Neumím otěhotnět a mám špatné výsledky - co znamenají?

24
8.5.17 21:28

neumím otěhotnět a mám špatné výsledky co znamenají ví někdo

Dobrý den chtěla bych se zeptat měla jsem zánět v děloze, tak mi pani doktorka vzala odběry krve i moče, příčina byla bud zánět močoveho měchýře, nebo střev atd.tak mi dala pani gynekoložka antibiotika na 10 dnů a chci se zeptat teda jestli tento zánět mohl zapříčinit že mi gynekoložka našla v odběrech hodně prolaktinu 869 je to víc než má být a ještě mi našla v moči chemicky krev má být 0 ale ja měla 1 a ještě hustota moči byla taky vysoká 1,030,a poslední ještě vyskoké byly u moč sediment erytrocyty byli vysoké 15, a hlen byl u moče také vysoký 2,štitná žláza byla všechna vpořádku TSH, T4 i T3, tak můžete mi vysvětlit co moje výsledky znamenají co to semnou je a jak se to bude léčit a jestli ty výsledky mohl ovlivnit teda ten zánět, ještě musím dodat že jsem pul roku po zamlklém těhotenství a byla jsem to odstranit v nemocnici jestli to náhodou nemá také s tim něco společného děkuji mockrát mějte se hezky m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.5.17 21:34

:D tvoje výsledky znamenají, že jsi trdlo. Na diagnózu se zeptej lékaře, ne laických mamin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48769
8.5.17 21:34

@puketka tak problém je ten prolaktin. To se bude řešit hormonálně http://www.toplekar.cz/…olaktin.html?… tady píší i kolik má být. Hormonální profil je ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.5.17 21:47
@Čičorečka
@Markéta80 píše:
@puketka tak problém je ten prolaktin. To se bude řešit hormonálně http://www.toplekar.cz/…olaktin.html?… tady píší i kolik má být. Hormonální profil je ok?

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.5.17 21:48
@Markéta80 píše:
@puketka tak problém je ten prolaktin. To se bude řešit hormonálně http://www.toplekar.cz/…olaktin.html?… tady píší i kolik má být. Hormonální profil je ok?

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.5.17 21:49
@puketka píše:
@Čičorečka

a ja se zeptám doktorky, ale bohužel doktorka má dovolenou a ja už nad tím uvažuju pořád co to semnou je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21820
8.5.17 22:03

@puketka nemysím si, že by vysoká hladina prolaktinu souvisela s močovým zánětem, kterým trpíš. Prolaktin se léčí hormonálně, zánět ATB, hustou moč naředíš tak, že budeš více pít, čímž napomůžeš i léčbě zánětu moč. cest.
Příčiny zamlklého těhu jsou většinou neznámé a obvykle se neopakuje - netrap se tím a jdi dál. Prober vše detailně se svou gynekoložkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8792
8.5.17 22:42

@puketka Vyšetření moči je v pořádku, zvýšené erytrocyty v sedimentu jsou pravděpodobně způsobené tím zánětem co si prodělala a opravdu nejsou zvýšené nijak moc, takže klid. ;) Problém bude v tom prolaktinu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
9.5.17 18:05
@Janča209 píše:
@puketka Vyšetření moči je v pořádku, zvýšené erytrocyty v sedimentu jsou pravděpodobně způsobené tím zánětem co si prodělala a opravdu nejsou zvýšené nijak moc, takže klid. ;) Problém bude v tom prolaktinu. :)

děkuji moc to jsem si trošku oddechla a doufám že to bude fakt tim prolaktinem a pak už budu moct mít miminko, protože ještě nemáme žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama