Netradičně bolestivá ovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 22.12.17 15:11
netradičně bolestivá ovu

Zdravím,
Jako práva snazilka jsem začala hlídat, kdy mám ovulaci.
Poslední pohl styk 19.12.
Ted 20.12 podle testu jsem měla ovulaci. ale nějak divné me bolí v podbřišku…to jsem nikdy neměla.
Možná je to hloupý dotaz, ale není možné, zr je něco špatně? Bolest je podobná te před MS.
Děkuji za rady :nevim:

Reakce:
Marcam
Kelišová 5083 příspěvků 22.12.17 15:17

@Ellinkam tak třeba se zadařilo :kytka:

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 22.12.17 15:20

@Marcam to by bylo skvěle…spis jsem se bala, aby to nebyla nějaká cysta nebo tak…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 22.12.17 15:47

@Ellinkam ja mivala ovu vzdy jako takovy tlak v podbrisku pul dne pred, v den a pul dne po ovulaci ;) ted, kdyz se nam zadarilo jsem mela bolestivejsi podbrisek a tlaky v nem az do MS. Nevedela jsem, co to je, nakonec vysly // :srdce: tak moc drzim palce, aby to byl takovy vanocni darecek :hug:

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 22.12.17 15:53

@Kukacka123 je, tak to moc gratuluji!! :kytka:
No, bylo by to skvělé. Jen nevím, ze by to bylo tak brzo.. :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 22.12.17 16:17

@Ellinkam Diky :srdce: my uz to mame ozkousene, jsem po ZT v 17tt a tohle jsem nemela, az ted u podruhy (jsem v 16tt a zatim dobry :srdce: ) ;) jinak nevim, zda to tak je vzdy, ale proste mi v podstate neprestaly ovulacni tlaky a bolesti, jestli to lze pricitat tehotenstvi a nebo proste bolestivejsi ovulaci, nevim :nevim: kazdopadne drzim palce :hug:

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 22.12.17 16:32

@Kukacka123 děkuji, byl by to nejkrásnější dárek :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 22.12.17 16:48

@Ellinkam naprosto chapu :srdce: :hug:

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 22.12.17 23:38

@Ellinkam poslední dva cykly mě bolelo po ovulaci podbřišek neobvykle více a déle, každopádně u mě z toho těhotenství nebylo. Takže to může být i ještě od té ovulace. ;) pokud to není extra bolest asi bych vyckala do ms nebo treba neprijde ;)

Ellinkam
Povídálka 22 příspěvků 23.12.17 13:21

@saphire no..už mi je dnes fajn..ale pichalo me v boku a bolel podbřišek.
Tak uvidíme. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >