Neublížila jsem synovi svým odchodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kocourek333
Stálice 58 příspěvků 01.02.19 20:36
Neublizila jsem synovi svym odchodem?

Ahoj,
asi vam moje obava bude pripadat smesna, ale fakt mi to vrta hlavou…
Syn, 13 mesicu. Neprislo mi, ze by vylozene trpel separackou, v pohode si zkoumal byt, nesilel, kdyz me chvili nevidel, zadna hruza. Klidne se nechal hlidat hodinku dve babickou, po prichodu me sice vital, ale tak nejak normalne. No a dnes jsem sla jenom dolu pred barak na ctvrt hodinky nekomu neco predat a on byl doma s tatou. Jen co se zavrely dvere, slysela jsem brek, ale rekla jsem si, ze tata pochova a uklidni. Jak jsem se vratila, malej totalne hotovej, uplne se cukal od place, pritel vynervenej, ze neskutecne vyvadel a neslo to zastavit. Malej vypadal, ze kazdou chvili omdli, total zachvat, byl vyrizenej. V me naruci okamzite prestal plakat. Pak se uklidnil, ale od te doby byl takovej jakoby odtazitejsi, moc se nesmal, ani na me nekoukal, takovej apatickej… Ted usnul, konecne, asi po hodine a pul uspavani.
Chci se zeptat - mohla ho ta ctvrthodinka nejak poznamenat, mate s takovou reakci u deti zkusenost? On je hrozne precitlively a uzkostlivy, presto me prekvapilo, ze takto reagoval.
Vycitam si to, proste jsem to necekala.

Diky.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 01.02.19 20:39

@Kocourek333 ne, fakt neublížila, do půl hodiny o tom zřejmě nevěděl.

mrav
Generální žvanilka 23128 příspěvků 01.02.19 20:46

Je to reakce malých dětí. Má dcera taky na mě visí, protože jsem s ní stále od jejích dvou let. A to už měla tři roky. Děti jsou závislé na tom, kdo je s nima nejčastěji. :mavam:

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 01.02.19 20:50

@Kocourek333 jestli měl takovýhle hysterák tak ho dávej tatkovi neb babičkám častěji at ví že se vrátiš…to je jednou dvakrat pak ví že se vratis a řvat nebude

Takyjedna
Závislačka 4708 příspěvků 01.02.19 20:51

:? Počkala bych do zítra, jestli bude pořád apatický. A v každém případě ho pořád oňuchávej, aby se to brzo zahojilo, kdyby něco.

Billi
Nadpozemská drbna 26002 příspěvků 01.02.19 21:12

Podle mě mají děti různá období. Synove oba kolem roku měli období, kdy nedávali nikoho jiného než mě. Občas s někým zůstat museli a nemyslím, že by to na nich nechalo následky. A to mladší měl někdy solidní hysteraky.

Syn ještě dnes (4,5 roku) má u babičky občas stav, že chce maminku a ječí klidně hodinu a víc. Kope do dveří, hází věcmi… Hlídá ho babička i táta od půl roku.

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 01.02.19 21:12
@Kocourek333 píše:
Ahoj,
asi vam moje obava bude pripadat smesna, ale fakt mi to vrta hlavou…
Syn, 13 mesicu. Neprislo mi, ze by vylozene trpel separackou, v pohode si zkoumal byt, nesilel, kdyz me chvili nevidel, zadna hruza. Klidne se nechal hlidat hodinku dve babickou, po prichodu me sice vital, ale tak nejak normalne. No a dnes jsem sla jenom dolu pred barak na ctvrt hodinky nekomu neco predat a on byl doma s tatou. Jen co se zavrely dvere, slysela jsem brek, ale rekla jsem si, ze tata pochova a uklidni. Jak jsem se vratila, malej totalne hotovej, uplne se cukal od place, pritel vynervenej, ze neskutecne vyvadel a neslo to zastavit. Malej vypadal, ze kazdou chvili omdli, total zachvat, byl vyrizenej. V me naruci okamzite prestal plakat. Pak se uklidnil, ale od te doby byl takovej jakoby odtazitejsi, moc se nesmal, ani na me nekoukal, takovej apatickej… Ted usnul, konecne, asi po hodine a pul uspavani.
Chci se zeptat - mohla ho ta ctvrthodinka nejak poznamenat, mate s takovou reakci u deti zkusenost? On je hrozne precitlively a uzkostlivy, presto me prekvapilo, ze takto reagoval.
Vycitam si to, proste jsem to necekala.Diky.

Nepoznamenala. Časem to bude lepší. Takhle vyvádět do maturity nebude, neboj.

Kocourek333
Stálice 58 příspěvků 01.02.19 21:36

Dekuju, zeny. Me to hrozne vydesilo, kdyz jsem videla, jak se potom „zmenil“… Snad uz bude zitra v pohode.

iva077
Kecalka 103 příspěvků 01.02.19 21:39

A neleze na něj něco? Malej je jinak odolnej,ale když na něj něco leze,tak je taky cita. Určitě jsi mu neublížila,neboj. Vždyť to už by jsi se od něho nehla vůbec nikam. Během chvilky o tom nevěděl.

Kocourek333
Stálice 58 příspěvků 01.02.19 21:48

@iva077 no on je aktualne dost nachlazeny, vratila se mu ryma a kasel, tak to s tim prozivanim urcite ma souvislost, stejne jako rust zubu. Dekuju :kytka:

Gracelynx
Povídálka 33 příspěvků 01.02.19 21:54

a jsi si jista, ze na nej tatinek nekricel nebo ho neplacnul? chlapi tyhle situace nekdy nezvladaji :think:

iva077
Kecalka 103 příspěvků 01.02.19 22:15
@Kocourek333 píše:
@iva077 no on je aktualne dost nachlazeny, vratila se mu ryma a kasel, tak to s tim prozivanim urcite ma souvislost, stejne jako rust zubu. Dekuju :kytka:
to vis,chlapi maji rymicku :jazyk:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >