Netflix filmy/seriály

Anonymní
11.7.21 08:42

Netflix filmy/seriály

Ahoooj
Mám otázku
Jaké jsou vaše oblíbené filmy a seriály na netflixu? Můžete se tu o nich rozepsat 💗 A klidne mi dejte vedet o filmech/seriálech, na které by jste se uz nikdy nepodivali :mrgreen:

Serialy: • Sex education • Riverdale • Stranger Things • Neuvěřitelná • Medeline McCann :( • Too Hot To Handle

Filmy: • Taken • Díra • Stánek s polibky • 3096 dni • Únos Lisy McVey - doporucuji!!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
11.7.21 08:44

Slasher, Had

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9227
11.7.21 09:15

Netflix tipy CZ/SK skupina na FB.

Ostatní mi poděkujte, že jsem ušetřil vás drahocenný čas nad zbytečným příspěvkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
11.7.21 09:16

Lucifer, castelvania, crown, shadow and bone, zámek a klíč, půjčovna masa…je toho strašně moc :-D
Jinak super diskuze už moc nevím na co koukat :-D ať žije první šílený trimestr že :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9227
11.7.21 09:17

@Layana když použijes hledání, tak takových témat je tu nekolik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
11.7.21 09:19

@Cenarius vidíš hledat na emimi mě nenapadlo :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
11.7.21 09:28

Tech diskusi je tady fakt hromada. Ale ono hlavne zalezi na vkusu, ne Netflixu je pro me tak 80% veci totalni nekoukatelnej odpad. Maji ale vetsinou povedene dokumenty. Nektery serialy fakt vydareny (treba Dark), pokzd jde o filmy, tak to kolikrat hledam pul vecera a stejne si nic nepustim, protoze to je samej shit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
11.7.21 09:34

@Cenarius ehm kazdej nema fb ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64433
11.7.21 09:45
@Anonymní píše:
Ahoooj
Mám otázku
Jaké jsou vaše oblíbené filmy a seriály na netflixu? Můžete se tu o nich rozepsat 💗 A klidne mi dejte vedet o filmech/seriálech, na které by jste se uz nikdy nepodivali :mrgreen:

Serialy: • Sex education • Riverdale • Stranger Things • Neuvěřitelná • Medeline McCann :( • Too Hot To Handle

Filmy: • Taken • Díra • Stánek s polibky • 3096 dni • Únos Lisy McVey - doporucuji!!

uz je to tu nekolikrat :D
narcos
papirovy dum
bazar charite
Bridgertonovi
Na tenkem lede
Bodyguard

ted koukam na Ratchedova

z filmu poslední Shalows

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2781
11.7.21 09:50

Z mě la casa de papel, la cocinera de Castamar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.7.21 09:51

Chlapec s parožím jsem koukala teď naposledy, moc hezké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9424
11.7.21 10:09

Mě přijde teď Netflix takový hrozně moderní, každý o něm mluví, jsem zvědavá kdy tato vlna přejde a bude zase něco nového :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64433
11.7.21 10:16
@Annabela11 píše:
Mě přijde teď Netflix takový hrozně moderní, každý o něm mluví, jsem zvědavá kdy tato vlna přejde a bude zase něco nového :mrgreen:

asi brzo, podle te FB skupiny to dost upadá a spousta kvalitních věci se tam nedostane, nejsou titulky. Mozna na tom v anglictine je to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
11.7.21 10:20

You, Sex/life, Lupin :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9227
11.7.21 10:21
@Venetia píše:
asi brzo, podle te FB skupiny to dost upadá a spousta kvalitních věci se tam nedostane, nejsou titulky. Mozna na tom v anglictine je to lepší.

Titulky jsou na vše, to s tím nemá nic společného. Problém je v tom, že Disney, HBO, Amazon, Paramount a další spouští svoje vlastní služby a odmítají dávat licence jiným. Stejně jako co si natočí Netflix, tak neuvidíte jinde. V tomto bode a nynějším čase nastává velkým problém v tom, jestli si uživatelé budou ochotní platit třeba 3 streamovací služby nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat