Reklama

Netekoucí hrneček Fisher Price - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 25.01.11 18:22
Netekoucí hrneček fisher price

Ahoj všem, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s tímto hrnečkem???
 http://www.maxikovy-hracky.cz/…-price-p0696

Máme ho koupený, ale pít nám z něj nejde…teda ani nám dospělákům…buď jsme nepochopili patent, nebo fakt nevím…je tam takový divný podtlak a pití zůstane v pítku odkud i kape…Chci se jen zeptat, jestli tu máte někdo podobnou zkušenost, nebo jestli máme třeba vadný výrobek…
A ještě dotaz, Viki nám teď rozkousal během dvou dnů pítka u 2 hrnečků co měl, tak jestli mi poradíte nějaký netekoucí a osvědčený! Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 25.01.11 18:46

Sportovní netekoucí uzávěry na pet flašky… - Mattoni sport, Rajec. Zkuste, třeba se chytne (a když bude kousat, není to tolik peněz jako za hrnečky…)

Jak má téct ten FP nevím :oops:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 25.01.11 18:54

Pipet moc díky! Ty Rajecky jsme jeden čas taky měli, ale Vikťulák se brzo naučil, že když to zmáčkne, tak to krásně stříká…takže to bylo na 2 věci…máme doma vynalézavce :)

blogmamy
Neúnavná pisatelka 16908 příspěvků 25.01.11 19:37
teereka píše:
Ahoj všem, chci se zeptat, máte někdo zkušenost s tímto hrnečkem???
http://www.maxikovy-hracky.cz/…-price-p0696Máme ho koupený, ale pít nám z něj nejde…teda ani nám dospělákům…buď jsme nepochopili patent, nebo fakt nevím…je tam takový divný podtlak a pití zůstane v pítku odkud i kape…Chci se jen zeptat, jestli tu máte někdo podobnou zkušenost, nebo jestli máme třeba vadný výrobek…
A ještě dotaz, Viki nám teď rozkousal během dvou dnů pítka u 2 hrnečků co měl, tak jestli mi poradíte nějaký netekoucí a osvědčený! Díky moc!

jo tak tenhle hrneček jsem koupila dceři taky a za dva dny skončil v koši :evil: nechápu jak může být netekoucí když to z něj při pití teče všechno,holka měla úplně nacucaný body apod.fakt kvalita :cert: doporučuju sama za sebe avent,máme teď a max spokojenost :wink:

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 25.01.11 19:39

My máme Avent a jsme spokojené. Mají několik druhů pítek - minimálně tři - všechny máme a mají různou tvrdost. To tvrdé by nerozkousal.

Nebo zkus netekoucí hrneček:

http://www.rajmiminek.cz/…a-hrnicky-88

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 25.01.11 20:22

já mám pro děti z Tesca netekoucí hrnečky otvor savičky je dost velký, že tam strčím prst, takže se i dobře čistí. ta netekoucí část je nacvakávací, opět se dobře myje, na nacvaknutí je potřeba hodně síly i na vycvaknutí, ale neprotýká a má pěkně udělané úchyty, dobře se drží a navíc má výborně přidělaný kryt na savičku.

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.11 20:24

Taky tento hrneček máme a musím říct že díky němu se malá naučila pít z hrnečku.

Měli jsme hrneček Tommee tippee 4m+ a v tom se topí ještě teďkom, kdežto tenhle je perfektní, pije z něj týden a umí to.

(Doufám že je to ten samý co máme doma - podle fotky to tak vypadá - máme tam tři malé dírky v tom pítku).

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 25.01.11 20:34
petka.konecna píše:
Taky tento hrneček máme a musím říct že díky němu se malá naučila pít z hrnečku.

Měli jsme hrneček Tommee tippee 4m+ a v tom se topí ještě teďkom, kdežto tenhle je perfektní, pije z něj týden a umí to.

(Doufám že je to ten samý co máme doma - podle fotky to tak vypadá - máme tam tři malé dírky v tom pítku).

JJ, tři otvory tam jsou…jen by mě zajímalo, pije se z něj fakt dobře??? A máte tam takovou nandavací membránu, aby to neteklo??? Protože jak jí tam dáme, tak z toho nejde vůbec pít…

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 25.01.11 20:36

Ahoj, taky jsme ho před měsícem koupili a pít nám z něho nejde, tak jsme stále na lahvičce.
Taky jsem přemýšlela, jestli není závadný, protože to vůbec tam neteče a když jsem to skusila tak to ani moc netáhne.
Přemýšlím, že koupím jiný, ale nevím jaký at se konečně naučíme pít z hrnku, protože tohle nám nejde a že to stále skoušíme :lol: .

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 25.01.11 20:54
mikami píše:
Ahoj, taky jsme ho před měsícem koupili a pít nám z něho nejde, tak jsme stále na lahvičce.
Taky jsem přemýšlela, jestli není závadný, protože to vůbec tam neteče a když jsem to skusila tak to ani moc netáhne.
Přemýšlím, že koupím jiný, ale nevím jaký at se konečně naučíme pít z hrnku, protože tohle nám nejde a že to stále skoušíme :lol: .

Tak to je přesný, prostě to vůbec ale vůbec neteče…taky budem kupovat nový…jenom řeším, který nerozkouše…¨

z normálního hrnečku sice pije i sám, ale pak to rozlévá všude kolem…no asi se zajdu podívat někam do pordejny, nebo fakt nevim…ale u nás mi zatím moc neporadili…no snad něco co bude fungovat najdu
O Aventu jsem slyšela, že dost tečou

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.11 21:04
teereka píše:
petka.konecna píše:

JJ, tři otvory tam jsou…jen by mě zajímalo, pije se z něj fakt dobře??? A máte tam takovou nandavací membránu, aby to neteklo??? Protože jak jí tam dáme, tak z toho nejde vůbec pít…

No tak já to nezkoušela z toho tahat (ten hrnek používáme pár dní), ale vzhledem k tomu že toho čaje je tam furt míň a míň tak to teče :) - kam by se to jinak ztrácelo :)

Jo je tam bílá měkká podložka a pak z průhledného plastu ještě cosik. To tam všechno nasadím a jde se pít.

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 25.01.11 21:23
teereka píše:
mikami píše:
Přemýšlím, že koupím jiný, ale nevím jaký at se konečně naučíme pít z hrnku, protože tohle nám nejde a že to stále skoušíme :lol: .

Tak to je přesný, prostě to vůbec ale vůbec neteče…taky budem kupovat nový…jenom řeším, který nerozkouše…¨

z normálního hrnečku sice pije i sám, ale pak to rozlévá všude kolem…no asi se zajdu podívat někam do pordejny, nebo fakt nevim…ale u nás mi zatím moc neporadili…no snad něco co bude fungovat najdu
O Aventu jsem slyšela, že dost tečou

Já teda skusím taky ten AVENT, když říkají že teče :-D , protože tohle nám opravdu nejde.
To už jsem mu tam dala štávičku, kterou má rád strašně a nic stejně.
Já si v první chvilce myslela, že jsem to špatně dala dohromady, protože jsem ho rozbalila a automaticky rozdělala, abych ho mohla dát do dez. tablet. A jak nám to nešlo, tak jsem ho teprv začala zkoumat jak to je :-) a skusila to sama pít.
Tak jsem ráda, že jsi sem dala to téma, koukám že nejsme sami, ale stejně nevíme jak na to :-) .
Ale zas holky píší že jim to jde tak já :nevim: .

PetkaK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.11 21:31

Holky donutili jste mě to zkusit - a teče mi to.

Tak třeba - nemáte tam nějak nasazenou tu bílou gumu? Já nevím, třeba jsou to nějaký vadný kusy :)

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 25.01.11 21:45

Tak jsem to šla taky prohlídnout :lol: a ono tu bílou gumu jinak nenasadíš, jak to má ten tvar k jedné straně.
Tak to zítra opět skusíme.
Pak už ale budu muset koupit jiný, když to nepujde. Tak uvidíme :-) .

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 26.01.11 10:31

Jak píše mikami, tam guma tam nejde nasadit jinak…já to taky měla jako hlavolam…a prostě to neteče…tak nevim…asi teda vada, reklamovat to nemůžu, už nemám účtenku…no tak zkusíme kouknout jinde…
koukala jsem na ty s brčkem, možná by mu to šlo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >