Netekoucí hrneček 360° - Lovi, nebo Avent?

4041
28.7.13 18:33

netekoucí hrneček 360° - lovi nebo avent?

Ahoj maminky, mám dotaz jak jste spokojené s hrníčkem 360°, který je podle vás lepší, Avent nebo Lovi? a kde ho koupím? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24807
28.7.13 18:35
@Žirafa9 píše:
Ahoj maminky, mám dotaz jak jste spokojené s hrníčkem 360°, který je podle vás lepší, Avent nebo Lovi? a kde ho koupím? děkuji

Ahoj, za nás doporučuju ten Avent, byli jsme maximálně spokojený. Koupila jsem ho přes internet, ale už nevím kde, ani nestál moc peněz. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
28.7.13 18:38

Ten lovi je úplně na prd, malej když to zahodil tak to vždy stejně teklo, pořádně z toho ani nepil, navíc se tam neskutečně všechno usazovalo, pomalu denně vyvařovat a i tak jsem měla pocit že jsem z toho cítila jako by ten čaj nebo co tam bylo nalitý, máme i avent ten je lepší, ale nejvíc stejně děti pijou z lahviček s takovým tím pítkem - kubik water, nepijí jen tu slazenou vodu, ale dostávají do toho i normální neslazený čaj nebo trochu slazenou vodu se štávou a je klid. Podle mne ty veškerý hníčky s různými speciálními pítky jsou akorát tahač peněz, ale zas až takový efekt to nemá podle mne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
28.7.13 18:40

Lovi hrnicek jsme mely, muzu rict, ze na prd :mrgreen: On je totiz nekapajici doslova. Mala z nej vubec nic nevytahla a kdyz jsem to zkusila ja, tak jsem mela co delat abych se z toho vubec napila. Poridily jsme Avent a super :potlesk: Je sice drazsi, ale fakt kvalitni a mame ho uz hodne dlouho. Navic se k nemu da vselicos dokoupit. Takze za nas AVENT a poridi se v ktere koliv lekarne nebo na netu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
28.7.13 18:51

Taky jsem vsadila na zn. Avent a jsem zklamaná, teče :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
28.7.13 19:08

Ty brdo, neni to vadny kus? Maji ho i holky pro sve deticky a taky super. Dcera ho ma uz snad tri roky a drzi. Jen to pitko je okousane, ale da se koupit nahradni, v lekarne ho i objednaji. A nemate to s mekou hubickou? My mame ten vetsi s tvrdou hubickou, je to podlozeny silikonovym krouzkem a ten se da i sundat a omyt. Ja si fakt nemuzu stezovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
28.7.13 19:19

Já vyzkoušela moře hrníčků. Všechny na prd, bu´d tečou, nebo netečou a dítě se z nich nenapije :mrgreen: takže vyhozené peníze. Ale na pití je lepší ten avent. Jinak taky kupuju kubíka, jsou to nejlepší lahvičky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
28.7.13 19:38

My mame Avent, ten patent je cca po mesici pouzivani jakysi roztento, ale funkcni a porad zdaleka nejlepsi, co jsme meli.. z Kubika se neni zatim schopny normalne napit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4041
28.7.13 19:48

Takže s aventem jste teda spokojenější, díky za tip, myslíte všechny tento hrnek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
28.7.13 19:57

@Žirafa9 Jak mas stare ditko? My mame ten nepruhledny, s takovou delsi tvrdou hubickou. Pred tim pila z normalniho dudliku a neprechazely jsme na zadny mekky nekapajich, ale rovnou na tento tvrdci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
28.7.13 20:07
@Žirafa9 píše:
Takže s aventem jste teda spokojenější, díky za tip, myslíte všechny tento hrnek?

Ne, tenhle je pro prťata http://www.zbozi.cz/…adly-zelena/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
28.7.13 20:07

Já mám od aventu myslím že se to jmenuje kouzelný hrníček, ale to pítko se dá dát normálně i na lahev od aventu. ale ta lahvičku kubíka vede, malá ji staršímu bere od nějakých 9 měsíců a pije z toho daleko víc než z čeho koliv jiného
http://www.zbozi.cz/…ent-philips/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
28.7.13 20:14

Vyzkousela jsem nekolik druhu pitek i hrnicku, nejlepe se ale osvedcily lahve Kubik Water nebo Aquila, stoji par korun a na rozdil od vetsiny netekoucich hrnku vazne netecou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Crystalline
28.7.13 20:22

@MARKETAB81 ahoj, muzu se zeptat, jestli si tu lahvicku Kubika umi drzet sama a nezleje se? Ja to nasemu 1,5 rocnimu radsi pridrzuji, aby nebyl cely zlity, protoze to ruzne obraci. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
16848
28.7.13 20:27
@Crystalline píše:
@MARKETAB81 ahoj, muzu se zeptat, jestli si tu lahvicku Kubika umi drzet sama a nezleje se? Ja to nasemu 1,5 rocnimu radsi pridrzuji, aby nebyl cely zlity, protoze to ruzne obraci. Diky

Nezleje, ona prostě neteče pokud netahá :mrgreen: jo pije z ní sám už někde od 10 měsíců a je to jediná lahvička, kterou mu můžu nechat a vím, že z ní neunikne ani kapička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama