Neúčast u soudu - lékařské potvrzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 08:12
Neúčast u soudu - lékařské potvrzení

Holky, mám dotaz a prosbu o radu. Řešíme zvýšení výživného, dcera je plnoletá. Otec je krapet psychopat, minule když nebylo po jeho, sebral dceři občanku a odjel.
Ta se ho samozřejmě bojí a k soudu (zatím nepřišlo pozvání) odmítá jít.
Nevíte, jak je možno získat papír, že se z důvodu osobního traumata nemůže zúčastnit?…pot­vrzení lékaře, psychologa nebo to vůbec není možné?

Díky za radu.

Reakce:
Kobea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 08:15

Domnívám se, že Ti může dát plnou moc, abys to za ní vyřídila. Ale jistá si tím nejsem.

Riky69
Závislačka 4973 příspěvků 08.10.14 08:19

A když půjdeš s ní tak tam taky nechce? Proč jste teda žádali o zvýšení, když nechce k soudu? Já bych zavolala na soud a poradila se s nimi jak mám postupovat, jestli stačí, když půjdeš ty. Přece vám oběma muselo být jasné, že k tomu stání bude muset jít. Možná rozhodne i bez její přítomnosti. Ale mě by ty peníze za ty nervy nestály.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 08:20

Obávám se, že si nesu podobné trauma z předchozích jednání s ním - plno lhaní a na to nemám.

Plnou moc pro právničku asi stačil nebude, že?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 08:21
@Anonymní píše:
Holky, mám dotaz a prosbu o radu. Řešíme zvýšení výživného, dcera je plnoletá. Otec je krapet psychopat, minule když nebylo po jeho, sebral dceři občanku a odjel.
Ta se ho samozřejmě bojí a k soudu (zatím nepřišlo pozvání) odmítá jít.
Nevíte, jak je možno získat papír, že se z důvodu osobního traumata nemůže zúčastnit?…pot­vrzení lékaře, psychologa nebo to vůbec není možné?Díky za radu.

tak ji tam zastupuj ty nebo někdo jiný. Stačí ověřená plná moc. Dcera k soudu vůbec nemusí. mmchdm, sebrání op bych řešila jako krádež a nahlásila to na pčr.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 08:22
@Anonymní píše:
Obávám se, že si nesu podobné trauma z předchozích jednání s ním - plno lhaní a na to nemám.Plnou moc pro právničku asi stačil nebude, že?

bude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 08:24

@martina.se Já jsem jí to říkala, ale ona z něj má strach, tak to nahlásit nechtěla.
Občanku jí asi do 2 hodin dovezl zpět. Předpokládám, že by to popřel, ale mám svědky.

I právnička říkala, že je to hajzl, ale to je asi tak vše, co s tím lze provést.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 08.10.14 10:13

Zastupovat ji může kdokoliv, podpis na plné moci není třeba ověřovat

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 14:57
@Anonymní píše:
@martina.se Já jsem jí to říkala, ale ona z něj má strach, tak to nahlásit nechtěla.
Občanku jí asi do 2 hodin dovezl zpět. Předpokládám, že by to popřel, ale mám svědky.I právnička říkala, že je to hajzl, ale to je asi tak vše, co s tím lze provést.

xindel.. příště řešit.. zastupovat jí může kdokoliv, ať tu plnou moc ověří.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:52

@martina.se @Moucharda Tak předvolání přišlo i mně - jako svědek. Je tohle standardní postup?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 19:53
@Anonymní píše:
@martina.se @Moucharda Tak předvolání přišlo i mně - jako svědek. Je tohle standardní postup?

je, já byla svědčit u výživného pro chlapova syna. Taky jsem nechápala proč, ovšem vyžádali si mě :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 21:29

@martina.se A jak to probíhalo?…co vlastně chtěli vědět?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 06:27
@Anonymní píše:
@martina.se A jak to probíhalo?…co vlastně chtěli vědět?

ptali se, zda máme společnou domácnost a podobné kraviny :nevim: obhájkyně se mě ptala i na vaření - kdo vaří atd :mrgreen: komedie..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >