Neumí vyslovit R, vadí to?

Anonymní
18.6.21 08:40

Neumí vyslovit R, vadí to?

Dobrý den, dcera chce na zdravku a pak na porodní asistentku nebo dětskou sestru. Vadí že ráčkuje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2013
18.6.21 08:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera chce na zdravku a pak na porodní asistentku nebo dětskou sestru. Vadí že ráčkuje?

Ráčkování nemá vliv na schopnosti jedince, takže to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2636
18.6.21 08:47

Nevadí. A nechtěla by zkusit logopedii a ráčkování se zbavit? Mně se to podařilo v 18 letech během 2 sezení u logopedky. A to jsem v dětství tak dlouho na logopedii „tdnkovala“, až to se mnou po 3 letech vzdali :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24316
18.6.21 08:49
@Anonymní píše:

už zas ty? no ráčkování tady ještě nebylo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
18.6.21 08:52

Nevadí. Vadilo by to, kdyby se chtěla živit mluveným projevem. U porodní asistentky nebo dětské sestry jsou důležitější jiné schopnosti než dokonalá výslovnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31840
18.6.21 08:54

Ať tě rodiče vezmou k logopedce ;) Vzdělávání to nepřekáží, horším člověka nedělá, ale většinou se to dá snadno odstranit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
18.6.21 09:03

Nevadí, ale nechápu, proč to neřeší. Já osobně to nesnáším, nedá se to poslouchat. Samozřejmě si o daných lidech nic špatného nemyslím, normálně s nimi vycházím, ale prostě nechápu, proč nejdou na logo. Nechápu, že jim samotným to nevadí. Pokud se tosnazili řešit a nejde to, tak ok, nevadí, kazdej jsme nejakej. Známe stačily 3 sezení na logo po 14 dnech, takže za cca měsíc a půl bylo po problému…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13691
18.6.21 09:13
@stinga píše:
už zas ty? no ráčkování tady ještě nebylo :zed:

Zase ta samá. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
18.6.21 09:14

Nevadí, ale jak píší holky, proč nezkusit logopedii? kdysi mi známá logopedka říkala, že ráčkování se dokáže zbavit 99% dospělých lidí, jen jsou na to většinou moc pohodlní/líní :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6379
18.6.21 09:40
@Anonymní píše:

Vadí, jako dětská sestra pak bude dávat dětem špatný vzor :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3490
18.6.21 09:41

Strýc s tím dělá doktora :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 09:49
@Alušáček píše:
Vadí, jako dětská sestra pak bude dávat dětem špatný vzor :P

Tak by pri studiu začala chodit k logopedce. A když bude v porodnici tak by to ničemu vadit nemělo.

• Citovat
  • Nahlásit
2024
18.6.21 09:58
@Anonymní píše:
Tak by pri studiu začala chodit k logopedce. A když bude v porodnici tak by to ničemu vadit nemělo.

Ty o sobě mluvíš ve třetí osobě??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6379
18.6.21 10:10
@Anonymní píše:

Já myslím, že to vadí i v porodnici, novopecene maminky nejsou zvědavé na to poslouchat nějakou usislanou sestru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
18.6.21 10:14
@Alušáček píše:
Já myslím, že to vadí i v porodnici, novopecene maminky nejsou zvědavé na to poslouchat nějakou usislanou sestru :lol:

A co to dítě, jestli to z něj jednou vytáhnou na regresní terapii. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat