 píše:
@Lunysek no přesně tak nějak se cítím i já, úplně total hotová, na záchod zatím teda dojdu, ale jinak katastrofa :? Ta bolest v krku by mohla byt i od toho, ze by tam ty svině začaly vyskakovat :lol: ale doktor samozřejmě nejsem, uvidíme jestli se objeví. Děkuji :kytka:

Opravdu to neni nic prijemneho a hlavne hodne odpocivejte.

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 21:56

@Lunysek děkuji, snažím se, starší zítra pofici ke tchýni, ale ještě tu mám kojeneho osmimesicniho prcka, to bude slast :roll: a manžel v práci :think:

ivašot.
Kelišová 6388 příspěvků 09.12.17 21:58

@Terul12 Dospělým se poměrně běžně při neštovicích předepisují antivirotika, aby byl průběh mírnější a nehrozily komplikace. Tak to případně konzultuj u doktora, kdyby se Ti to opravdu rozjelo. Držím palce.
Edit: teď jsem dočetla, že kojíš, tak to s těmi antivirotika tedy nevím

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 09.12.17 21:59

Já těsně před třicítkou. První den jeden pupínek, další 7 - valila jsem na kožní, neštovice, samo… Jinak pohodička a celý následující týden si říkala, jak mi nic není a jak je to klídek Teprve jak začaly pupínky praskat a zasychat, tak jsem začala být K. O., ale opravdu totálně. Po asi měsíci mi dělalo problémy projít na procházku dvě ulice :?
Teploty jsem neměla celou dobu, a únava v začátku taky nebyla. :think: Taky mě nic nesvědilo. Ale jako nemoc mě to teda sebralo strašně. :?

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 22:00

@ivašot. Uvidím do pondělí co z toho tedy vyleze a kdyžtak tam brnknu i kdyby to nestovky byly, nerada bych tam vkurila a nakazila nedejbuh nějakou těhotnou co to také neměla a jiné lidi.

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 22:02

@LAlezane jeeejda no jak vás slyším holky :roll: žádná hitparáda teda :think: už teď jsem jak pytlem prastena, do toho ještě pupinky a svědění, no kuš s něma :lol: radši ať to je nějaká viróza :mrgreen:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 09.12.17 22:31
@Terul12 píše:
radši ať to je nějaká viróza :mrgreen:

Noooo, držím palce :mavam: Byl to hnus strašný :poblion: Jo vidíš, jak píšu toho pobliona, tak jsem se taky dost dlouho nemohla ani podívat na jídlo, existovala jsem jen na polívkách a kompotech. Takže nic na Vánoce :roll:
Já to chytla přes pásový opar v rodině - že existuje očkování dospělých proti neštovicím jsem se dozvěděla až po chycení, samozřejmě :zed: :zed: :zed: - a měla jsem o dost horší průběh. Fakt ze všech sil držím palce, tohle nepřeju ani nepříteli :poblion:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 09.12.17 22:32

Manžel je měl ve 40, chytil je od dcery. Došel k obvoďačce, ale ta mu napsala antibiotika, že to nemůžou být neštovice, protože tvrdil, že je v dětství prodělal. TAk jsem ho druhý den nahnala na kožní na pohotovost, ať si nechá napsat antivirotika. TAm mu neštovice potvrdili, napsali antivirotika, takže celkem měl průběh dobrej. VYrážku 14dnů, pak už klusal do práce. Ale je fakt, že ty první dny mu bylo taky jak při chřipajzně.

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 22:43

@LAlezane já se taky prave dovedela o ockovandu až během syna když se nakazil, což u samozřejmě nemělo žádný smysl, uvidíme co bude dal, ale určitě dam vědět, už to mám tak zaryte pod kůži ze se drbu :lol:

Terul12
Kecalka 159 příspěvků 09.12.17 22:45

@PapeJ teda tak taky pozdě, chudák :roll: ano příznaky jak při nějaké chřipce, mám to stejný, uvidíme co bude dal, ale kojim pořad, takže nevím jestli by mi ty antivirotika předepsali :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >