Máma se neumí zastat, vše ostatním dovoluje!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:19
Neumí se zastat, vše ostatním dovoluje!!

Dobrý večer.
Už mě pěkně štve má maminka
Mě ani sestry se nikdy neuměla zastat, je trošku slabší, i když nás šikanovaly děti na základce tak prohlašovala co jim jako děláme my, že nás šikanují a mě neustále opakovala jak jsem rozmazlená že jsem měla být bita.
No ale teď mám dceru, mama s ní jde do prckova ráje a prý ji tam nějaké děcko praštilo po hlavě až malá spadla, a podruhé zas a ne że by něco řekla mamině, prej malou odtamtud vzala pryč :roll: :roll: a tak je pořád, někdo řekne o malé že je přehnaně moc „mamin cicek“ a ona neřekne že má dva roky, to je normální ale prostě že by potřebovala otrkat (mě davala do jeslí abych nebyla na ni upjatá, kolikrat na cely den :? ) a celkově mě pěkně štve, onehda jsem se pohadala se sousedkou že malá pláče, má noční můry, sousedka volala policii ze nemuze spát, ti ji jako odpálkovali, ale moje matka ji zná a ne aby ji řekla, ať se vzpamatuje ale ještě jí volala a kecala s ní, proč nepřijde na kafe!!
Uf, ulevila jsem si. Co na to říkate?

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25853 příspěvků 28.01.19 21:25

že taková je a jiná nebude. Už by jsi se s tím mohla smířit. :nevim:

Payus
Kecalka 456 příspěvků 28.01.19 21:30

A taky ji muzes rict co te stve, nemusi to vubec vnimat jako ty, ale to jsi ji asi uz rekla vid :)
Sousedku bych resila minimalne, urcite bych teda vse zachovala v nejake slusne rovine ikdyby volala z okna :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:33

@Payus jo, jenže ona je jak blázen :D přála bych si aby se mě nebo malé někdy zastala jenže ona ne. - raději sousedku zve na kafčp aby si to kvůli mě nerozházela :? :roll:

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 28.01.19 21:35

Že jsem si zažila to samé a trošku s názorem mojí mamky souhlasím. Mám sama roční dítě, ale jsou mezi námi i maminky, které své dítě nikam do tří let nepustí a pak se strašně diví, že jim ve školce pláče. Volat na sousedku policii, že jí pláče dítě, no, to by na mě mohli jednou :zed: když mu rostou zuby, něco ho bolí, něčeho se bojí… Tak může taky plakat. Tvoje máma to stejně jako moje trochu přehání, ale ty jsi druhý extrém. A co se herny týká, já mám opravdu hubu, ale kdyby někdo něčím praštil moje dítě, taky bych ho sebrala a odešla, než abych si nějakou hádkou kazila den. Nesnáším tu potřebu chtít někoho vychovávat. Kamarádky syn to dělal, sama z toho byla úplně na dně. Mlátil děti, házel po nich hračkami.

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 28.01.19 21:38

Jen ještě doplním, ty jsi dospělá ženská a máma dítěte , proč by za tebe máma měla něco vyřizovat se sousedkou 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 21:43

@Aduš8 ani nevím, takhle jsem nad tím neuvazovala. Asi jsem to myslela tak, že by mela stát pri mě, že je bláznivá ,jeste když volala policii a ne jít s ní na kafe,když ji až tak nezná :nevim: u mé kamarádky prave je mamka jako pravá ruka,drží ve všem spolu, ale to je už asi má nerealistická představa :)

blueberryx
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 28.01.19 21:46

Tak ji na hlídání nedávej když ti to tak vadí :nevim: . Schazejte se všichni a je to.Já jsem šťastná že si babička děti vezme a i když není vše podle mych představ,tak si odpočinu,děti jsou spokojený a je to. Kdyz by se dělo něco co bych nekousala,tak bych je samotné nenechávala. Tohle mi teda jako takový důvod neprijde

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 28.01.19 21:49
@Anonymní píše:
@Aduš8 ani nevím, takhle jsem nad tím neuvazovala. Asi jsem to myslela tak, že by mela stát pri mě, že je bláznivá ,jeste když volala policii a ne jít s ní na kafe,když ji až tak nezná :nevim: u mé kamarádky prave je mamka jako pravá ruka,drží ve všem spolu, ale to je už asi má nerealistická představa :)

Tak po tom, jak jsi popsala své dětství to ani nemůžeš čekat :nevim: na druhou stranu, mamka přece zareagovala, nenechala tvé dítě, aby si bojovalo samo, ale odešla s ním do bezpečí. S tou sousedkou, no, třeba to byl nějaký pokus o smír, aby i na tebe nahlížela líp :). Já jsem taky takový typ, který jde lidem naproti, než aby se s nimi donekonečna přel. Ono to většinou nemá smysl :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 22:19

Se slovem matka bohužel nepřichází nutně i slova Mateřský pud. Mě dva roky šikanovaly holky na učňáku, dopadlo to tak, že do mě jedna kopla když jsem šla ze schodů a měla jsem otřes mozku a zlomenou ruku. Odmítla jsem tam chodit a když jsme byly v ředitelně mě odhlásit, tak se na mě moje milá maminka otočila a povídá; a to jako fakt nemůžeš vydržet? :roll: Když mi bylo zhruba 5 a brečela jsem, tak mě tahala po zemi, kopala do mě - ale synáčka bránila zuby nehty. Zžíralo mě to snad 6 let, ztracených 6 let kdy jsem se plácala životem, ptala se pořád proč - zbytečně, nejlepší je si z toho vzít ponaučení, neopakovat takové chyby a přecházet to. Je to její život, její povaha, její duše - soustřeďte se na sebe a netrapte se tím, fakt. Nemá to smysl a nikam to nevede. Buďte prostě lepší, o tom to je. :hug: :kytka:

Lalelale
Závislačka 3482 příspěvků 28.01.19 22:33

Člověk se musí smířit s tím, že ne každý má dobré rodiče a někteří prostě za rodiče nafasovali lidi, které by za jiných okolností nechtěli ani jako známé. Pokud tvoje máma vás jako děti nechala šikanovat a bylo jí to jedno, nechtěla bych, aby hlídala mé děti. Bála bych se, že od ní její špatnou povahu pochytí.

Kubula.K
Závislačka 4875 příspěvků 29.01.19 10:27

Nasi taky vzdycky hledali chybu u me a nepamatuju, ze by se me kdy zastali. Nesla jsem to hodne spatne a svych deti se vzdycky zastanu, pokud usoudim, ze jsou v pravu.

Zpetne si myslim, ze nasi jednak nemeli moc koule na to, aby sli do konfrontace, a hlavne byli vychovavany v jiny dobe, kdy „vobycejnej clovek“ nic nemoh a na nej naopak mohl kdekdo. Myslim, ze to vyustilo v naucenou bezmoc.

Odchod z herny/hriste pote, co nekdo prastil me dite, bez pokusu to resit s bijicim ditetem nebo jeho rodici nepovazuju za dobry reseni. Jednak kvuli vlastni sebeucte (nechci se videt jako cloveka, se kterym kdekdo mava), jednak nechci dat „agresorovi“ pocit, ze je to ok a pole ma vyklidit ten bity.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >