Neštovice, kdy se může na slunce?

5.6.17 21:16

Neštovice,kdy se může na slunce?

Ahoj, tak naše prďolka má neštovice, zrovna takhle na léto :,(.Doktorka mě upozornila že nesmí na slunce, ale neřekla proč a hlavně jak dlouho. Proč, to už asi vím (jizvičky a skvrny) ale jak dlouho to je pro mě záhadou. Má je pátý den, je mi jasný že v nejbližší době se nepůjdeme opalovat a cca pět dní ještě pobudeme doma ale zajímalo by mě za jak dlouho by jsme mohli normálně do města na nákup nebo zmrzku za slunečného dne či na zahradu-do polostínu. V úplném stínu pod ořešákem ji neudržím :).Ještě doplním že má celkem velký výsev, hodně neštoviček na obličeji, ale dobře se hojí, neštovice se vysévali 3 dny.Moc děkuji za vaše rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6145
5.6.17 22:04

Naše holky měly neštovice na konci roku 2015 a celý následující rok jsme je museli hlídat. Na hlavu klobouček a krátký rukáv a kraťasy. Celé nahaté nebyly. A mazali jsme 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
6.6.17 06:17

Ahoj, já jsem dceři dávala dvě léta po neštovicích ven slabé světlé legíny a slabé světlé tričko s dlouhým rukávem + samozřejmě klobouček. Doktorka mi říkala, že první dva roky se ty jizvy nejvíc hojí. Ono to je kolikrát i v tom horku příjemnější než holá kůže.
Já sama jsem to podcenila (měly jsme neštovice obě zároven), po půl roce jsem nosila ven tílko a mám ošklivé fleky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama