Reklama

Netradiční koledy - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 20.12.16 14:59
Netradiční koledy - tipy

Chtěla bych si pustit nějakou vánoční hudbu, ale na klasické koledy a dětské sbory mě moc neužije. Dejte nějaké tipy na méně tradiční pojetí koled a vánoční hudby obecně. Třeba kytarové, rockové, jazzové, swingové atd. Vím, že na netu je toho spousta, ale probírat se hromadou balastu zabere strašně času. Zajímalo by mě, co posloucháte na Vánoce vy.

Reklama

Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 20.12.16 15:56

@Elenloth Jéje, já mám svůj mix už strašně dlouho, ale stylem, že jsem z ulozto postahovala zvlášť každou písničku - to nevím, jestli se ti chce :lol: Ale pokud máš zájem, tak ti vypíšu písničky. Jinak poslouchám ještě vánoční album Janka Ledeckého, Mariah Carey a vánoční soundtrack z Ally McBeal - to by se dalo stáhnout jako celek.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.12.16 16:10

Opravdu netradiční ale nám se rock líbí.
https://shop.zivotdetem.cz/…E2%80%9C-159?…

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 20.12.16 16:18

Já třeba ráda poslouchám Winter_Songs od Ronan_Keating nebo album Noel od Josh Groban nebo https://en.wikipedia.org/…s_Cornucopia. A momentálně poslouchám pořád dokola vánoční album z Tchiba - hlavně CD 1

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 20.12.16 16:57

Koledy od Čechomoru jsou super :palec:
http://www.diskografie.cz/…ni-cechomor/

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 20.12.16 17:01

@Akivasha Tak Janek Ledecký mě nenapadl, zkusím pohledat, mám ho ráda. Jinak klidně napiš i konkrétní písničky, teda kromě těch největších fláků a la All I want for Christmas, ty znám :)

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 20.12.16 18:18

Piano guys :)

lennis2
Kecalka 194 příspěvků 20.12.16 19:09

Karel Černoch - vánoční album (má tam krásné vánočně laděné skladby, ale až na malou výjimku žádnou klasiku)

lennis2
Kecalka 194 příspěvků 20.12.16 19:27

Jo, a pak mám ještě z ulož to složku, která se jmenuje Vánoční písně - je tam spousta CZ vánočních písniček, ale ne ty klasické koledy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama