Netypické bolesti po partnerově ejakulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vanilka_n
Nováček 1 příspěvek 12.07.19 11:37
Netypicke bolesti po partnerovej ejakulacii ?

Dobry den,

zaujimalo by ma, ci sa niektora z vas stretla s cosi podobnym… Este sme ani v pravom zmysle nezacali a uz mam obavy. Doteraz sme s partnerom roky praktizovali prerusovanu suloz. Rozhodli sme sa, ze uz ju prerusovat nebudeme :). Lenze… pocas prerusovej suloze som nikdy bolesti vnutri nemala, sem-tam cosi bezne, jednoducho nic atypicke!
V sobotu rano sme mali prvy nechraneny styk do konca, do par hodin na to ma zacalo boliet „letmo“ brucho, ako pocit svalovky, alebo ked pomaly cakate vase dni. Na druhy den, vecer, po dalsom milovani, som sa v noci zobudila, ze ma picha pri pravom vajecniku, a to dost ostro (nikdy som taketo problemy nemala, ani pocas ovulacie atd…), a to dost ostro, no do par minut to bolo prec, bolest brucha zostala… v treti den taktiez po milovani, sa mi pridruzila aj mierna hnacka, a takisto aj na tvari sa mi objavili 4 bolave akne, nie moc velke, ale za to bolestive, tie jedovate…cize posledny styk „priamo“, bol v pondelok, odvtedy som si netrufala.
Mozno ze to bolo cele s tou hnackou a akne jedna velka nahoda, ale brucho si citim v podstate doteraz v takych vlnach…niekedy viac, niekedy menej, navyse som bola naozaj dost nafuknuta.
Palenie, stipanie a podobne veci po ejakulate nemam. Vysledky z gynekologie spred 4 mesiacov boli vsetky v poriadku, mala som drobnu cystu, tusim 2.5mm, ktoru najpr lekar odignoroval a potom povedal, ze sa na to v lete este chce raz pre istotu pozriet, lebo mu to predsa len „az tak male“ nepride…
Nadabila som aj na nejake clanky o nejakej bunkovej imunite, ked maternica zabija spermie a samozrejme, cloveka hned popadne myslienka a uz sa vidi neplodnym a alergickym na muzov ejakulat, takze prichadza stav beznadeje uz len z toho citania. Avsak neviem, ci tie prejavy nie su moc brutalne, nikde sa tam o vyrazkach nepisalo…trocha sa uz aj bojim praktizovat. K lekarovi s tou cystou, ci zmizla a ci nie, planujem zajst co najskor, caka sa dlho a je na dovolenke… no napriek tomu…prilis normalne to asi nebude?!!! Pred asi 3-4 rokmi som brala hormonalnu antikoncepciu a nemala som taketo problemy. Pred rokom v septembri sme sli jeden jedinykrat s partnerom naostro, len tak spontanne, ziadna hnacka, ziadne vyrazky, ale tiez tlak a mierna bolest brucha…
Budem fakt vdacna, ak mi niekto napise pripadne nejake vlastne skusenosti…dufam, ze ma moc nevystrasia.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 11:53

Zazila jsem neco podobneho - nez jsme si na sebe s partnerem “zvykli”, tak jsem mela casto po milovani s ejakulaci do mne neco podobneho kvasinkove infekci, ale bez jakehokoliv nalezu. Zacala jsem to resit tim, ze jsem si vicemene hned po styku udelala vyplach Rosalginem, plus i v mezidobi. To pomohlo. A celkove se to spravilo po nekolika mesicich. Kamaradka mela podobne, a taky to preslo - asi jde proste o zvyk.

Váš příspěvek
Reklama