Netradiční dress code na oslavu & těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineTRG
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.11.18 16:33
Netradiční dress code na oslavu & těhotenství

Vítám především všechny kreativní ženy, co tuší, kde se co prodává a baví je tenhle typ témat. 8)

Jsme s manželem zvaní na narozeninovou oslavu kulatin v takovém docela velkém stylu. Klíčová slova co se oblečení týče jsou šik/elegantní a třpytivý. Oslavenec je náš dobrý přítel a chtěli bychom se proto správně vyšvihnout. :D

V den konání oslavy budu mít ještě větší bříško než mám teď, budu 29+4 TT a už teď mi přijde, že mám pěkný buben (a s láskou vzpomínám na první těhotenství, kdy mi začalo bříško překážet až po 30 TT).

Prosimvás, takže, mám černé šaty s dlouhým rukávem, větším hranatým výstřihem, těsně nad kolena, které jsou stažené pod prsama a dál volné (spodnička upnutá a přes to tyl nebo co to je, prostě), do těch se vejdu určitě a nebojím se je použít. Pod ně obvykle nosím ještě dlouhou černou sukni, v podstatě splývavou bavlněnou, abych schovala nohy, je mi to milejší. Ale nosím ji na koncerty, kde jsem vidět z dálky a není to úplně „šik“ kousek. Proto bych ráda k šatům sehnala nějakou dlouhou sukni z lesklejší látky, vhodnou pro těhotné (vyšší gumový pas je zn. ideál). Pak si asi vezmu černé lodičky, nebo ještě lépe - seženu nějaké elegantní třpytivé baleríny (ty 3 poslední slova mi nejdou ovšem vůbec k sobě), pro těhotenské nohy by to bylo bezpečnější, ale na podpatky jsem zvyklá.

A teď přichází zásadní dotazy: Znáte nějakou dlouhou těhotenskou sukni, kterou bych si mohla obstarat? Nemáte tipy, jak z výše popsaného černého outfitu, který je v rámci možností elegantní, udělat ještě třpytivý? Nějaké doplňky - šperky a do vlasů, malou kabelku…? A HLAVNĚ, CO S MANŽELEM? Že bych mu sehnala třpytivou vestičku k nějakému obleku? Už jsem googlila, ale nějak mám problém najít něco nekýčovitého…

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 28.11.18 16:37
@TRG píše:
Vítám především všechny kreativní ženy, co tuší, kde se co prodává a baví je tenhle typ témat. 8)

Jsme s manželem zvaní na narozeninovou oslavu kulatin v takovém docela velkém stylu. Klíčová slova co se oblečení týče jsou šik/elegantní a třpytivý. Oslavenec je náš dobrý přítel a chtěli bychom se proto správně vyšvihnout. :D

V den konání oslavy budu mít ještě větší bříško než mám teď, budu 29+4 TT a už teď mi přijde, že mám pěkný buben (a s láskou vzpomínám na první těhotenství, kdy mi začalo bříško překážet až po 30 TT).

Prosimvás, takže, mám černé šaty s dlouhým rukávem, větším hranatým výstřihem, těsně nad kolena, které jsou stažené pod prsama a dál volné (spodnička upnutá a přes to tyl nebo co to je, prostě), do těch se vejdu určitě a nebojím se je použít. Pod ně obvykle nosím ještě dlouhou černou sukni, v podstatě splývavou bavlněnou, abych schovala nohy, je mi to milejší. Ale nosím ji na koncerty, kde jsem vidět z dálky a není to úplně „šik“ kousek. Proto bych ráda k šatům sehnala nějakou dlouhou sukni z lesklejší látky, vhodnou pro těhotné (vyšší gumový pas je zn. ideál). Pak si asi vezmu černé lodičky, nebo ještě lépe - seženu nějaké elegantní třpytivé baleríny (ty 3 poslední slova mi nejdou ovšem vůbec k sobě), pro těhotenské nohy by to bylo bezpečnější, ale na podpatky jsem zvyklá.

A teď přichází zásadní dotazy: Znáte nějakou dlouhou těhotenskou sukni, kterou bych si mohla obstarat? Nemáte tipy, jak z výše popsaného černého outfitu, který je v rámci možností elegantní, udělat ještě třpytivý? Nějaké doplňky - šperky a do vlasů, malou kabelku…? A HLAVNĚ, CO S MANŽELEM? Že bych mu sehnala třpytivou vestičku k nějakému obleku? Už jsem googlila, ale nějak mám problém najít něco nekýčovitého…

Ahoj.

Jedna fotka řekne víc než milion slov a tisíce popisků. :)

Takže za mne nafoť, co máš.

Uživatel je onlineTRG
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.11.18 16:58

@tininas Dobrá poznámka… :oops: :palec: Mám ještě ty samé v hnědé mimochodem.

Králičice
Extra třída :D 13096 příspěvků 28.11.18 17:05

@TRG - ohledně té vesty bych zkoukla svatební salony ;)
Stříbrné baleríny třeba tady: https://www.deichmann.com/…5%BEen%C3%A9*baler%C3%ADny­.prod?filter-color=2&_=1543­421059543&fil­ter-heel=fv_heel_no­ne&positionIn­List=5&fromCa­tegoryDetail=true

Králičice
Extra třída :D 13096 příspěvků 28.11.18 17:07
Králičice
Extra třída :D 13096 příspěvků 28.11.18 17:08

A v tomhle by zazářil :-D https://www.vidaxl.cz/…ibrne-vel-46

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 28.11.18 17:27

@TRG saty mi z fotky prijdou moc pěkné, ale přidanou sukni si k nim opravdu neumím predstavit. Pokud chceš sukni na zem, volila bych i úplně jiný vršek.

Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 28.11.18 17:31
@TRG píše:

promiň ale ty šaty jsou strašné, vypadají spíše jak noční košilka, sukně k tomu to už je úplně módní peklo :cert:

tininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 28.11.18 17:42
@TRG píše:

Ahoj.

Chválím šaty, protože kryjí a zároveň vyzdvihují ženskost. :)

Jestli mohu radit, tak bych si k nim vzala tmavé silonky (ale ne punčocháče) a černé lodičky, jak jsi i ty navrhovala.

A všechno to položila do účesu a dekoltu, které ty šaty krásně vyzdvihnou.

a/ Účes - vyčesaný do „rozvrkočeného“ drdolu a do něj nějakou ozdobu. Pokud máš krátké vlasy, tak je jen hodně natupírovat, ale stejně do nich dát výrazný stříbrný šperk. :)

b/ Ve stejném stylu i masivní náhrdelník.

Vše ve stříbrné barvě.

Pokud mají šaty tříčtvrteční rukáv, tak třeba i nějaký výrazný ale jednoduchý náramek.

PS: Určitě doporučuji výrazné líčení, tzv. kouřové oči. :)

Příspěvek upraven 28.11.18 v 17:54

Uživatel je onlineTRG
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.11.18 17:49

@Kaileee Hele, to je akorát z té fotky. Jsem si tím celkem jistá. Jednak jsou šité na míru osvědčenou švadlenou a potom jsem si je samozřejmě nechala schválit dostatečně kritickým okolím (včetně šéfové, která je hodná žena, ale ohledně módy si servítky skutečně nebere a kdyby to bylo peklo, nesmím v tom před klienty :mrgreen:). Normálně v tom vystupuju na koncertech (jen jako sboristka) a to se spolehni, že kdyby to nebylo ono, tak už to vím. Ale naprosto chápu, že to myslíš dobře. Kdybych nebyla stydlín, vyfotím to na sobě.
@Lalelale @Kaileee Tou sukní k tomu jsem si poprvé nebyla jistá, ale kupodivu to vypadá dobře. Je ale pravda, že na oslavu narozenin by se možná dlouhá černá sukně nehodila, takže tu nakonec v klidu asi vynechám.
@Králičice Díky moc! To z vidaXL manželovi ukážu, je to trochu recesista, tak aby si to na sebe fakt nevzal. ;) Deichmann mám z ruky, ale je pravda, že by tam mohli mít něco cenově přijatelného, co by mi nebylo líto vzít jen párkrát na nohy. No a svatební salóny mě nenapadly, ale tam bychom mohli manželovi pořídit něco lepšího, co využije i do budoucna. Přeci jen nás pár slavnostnějších událostí asi ještě čeká. :P

Uživatel je onlineTRG
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.11.18 17:54

@tininas Super, děkuju! Vlasy mám dlooouhééé, takže drdol bude, jen musím zapátrat po nějakých tipech na něco trochu víc free, umím si to jen stáhnout do uhlazeného. Silonky černé mám (nosím pořád jen sukně, takže takovými výrobky jsem zásobená) a teď jsem byla i prohrábnout šuplík a našla jsem jednoduché matné „lodičky na klínku“, takže budu lovit event. jen někde po vlasových doplňcích a bižuterii. Líčím se docela ráda, tak se rozšoupnu. Jsem docela ráda, že někdo tuhle variantu schvaluje, nové šaty bych nerada sháněla. Teda, ráda, ale musela bych mít neomezený rozpočet. :mrgreen:

Pro muže snad nemůže být problém sehnat nějakou tu vestičku do stříbrna… Nebo košili… ale zas aby nevypadal jak z kabaretu. :lol:

tininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 28.11.18 17:56
@TRG píše:
@tininas Super, děkuju! Vlasy mám dlooouhééé, takže drdol bude, jen musím zapátrat po nějakých tipech na něco trochu víc free, umím si to jen stáhnout do uhlazeného. Silonky černé mám (nosím pořád jen sukně, takže takovými výrobky jsem zásobená) a teď jsem byla i prohrábnout šuplík a našla jsem jednoduché matné „lodičky na klínku“, takže budu lovit event. jen někde po vlasových doplňcích a bižuterii. Líčím se docela ráda, tak se rozšoupnu. Jsem docela ráda, že někdo tuhle variantu schvaluje, nové šaty bych nerada sháněla. Teda, ráda, ale musela bych mít neomezený rozpočet. :mrgreen:Pro muže snad nemůže být problém sehnat nějakou tu vestičku do stříbrna… Nebo košili… ale zas aby nevypadal jak z kabaretu. :lol:

Ať si muž sežene výraznější manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě. :) A jinak černá košile a černé kalhoty. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >