Neumí pít z lahvičky

18.11.15 07:10

Neumí pít z lahvičky

Prosím poraďte my. Mám dvouměsiční miminko a jsme na Nutrilonu už od porodnice. Nemohu kojit zdůvodu, že beru prášky na tlak. Mám problém s tím, že mala neumí pít z lahvičky ale snad z žádné. V porodnici jsme měli klasiku dudlík žlutý :-)…doma jsem koupila Avent nejde.Pak jsem zkoušela Nuk, MaM, Tommie teepee a ani z jedný jí to nejde.Tak zvláštně srká, hltá, pořád jí to teče z koutků..Přijde my že pořádně neotevře pusu, že ty horní rtíky má jakoby vsunutý dovnitř. Zkouším jí to upravit ale asi tu pusinku má prostě takovou. Takže se pokaždé pozvrací. První mimčo jsem taky měla na umělý..měla Nuk a vše bez problémů, takže zkušenost mám :-DNějaká rada…mooooc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lutonka
18.11.15 07:46

Napadá mě snad jen dát pozor na to přisátí-jako u kojení-aby tu pusinu hodně otevřela než jí tam savičku nacpeš. Dudlík, předpokládám, máš s tím nejmenším průtokem?

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.15 07:50

Jenže toho ona právě nedocílí…ona jí tolik neotevře…už jsme to zkoušely i s mamkou, že jedna držela a jedna zkoušela tu pusu otevřít a nic.Jj s tím nejmenším průtokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3606
18.11.15 08:00

@Martina Beneška já synovi koupila lahvičku calma od medely a s tím mu to šlo hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
18.11.15 08:48
@Martina Beneška píše:
Jenže toho ona právě nedocílí…ona jí tolik neotevře…už jsme to zkoušely i s mamkou, že jedna držela a jedna zkoušela tu pusu otevřít a nic.Jj s tím nejmenším průtokem.

Ten reflex by se měl u miminek vyvolat dotykem kolem pusinky. Ale jestli se to nenaučila hned v porodnici, tak ted už to bude horší :( Ta Calma je pro kojené děti, takže myslím, že pokud se špatně chytá i normální flašky, tak jí to z tohoto vůbec nepůjde. Ale víš co, ono ti asi nezbyde než to nechat plavat, však ona se to určitě naučí a i to hltání se časem zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.15 09:07

@Martina Beneška Ahoj, zeptám se - je malá donošená? Protože mému klukovi to nešlo (šel o 3 týdny dřív), takže jsem ho krmila stříkačkou. No a na den přesně, kdy se měl narodit, tak šup a dokázal sát z lahvičky. Do té doby mu to nešlo. Tak jestli to nebude i váš případ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 14:32

Malá je o dva týdny dřív a vyvolaný porod…je pravda, že jsem měla odrozeno za dvacet minut takže se na to všechno ani nestačila připravit…takže i toto je možné…ale dneska jsem koupila klasický latexový dudlík, který měla v porodnici a ona s ním umí pít…vůbec nesrkala a krásně se jí nadzvedla i ta pusinka jak dole tak i nahoře…ale byla jen jednou zatím dnes krmena…uvidíme až bude papat podruhé…snad to bude tím dudlíkem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama