Netradiční koledy - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 20.12.16 14:59
Netradiční koledy - tipy

Chtěla bych si pustit nějakou vánoční hudbu, ale na klasické koledy a dětské sbory mě moc neužije. Dejte nějaké tipy na méně tradiční pojetí koled a vánoční hudby obecně. Třeba kytarové, rockové, jazzové, swingové atd. Vím, že na netu je toho spousta, ale probírat se hromadou balastu zabere strašně času. Zajímalo by mě, co posloucháte na Vánoce vy.

Reakce:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 20.12.16 15:56

@Elenloth Jéje, já mám svůj mix už strašně dlouho, ale stylem, že jsem z ulozto postahovala zvlášť každou písničku - to nevím, jestli se ti chce :lol: Ale pokud máš zájem, tak ti vypíšu písničky. Jinak poslouchám ještě vánoční album Janka Ledeckého, Mariah Carey a vánoční soundtrack z Ally McBeal - to by se dalo stáhnout jako celek.

mamina44
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 20.12.16 16:10

Opravdu netradiční ale nám se rock líbí.
https://shop.zivotdetem.cz/…E2%80%9C-159?…

palomita22
Kecalka 330 příspěvků 20.12.16 16:18

Já třeba ráda poslouchám Winter_Songs od Ronan_Keating nebo album Noel od Josh Groban nebo https://en.wikipedia.org/…s_Cornucopia. A momentálně poslouchám pořád dokola vánoční album z Tchiba - hlavně CD 1

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 20.12.16 16:57

Koledy od Čechomoru jsou super :palec:
http://www.diskografie.cz/…ni-cechomor/

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 20.12.16 17:01

@Akivasha Tak Janek Ledecký mě nenapadl, zkusím pohledat, mám ho ráda. Jinak klidně napiš i konkrétní písničky, teda kromě těch největších fláků a la All I want for Christmas, ty znám :)

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 20.12.16 18:18

Piano guys :)

lennis2
Kecalka 195 příspěvků 20.12.16 19:09

Karel Černoch - vánoční album (má tam krásné vánočně laděné skladby, ale až na malou výjimku žádnou klasiku)

lennis2
Kecalka 195 příspěvků 20.12.16 19:27

Jo, a pak mám ještě z ulož to složku, která se jmenuje Vánoční písně - je tam spousta CZ vánočních písniček, ale ne ty klasické koledy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >