Neumí se svým penisem - v posteli nestojí za nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:05
Neumí se svým penisem- v posteli nestojí za nic

Ahoj. S přítelem chodím čtyři měsíce a před měsícem došlo na sex. Moc jsem se těšila protože sex mám ráda. Ale byla jsem zklamaná. Byl křečovitý a vypadal že neví co dělá. Pak si mě prohlížela jakoby ani nevěděl kam ho strčit. Pak mi ho malém strčil do konečníku… Pak se nemohl trefit a po desátém pokusu jsem si ho tam vložila sama. Průběh sexu byla katastrofa. Neustále ze mě vyklouzával a pak byl hotový za necelé dvě minuty. Od prvního sexu jsem raději nahoře protože když je nahoře on tak ze mě vypadává. Když jsem nahoře tak je to ok pokud pominu tu výdrž. Zkoušel mě i prstit a dělat rukou to bylo taky hrozné. Orál zkoušel jednou taky ale říkal že mu to není příjemné na jazyku a krom toho ani to lízání mu nešlo. Udělal mě asi za deset minut a to mi většinou stačí tři minuty. Ze sexu nic nemám a případám si divně. Jinak je fajn ale…co by jste dělaly v mojí kůži? Uvažuju o milenci…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 22.09.18 14:08

Řekla mu to…?

karkarka
Závislačka 2865 příspěvků 22.09.18 14:09

Proc o milenci.se s nim proste rozejdi kdyz ti nevyhovuje.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 22.09.18 14:09

Rozchod a najít si někoho jiného. Poleze ti to na nervy

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 22.09.18 14:11

No pokud je jinak fajn a komunikace funguje, tak bys ho to mohla zkusit naučit.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40494 příspěvků 22.09.18 14:13

proč milenec, jste spolu sotva pár týdnů. tak mu to řekni a bud s tím něco uděláte nebo konec.

1mila2
Kecalka 414 příspěvků 22.09.18 14:14

A to jsi jeho prvni? Jak casto spolu spite? Vetsinou chlap v druhem kole vydrzi dyl ;) nech ho po jeho rychlovce chvilku odpocinout a zautoc znovu. Treba ma nejaky problem, nebo chce neco a boji se ti o to rict :roll:

teerax
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 22.09.18 14:14

No..a řekla si mu to? Hodně by tě obtěžovalo mu ukázat jak na to? Asi neni moc zkušený.

A z tvé strany to evidentně neni láska jako trám, to by si ho neodepsala po prvním nezdařilém pokusu.

Kostroma
Kecalka 147 příspěvků 22.09.18 14:15

4 měsíce s klukem a uvazujes o milenci? :D to je pecka. To jsem ještě neslyšela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:15

Na tom, nasměrovat si penis na správné místo, není nic proti ničemu, dělala jsem to často sama, ty ho tam necháš šermovat a pak si ho tam milostivě zasuneš, no asi taky nebudeš výhra, se nedivím, že byl nervózní. Velké očekávání přináší velké zklamání. Co jít do postele jen tak obyčejně s láskou? Nemám ráda, když se sex zaměňuje za gymnastiku a výkony. A pokud tam láska není a uvažuješ o milenci, pak se rozejdi, návrh na milence jsem nepochopila vůbec. :roll:

andelka83
Generální žvanilka 20199 příspěvků 22.09.18 14:16

Žádný učený z nebe nespadl.
A já teda klidně radši 10 minut než 3.
Ta výdrž se nejspíš zlepší časem,nebo pokud nepoužíváte,zkuste kondom. Milenec je fakt pitomost. Buď se s ním rozejdi a nech ho některé méně zkušené a trpělivější,nebo holt vydrž a učte se vzájemně a snažte se sladit.

andelka83
Generální žvanilka 20199 příspěvků 22.09.18 14:18

My jsme byli nezkušení ale nadšení oba,a dokonaný sex byl po 3 měsících vztahu a to jsme to předtím tak měsíc párkrát zkoušeli a nějak to moc nešlo,tak jsme dělali to co nám šlo a trénovali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:23

Měl jednu holku asi tři měsíce možná ani to ne a mám právě podezření že se rozešli kvůli tomu…

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 22.09.18 14:25

A já si myslím že je to troll

Alušáček
Závislačka 3248 příspěvků 22.09.18 14:31

Kolik mu je? Asi nějaký nezkušený trouba, naučit se dá všechno i když tohle by měl mít člověk vrozené :lol: Já osobně bych to dlouho nevydržela a rozešla se s ním.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >