Nesúlad v sexe. On je príliš hrubý, ja úzka

Anonymní
14.1.20 20:41

Nesúlad v sexe- on je príliš hrubý, ja úzka

Asi chápete anonymitu.
ako sa roztiahnuť?
Partner je veľmi hrubý a dlhý, naozaj nadpriemer a nejde nám to, veľakrát sa do mňa nemôže ani dostať. Ja som zase príliš úzka, aj keď po predohre sa psychicky cítim pripravená a som vlhká, tak nejde to, bolesti mám, potom štípanie a zápaly. Čo ďalej? Má to rišenie? Partner je opatrný, ale mňa to veľmi bolí, nechcem, aby ma sex stále bolel.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4259
14.1.20 20:44

Bude muset jít na operaci na zmenšení údu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4863
14.1.20 20:48
@Božislava píše:
Bude muset jít na operaci na zmenšení údu.

A ona na zvětšení? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11374
14.1.20 20:50

Víc předehry, víc lubrikačního gelu (ideálně nějakého přírodního, mírně léčivého) a především polohy, kde ty určuješ tempo a hloubku - tedy jsi nahoře - ať už klasický koníček, nebo v sedě na něm, možná i na stojáka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
14.1.20 20:52
@Enmamma píše:
A ona na zvětšení? :zed:

Co je na tom divného? To se normálně dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13671
14.1.20 20:55

Vyměnit za menšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
14.1.20 21:00
@divine woman píše:
Vyměnit za menšího.

Tak když jim to jinak klape, až na ten velký penis, bylo by hloupé se rozejít, kvůli velikosti penisu, když existuje chirurgický zákrok na zmenšení penisu. Nebo je možné ho zmenšit pomocí přípravku Nitrix.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4863
14.1.20 21:09
@Božislava píše:
Tak když jim to jinak klape, až na ten velký penis, bylo by hloupé se rozejít, kvůli velikosti penisu, když existuje chirurgický zákrok na zmenšení penisu. Nebo je možné ho zmenšit pomocí přípravku Nitrix.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
14.1.20 21:10

Nitrix je doplněk stravy pro sportovce, ti ovšem jako vedlejší efekt často zmiňují zmenšení údu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13671
14.1.20 21:11
@Božislava píše:
Nitrix je doplněk stravy pro sportovce, ti ovšem jako vedlejší efekt často zmiňují zmenšení údu.

Nekecej, to jako fakt? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
14.1.20 21:14
@divine woman píše:
Nekecej, to jako fakt? 8o
člověk se někdy diví, čím vším ty vrcholové sportovce cpou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 21:24

Byl by blázen kdyby si nechal kvůli nějaké ženské zmenšit penis 8o pokud ho nemám tak že mu pleská o kolena, tak je možná problém v ženě, ať jde ona na zvětšení :nevim: někdo má zas opačný problém. Chlap ho má malého a ženská širokou :nevim: málokdy si partneři sednou jak se říká jak prdeel na hrnec. Já měla x chlapů za život a vyloženě pro můj klín byl stvořen ideálně jen jeden z nich, ovšem majitel toho penisu nebyl zas k použití do života :mrgreen: není to jednoduchý…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 21:33

Pořiďte si miminko :grin: to Ti ji krapet roztáhne :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 21:35

Nechapu proc si tady z toho vetsina dela legraci, ono to vubec neni nic prijemneho resit takovyto problem. :zed:
Zakladatelko, neboj, urcite nejste jediny par s timto problemem. Mame to s partnerem stejne a uklidnim te, jsme spolu jiz sedm let a mame spolu dve deti :srdce: Takte jestli se mate opravdu radi, urcite se casem sladite ;) Nam chvili trvalo nez jsme prisli na vhodnou polohu kdy me to mene boli a dokaze se do me snadneji dostat. Je treba aby byl trpelivy, citlivy, aby az se do tebe dostane chvili pockal, to mi vzdy pomuze se jemu prizpusobit a bolest prejde. Doporucuju kondom nebo lubrikant. A poradnou predehru, je lepsi abys byla poradne pripravena… Opravdu to chce cas a sladit se :-)
Mimochodem, ja si vzdy myslela ze po porodu budu „roztazena“ a uz to pujde samo… No prvnich par „poprve“ po porodu opravdu stalo za to, malem se do me ani nedostal, stazena jsem po nem jeste vic…
Anonym snad vsichni pochopi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 21:37

Anonymni prede mnou… Nam ani to nepomohlo viz. muj prispevek vyse. Takze opravdu neni pravda ze porod „roztahne“. Pro me teda des i gyn. prohlidka a doktor cumel ze jsem ztazena jeste vic nez predtim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama