Netflix nebo HBO GO

25
19.7.21 12:54

Netflix nebo HBO GO

Zdravím filmové a seriálové nadšence :dance: jelikož už delší dobu přemýšlím nad zakoupením předplatného na výše zmiňovaných platformách, tak mě zajímá, která se vám osvědčila více a s kterou jste více spokojeni, jak po stránce obsahové, tak kvalitou atd., já se v tom moc nevyznám, tak bych byla vděčná za jakékoliv rady a tipy. Ráda mrknu na romantické seriály, pro manžela nějaké nové krimi/thriller no a pak ráda sleduji například filmy jako Pán prstenů, Harry Potter atd. a právě nevím, zda tyto platformy i tyhle filmy nabízejí. Vím, že na netflixu jsem to kdysi hledala a nenašla. Tak pokud je v tomhle někdo zběhlý, budu vděčná :srdce: jinak kdysi býval první měsíc zdarma, to už teď asi není, co? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
358
19.7.21 12:58

Za me Netflix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11568
19.7.21 13:04

Mám oboje, protože třeba Příběh služebnice na Netflixu není, Živí mrtví taky ne. Netflix toho má víc, ale HBO má zase velkou většinu dabovanou. Takže používám oboje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4528
19.7.21 13:06

Za mě Netflix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4282
19.7.21 13:12

Zacinala jsem na HBO, ted mam oboje. Na hbo se mi líbí, ze je většina v češtině, což využívám pri oddychovych seriálech u kterých třeba ještě něco kutim, nebo vařím a nemůžu číst titulky. Netflix teď ale podle me více frčí každou chvíli tam jsou nové seriály a filmy, takže s chlapem koukáme na netflix. Děti jedou taky na obojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
19.7.21 13:13

My mame Netflix a spokojenost velka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
19.7.21 13:13

Pan prstenů a Harry Potter je na HBO, na Netflixu nevím, ten už nemáme, tam mi hodně vadilo, že je spousta věcí bez dabingu, na HBO je dabované skoro vše, takže když koukám s dětma, je to mnohem praktičtější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
19.7.21 13:14

Mám oboje, na každém mi vyhovuje něco jiného jiný seriál…Netflix má hodně i novějších českých filmů hbo zase skoro vše s dabingem…pokud chceš jen jeden zaplať si na jeden měsíc oboje a pak se rozhodni ktery si necháš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
19.7.21 13:25

Máme oboje. Vic koukame na Netflix. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14457
19.7.21 13:35

Mám oboje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52099
19.7.21 13:43

Oboje.
V porovnani s blbym lupenem do kina je ta cena sranda.

Kdybych si mela vybrat jen jedno, tak …. tak nevim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32587
19.7.21 14:11

@Ema_Emi

Já když jsem si letos při koronodovolené poprvé aktivovala Netflix, tak tam byla možnost využít měsíc zadarmo, tak na to mrkni a po měsíci se rozhodneš.
S HBO nemám zkušenost, to už není na to čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
19.7.21 14:25

@free333 už ten mesic zdarma není.

Jinak můžeš jedno, zkouknout co tam je, zrušit a platit druhý. Je to šíleně flexibilní. Navíc za chvíli tu mám Paramount, Disney, Amazon a spousty dalších.

Tipuji, že v budoucnu to člověk bude po mesicich přepínat. A nebo bude nějaká spojující nadsluzba, kde to člověk zaplatí a bude mít všechny k dispozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32587
19.7.21 15:25
@Cenarius píše:
@free333 už ten mesic zdarma není.

Jinak můžeš jedno, zkouknout co tam je, zrušit a platit druhý. Je to šíleně flexibilní. Navíc za chvíli tu mám Paramount, Disney, Amazon a spousty dalších.

Tipuji, že v budoucnu to člověk bude po mesicich přepínat. A nebo bude nějaká spojující nadsluzba, kde to člověk zaplatí a bude mít všechny k dispozici.

To je divné, protože to bylo ještě snad v dubnu letošního roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14457
19.7.21 15:28

Jinak zdarma je na obojím první týden tuším. Takže zkus nejdřív jedno a poté druhé a uvidíš co ti bude vyhovovat. Třeba oboje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat