Netradiční dárek ke 40. narozeninám - muž

6098
30.9.20 17:44

Netradiční dárek ke 40tinám - muž

Ahoj, manžel staví za 6 týdnů své 40té narozky a já nemám ani tucha, co mu dát. Sháním spíš něco netradičního, co jen tak nekoupi. je spíš na praktické věci, lapače prachu ho neberou. a co potřebuje, muže si vše dovolit koupit sám. Podělte se o své nápady, mockrát děkuji za pomoc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16979
30.9.20 17:53

Já dala manželovi album 40 důvodů proč tě miluju, doplněný tématickýma rodinnýma fotkama. Mělo to fakt úspěch. K tomu jsem mu dala láhev čtyřicetiletýho alkoholu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 18:05

Prosím anonym, protože jsem podle toho už moc poznatelná. Já jsem manželovi k 40.narozeninám nechala postavit kamennou zeď za naším sadem na chalupě. Padlo na to hooodně mých úspor a byl to nadlidský úkol to zorganizovat tak, aby to pro něj bylo opravdu překvapení. Na jednom místě je takový kámen z betonu, kde jsou zalité otisky rukou našich dětí a vyryté věnování.
Radost byla obrovská, když jsem mu přála, tak jsem s ním šla od chalupy a říkala, že mi tolikrát spadnul kámen ze srdce, když jsem si uvědomila, že ho mám, že by z těch šutrů šla postavit i zeď dole v sadu, on tam pak zvednul oči a zeď tam fakt byla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
56
30.9.20 18:08

Ahoj, ja mu koupila knizku co na tobe miluji :) sice jsme spolu rok, ale je to krasne ohlednuti za vasim vztahem, doplnene spoustou fotek a celkove vzpominek… je tam i prostor pro napsani napriklad toho, co te na nem ci vasem vztahu mrzi a nikdy jsi nemela odvahu mu to rict do oci… za me to byl darek, kterym mu dokazes, ze ho mas rada, ze sis s darkem dala velkou praci a ne mu koupila nejaky poukaz ci vec, kterou moc nevyuzije… samozrejmne bych to nejakym darkem doplnila, ale tim, ze do darku vlozis kus sebe bych rekla, ze si toho bude cenit… neni nic hezciho nez sedet za 20 let na gauci a listovat knihou a vzpominat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 18:12

„Netradiční“ - to ve mne evokuje třeba nějaký splněný sexuální sen. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
30.9.20 18:27

Myslím, že každý manža chce ke kulatinám dárek, který navrhne kdejaký postih na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
30.9.20 18:28

Zážitek. Skok padákem, let letadlem, jízda ve Ferrari, bungee jumping atd. Záleží na zájmech manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
30.9.20 18:28

@Zumpa Co bys bral ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
30.9.20 18:29

A dál mě napadá vybavení na koníčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
30.9.20 18:30
@divine woman píše:
@Zumpa Co bys bral ty?

Z Tvého výběru asi skok padákem, ale ne v tandemu, ale samostatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.9.20 18:39
@Pan Svobodomyslny píše:
„Netradiční“ - to ve mne evokuje třeba nějaký splněný sexuální sen. ;)

Tahle odpoved se tu nebude libit… a co horsiho, dostane skok padákem, let letadlem, jízdu ve Ferrari, bungee jumping atd. Vsechno to, co si muze poridit sam.

Co se mne opravdu libilo, byl ten prispevek s tou zdi… genialni :potlesk:

Příspěvek upraven 30.09.20 v 18:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.9.20 18:42
@JeckoKacko píše: … sice jsme spolu rok, …

Predpokladam, ze zakladatelka je se svym manzelem podstatne dele.
Po roce vztahu je vsechno snadne: problem by byl, kdybys po roce vztahu na nem nemilovala vsechno a on se neradoval ze vseho a cehokoliv, co dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
30.9.20 19:01
@carsin píše:
Tahle odpoved se tu nebude libit… a co horsiho, dostane skok padákem, let letadlem, jízdu ve Ferrari, bungee jumping atd. Vsechno to, co si muze poridit sam.

Co se mne opravdu libilo, byl ten prispevek s tou zdi… genialni :potlesk:

Příspěvek upraven 30.09.20 v 18:45

Přesně, tyhle prefabrikované dárky jsou naprosto o ničem. Ženské by asi taky neuvítaly kytku koupenou na benzínce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
30.9.20 19:08
@Zumpa píše:
Přesně, tyhle prefabrikované dárky jsou naprosto o ničem. Ženské by asi taky neuvítaly kytku koupenou na benzínce.

Chapu tvou ironii a libi se mi, ale zakladatelka psala:
„Sháním spíš něco netradičního, co jen tak nekoupi“.

Tudiz jsem to pochopil tak, ze shani neco osobniho, nic, co si muze koupit sam, kdyz bude chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7006
30.9.20 20:27
@Janli píše:
Já dala manželovi album 40 důvodů proč tě miluju, doplněný tématickýma rodinnýma fotkama. Mělo to fakt úspěch. K tomu jsem mu dala láhev čtyřicetiletýho alkoholu.

to je hezké, co to bylo za alkohol? budu řešit něco podobného příští rok, tak inspirace se hodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama