Nesvědící vyrážka, asi nakažlivá?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 19:46
nesvědící vyrážka, asi nakažlivá?

Ahoj, moc nevím, kam to zařadit, snad jsem to dala dobře. Před pár dny jsem si všimla, že malý syn má na zadečku nějakou vyrážku, vypadalo to jakoby malinký krvavý stroupky, jakoby se tam odřel do krve, ty asi 2 nebo 3, a okolo červená jakoby krupička trochu, nic hodně nápadného, nevypadal, že by o tom nějak věděl, nesvědilo ho, nebobolelo. dneska se začala dělat podobná vyrážka i mě na ruce, na palci mám větší začervenání, na hřbetu ruky(mezi prsty a zápěstím podobnou vyrážku jako syn, dva malilinký stroupky jakoby, a okolo malinká krupička. také to nebolí ani nesvědí. netušíte, co to může být? na fotce to bude asi vidět hodně špatně, fotila jsme jen svou ruku. kromě toho začervenání na palci není příliš výrazná :think:

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 19:48
@Anonymní píše:
Ahoj, moc nevím, kam to zařadit, snad jsem to dala dobře. Před pár dny jsem si všimla, že malý syn má na zadečku nějakou vyrážku, vypadalo to jakoby malinký krvavý stroupky, jakoby se tam odřel do krve, ty asi 2 nebo 3, a okolo červená jakoby krupička trochu, nic hodně nápadného, nevypadal, že by o tom nějak věděl, nesvědilo ho, nebobolelo. dneska se začala dělat podobná vyrážka i mě na ruce, na palci mám větší začervenání, na hřbetu ruky(mezi prsty a zápěstím podobnou vyrážku jako syn, dva malilinký stroupky jakoby, a okolo malinká krupička. také to nebolí ani nesvědí. netušíte, co to může být? na fotce to bude asi vidět hodně špatně, fotila jsme jen svou ruku. kromě toho začervenání na palci není příliš výrazná :think:

zajit na kozni a nebo pokud mas döma Locoloid tak namazat tim ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 19:52
@Anonymní píše:
Ahoj, moc nevím, kam to zařadit, snad jsem to dala dobře. Před pár dny jsem si všimla, že malý syn má na zadečku nějakou vyrážku, vypadalo to jakoby malinký krvavý stroupky, jakoby se tam odřel do krve, ty asi 2 nebo 3, a okolo červená jakoby krupička trochu, nic hodně nápadného, nevypadal, že by o tom nějak věděl, nesvědilo ho, nebobolelo. dneska se začala dělat podobná vyrážka i mě na ruce, na palci mám větší začervenání, na hřbetu ruky(mezi prsty a zápěstím podobnou vyrážku jako syn, dva malilinký stroupky jakoby, a okolo malinká krupička. také to nebolí ani nesvědí. netušíte, co to může být? na fotce to bude asi vidět hodně špatně, fotila jsme jen svou ruku. kromě toho začervenání na palci není příliš výrazná :think:

To může být i svrab, jděte na kožní… Dnes už svrab není záštitou špindírů, ale i čistotných. Stačí se dotknout místa kde se dotkl nemocný před Vámi…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 19:56
@Anonymní píše:
To může být i svrab, jděte na kožní… Dnes už svrab není záštitou špindírů, ale i čistotných. Stačí se dotknout místa kde se dotkl nemocný před Vámi…

já hledala na internetu, prošla jsme všechno možné, ale svrab by měl svědit ne? toto vůbec nesvědí, ani mě, ani syna.

@JayLee píše:
zajit na kozni a nebo pokud mas döma Locoloid tak namazat tim ;)

nemám bohužel :( na kožní, nevím no, zítra se mi to zrovna vůbec nehodí :? jasné, že kdybychom měli něco vážného, tak program odložím, ale tohl zatím nevím, jestli je to prkotina, nebo ne, ale něčemu vážnému zatím nic moc nenasvědčuje, jiné příznaky nejsou, synovi se nijak nešíří, jen ten zadeček.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >