Netradiční rybízové řezy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulák
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 02.04.11 18:00
Netradiční rybízové řezy

Dobrý den, prosím potřebovala bych nutně poradit. Chci péct na zítra tuhle buchtu - řezy (pro návštěvu) http://www.recepty.cz/…e-rezy-18256 , suroviny jsem si už nakoupila a chtěla si odvážit rybíz. Klasicky z půlky dávky, peču jen na malý koláčový plech. Ale pak jsem koukala na suroviny na těsto a přije mi to hrozně málo na celý plech, a málo tedy z půlky na ten koláčový. Ale zase z celé dávky na malý nevím jestli by toho nebylo moc…? :nevim: Tak není tu prosím nějaká zkušenější pekařka s lepším odhadem? :kytka: Děkuji :wink:.

Reakce:
lucie.t
Závislačka 4990 příspěvků 02.04.11 18:24

ja bych udelala testo z cele davky, kdyz by se ti toho pak zdalo do formy moc, tak upec zbytek v necem jinem jen tak bez rybizu.

Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 02.04.11 18:45

Taky bych to udělala tak, jak píše Lucie :wink: .

Jinak by mne zajímalo, jak chutnal! Tak pak nezapomeň napsat, jak se ti povedl :wink: .

Přeji kulinářský úspěch! :palec:

irrrenka
Kelišová 6283 příspěvků 02.04.11 19:59

Myslim, ze to je presne na maly plech. Testo podle me bude trosku vyssi, protoze i toho rybizoveho zele bude podle me vyssi vrstva. Asi bych pridala do rybizu vic cukru, aby to nebylo kysele. Ale je to jenom muj nazor. :kytka: Pak napis, jak se povedlo.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 02.04.11 20:15

Taky mi to připadá podle množství krupice na malý plech.

Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.04.11 09:03

Tak jak to dopadlo?? Ráda bych vyzkoušela …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >