Neumí naklonit hrneček - 20 měsíců

154
28.4.17 18:38

Neumí naklonit hrneček - 20 měsíců

Zdravím maminky.. jsem už úplně zoufalá.. můj malý nikdy neuměl zvednout ani lahvičku, i když jsem to s ním cca od roku zkoušela vždy bez úspěchu. Tak dostal lahev s brčkem a dobrý.. jenže mě došla trpělivost, pije totiž ředěný džus a lahvička jde časem do koše, jelikož se zanese. Objednala jsem mu hrneček pro první doušky od AVENTU a celý den to zkoušíme, ale on prostě nechápe, že to má naklonit.. Naplnila jsem mu to co nejvíce, aby mu to teklo už při menším zaklonění, ukazuju mu to, vždy si ťukneme a vidí jak piju a nakláním, ale on stejně ruce dole.. co dělat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18081
28.4.17 18:52

A podržet mu ruce na hrnečku, vzít ho za ně zvednout mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5189
28.4.17 19:02

Dát obyčejný hrnek. Ideálně plastový aby nebyl moc těžký. Mě syn pije krásně ze všeho, ale z toho avent hrnku se napít nedokáže i když je schopen uzvednout a napít/osprchovat se z mého broušeného půllitru co používám na vodu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.4.17 19:59

Máme 16 měsíců a ten samý problém :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
28.4.17 20:43

20 měsíců!!! proboha 20 měsíců!!! 8o :roll: v 5 bude pozadu, protože nebude umět počítat matematicko- fyzikální rovnice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
276
28.4.17 20:55

Syn měl to samé. Ze dne na den jako když utne, přišel na to, pochopil a bylo. Určitě to nebylo dříve jak v roce a půl… Malá je to samé. Neřeším. Až to pochopí, začne. Je to to samé jako s lezením, chozením, apod,–všechno je to ze dne na den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12626
29.4.17 20:19
@Sailah píše:
20 měsíců!!! proboha 20 měsíců!!! 8o :roll: v 5 bude pozadu, protože nebude umět počítat matematicko- fyzikální rovnice..

Napadlo mě něco podobného. :D

Mému je skoro 21 měsíců a hrnek na pití nemá. Má zdravou láhev. Ta lze umýt pěkně, kdo má myčku, tak ještě lepší.
Na nějaké hrnky nemám trpělivost. Měl to tak i prostřední. A asi je to tedy s podivem, ale při nástupu do školky v pohodě pil z hrnku/sklenice/kelímku.

A co dělat? Mít pro něj jak brčko, tak ten hrnek. Však on na to přijde, ale cíleně bych ho to neučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 13:37

Náš malý na tři roky a hrnek nechce je linek a hlavně se vždy polije tak má flašku od kubika já by to neřešila oni na to časem přijdou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama