Neumí si představit žít s mým synem z předchozího vztahu.

116
18.6.21 12:32

Neumí si představit žít s mým synem z předchozího vztahu.

Ahoj všem, v neděli jsme se rozešli po pár vyčítavých zprávách po 5-ti letém vztahu. On tři dcery z předchozího vztahu, já jednoho syna také z předchozího vztahu. Od začátku mu vadil můj syn (nyní 9 let), viděl na něm chyby, vadilo mu, že špatně vyslovuje L, že měl bříško, atd., no prostě hledal chyby. (Prý mu všeobecně vadí kluci). Děti se navzájem respektovali a ta nejmladší si s mým synem i ráda hrála. Nikdy si mě k sobě nenastěhoval, i když občas pronesl, že jednou u něj určitě budu bydlet. Vídali jsme se hlavně, když byl můj syn u svého otce. Když jsme byli jen my dva, měli jsme hezký vztah (společné zájmy, výlety, atd.), i když mě v hloubi srdce mrzelo, že se náš vztah nikam neposouvá…stále jsem čekala, jestli se něco změní, jestli si najde vztah k synovi, ale nedokázal to. Syn ho měl rád, choval se k němu vždy slušně, takže o zlobení vůbec nemůže být řeč. Je mi 42 let a jsem unavená, zklamaná, trápím se, brečím, vztekám se a stále si říkám, proč to tak dopadlo. Je pro něj jednodušší utéct od problému, v tohle věku se už začíná podle mě hůř a hůř…Co si o tom myslíte vy? Kdybych ho tak neměla ráda, měla jsem bývala odejít hned na začátku, když jsem zjistila, že mu syn vadí, ale myslela jsem si, že se to změní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16072
18.6.21 12:36

@fishmanka Takovy vztah, kdy chlap nechce prijmout me dite, bych sama ukoncila uz hooooodne davno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4570
18.6.21 12:36
@fishmanka píše:
Ahoj všem, v neděli jsme se rozešli po pár vyčítavých zprávách po 5-ti letém vztahu. On tři dcery z předchozího vztahu, já jednoho syna také z předchozího vztahu. Od začátku mu vadil můj syn (nyní 9 let), viděl na něm chyby, vadilo mu, že špatně vyslovuje L, že měl bříško, atd., no prostě hledal chyby. (Prý mu všeobecně vadí kluci). Děti se navzájem respektovali a ta nejmladší si s mým synem i ráda hrála. Nikdy si mě k sobě nenastěhoval, i když občas pronesl, že jednou u něj určitě budu bydlet. Vídali jsme se hlavně, když byl můj syn u svého otce. Když jsme byli jen my dva, měli jsme hezký vztah (společné zájmy, výlety, atd.), i když mě v hloubi srdce mrzelo, že se náš vztah nikam neposouvá…stále jsem čekala, jestli se něco změní, jestli si najde vztah k synovi, ale nedokázal to. Syn ho měl rád, choval se k němu vždy slušně, takže o zlobení vůbec nemůže být řeč. Je mi 42 let a jsem unavená, zklamaná, trápím se, brečím, vztekám se a stále si říkám, proč to tak dopadlo. Je pro něj jednodušší utéct od problému, v tohle věku se už začíná podle mě hůř a hůř…Co si o tom myslíte vy? Kdybych ho tak neměla ráda, měla jsem bývala odejít hned na začátku, když jsem zjistila, že mu syn vadí, ale myslela jsem si, že se to změní…

Hlavně je zajímavé, že Tobě jeho 3 dcery vadit neměli. Ono je to vždy těžké, když mají partneři děti z předchozích vztahů, nikdo to není tak, jako když se začíná od nuly.
Nenaděláš nic, rozumím, že Tě to mrzí, zvláště, pokud sama jsi se o jeho dcery starala.
Buď ráda, že to dopadlo takhle, pán si asi na cizí děti těžko zvykal a v podstatě chtěl jen Tebe, tak to často bývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
18.6.21 12:38

Ahoj, v první řadě přesně jak píšeš měla si odejít hned když si zjistila že mu syn vadí. Není přece možný být s někým komu vadí tvoje dítě, ale chápu že si doufala že se to změní. Každopádně je dobře že jste od sebe a ty si můžeš najít fajn chlapa, který vás bude mít oba rád a na věk se nedívej…je to jenom číslo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
18.6.21 12:46

Chápu tvoje pocity, ale když se partnerovo chování k tvému synovi nezměnilo ani po 5 letech, jiná cesta nebyla. Nebyl to vhodný partner pro tebe, rozhodně ne tak, jak by sis ten vztah představovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10189
18.6.21 12:48

Buď ráda, že ses ho zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
18.6.21 12:50

@fishmanka Přečetla jsem jen první tři řádky…a úplně mi to stačí na odpověď. ZDRHEJ! Tohle fakt není chlap, který si zaslouží tvojí lásku. S chlapem kterému by vadilo moje dítě dítě bych do vztahu nikdy nevlezla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.21 12:50

Nebyla bych s někým takovým. 5 let je dlouhá doba a za tu dobu se jeho vztah k synovi nezměnil, buď ráda, že je pryč. Takového tátu syn nepotřebuje. Musíte být silná. Chápu, že Vás děsi Váš věk, ale lepší být sama, než tento podivný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
18.6.21 12:54

A hlavně, myslíš že na synovi nenechá žádný dopad, že jsi byla 5 let ve vztahu s člověkem který ho neměl rád?? To jsou pak ty matky co se diví pubertální revoltě a nezvladatelnosti u takových dětí. Ono když není důvěra ve vlastní matku, to je pak těžký cokoliv respektovat. Ne, promiň, nikdy takové chování ženskejch nepochopím. hlavně že jsi nebyla sama, viď? K vlastnímu synovi, kterého máš milovat nejvíc na světě si byla naprosto bezohledná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
18.6.21 13:00

Podotýkám, že je mi jasný, že mu to asi nikdy přímo neřekl. Ale to dítě to prostě vycítí…Věř, vím o čem mluvím. U nás to trvalo 7 let. A nehezké následky na mém vztahu s matkou to zanechalo dodnes a to už je mi 36..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
18.6.21 13:03

To je těžký, já mám taky vůči šišlajícím a patlavým lidem averzi, a tlusté děti, to je ještě horší. Přitom v dětství se jak vada řeči, tak nadváha koriguje lehce. Vím, že za to ty děti nemůžou, ale je mi líto, že s tím rodiče nic nedělají - i když co já vím, že. Takže mě by tvůj syn asi taky vytáčel, tím spíš pokud je člověk zvyklý na děti, co žádnou vadu nemají a naopak jsou třeba nadané na sporty. :nevim: Je to nefér, ale v životě se s tímhle prostě člověk setká. Každý máme nějaké vlastnosti, které druhé iracionálně vytáčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
18.6.21 13:04

@fishmanka že jsi to měla utnout už dávno, Takový chlap je ubozak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7572
18.6.21 13:09

@fishmanka buď ráda, že to ukončil. I když si myslím, že jsi to měla, kvůli synovi, udělat Ty už dávno. Přesně, jak už tu zaznělo, v dítěti to zůstane a ty se můžeš modlit, aby z toho neměl problémy. Naprosto souhlasím s @nototo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6956
18.6.21 13:12
@fishmanka píše:
Ahoj všem, v neděli jsme se rozešli po pár vyčítavých zprávách po 5-ti letém vztahu. On tři dcery z předchozího vztahu, já jednoho syna také z předchozího vztahu. Od začátku mu vadil můj syn (nyní 9 let), viděl na něm chyby, vadilo mu, že špatně vyslovuje L, že měl bříško, atd., no prostě hledal chyby. (Prý mu všeobecně vadí kluci). Děti se navzájem respektovali a ta nejmladší si s mým synem i ráda hrála. Nikdy si mě k sobě nenastěhoval, i když občas pronesl, že jednou u něj určitě budu bydlet. Vídali jsme se hlavně, když byl můj syn u svého otce. Když jsme byli jen my dva, měli jsme hezký vztah (společné zájmy, výlety, atd.), i když mě v hloubi srdce mrzelo, že se náš vztah nikam neposouvá…stále jsem čekala, jestli se něco změní, jestli si najde vztah k synovi, ale nedokázal to. Syn ho měl rád, choval se k němu vždy slušně, takže o zlobení vůbec nemůže být řeč. Je mi 42 let a jsem unavená, zklamaná, trápím se, brečím, vztekám se a stále si říkám, proč to tak dopadlo. Je pro něj jednodušší utéct od problému, v tohle věku se už začíná podle mě hůř a hůř…Co si o tom myslíte vy? Kdybych ho tak neměla ráda, měla jsem bývala odejít hned na začátku, když jsem zjistila, že mu syn vadí, ale myslela jsem si, že se to změní…

Najdi si jinýho. Nemůžeš ho mít zas až tak ráda, vždyť sama vidíš proč, když si to po sobě přečteš. Asi ti chybí blízkost, tak hledej dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
18.6.21 13:12

Škoda, žes to neutnula dřív, když si viděla, že se ten vztah nijak nelepší…
Není to ani první ani poslední vztah, který padl kvůli dítěti z předchozího vztahu, tak to prostě bývá, teď už nemá smysl se tím trápit. Uděláte se se synkem víc pro sebe (ani ste spolu nebydleli, tak to tak hrozné nebude, nemusíte se stěhovat, atd) a neboj, určitě to není poslení chlap na planetě :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat