Reklama

Neumím se zamilovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 22:45
Neumím se zamilovat

Radši anonymně, chodí sem rodina.

Můj problém je, že se neumím zamilovat.
Vztahy který jsem měla nikdy nevydrželi moc dlouho, protože jsem postupně nechtěla s partnerem trávit čas. Ze začátku to bylo fajn, ale takový to zamilovaní, že na něj pořád myslíš a nemůžeš bez něj být a těšíš se na každou chvilku kdy jste spolu, to já prostě neznám. Mám partnera ráda, ale nemiluju ho, asi to neumím :nevim: Jenže po nějaké době nastane to, že se mi s ním nechce trávit čas a začnu se na něco vymlouvat. Tak nevím, je to třeba tím že jsem ještě toho pravého nepoznala a nebo se neumím prostě zamilovat..
Doufám že je to srozumitelný :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fera21
Stálice 74 příspěvků 19.09.18 22:52

Nepotkala jsi zatím toho pravýho, to se stává. Já to mám úplně stejně. Prostě se mi holky líbí, rád si s nima pokecám, ale nedokážu si představit, že bych s nějakou trávil čas. Strašně bych chtěl, ale nejde to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 22:58

Asi jsi fakt nepotkala toho správnýho. Ale je to taky dost o tvojí hlavě. Já jsem se po jednom rozchodu bála zamilovat, strašně jsem se tomu bránila, ale randila jsem. Jen jsem si snažila udržet čistou hlavu a jít do toho opatrně. Takže jsem moc zamilovaná nebyla - ne v tom smyslu poblouznění a hlavy v oblacích. No a jsme spolu už 13 let a dobrý :-)

Detsa
Extra třída :D 10671 příspěvků 19.09.18 22:59

No, pokud nejsi bezcitná, tak jsi jen nepotkala toho pravého :kytka:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:02
@Anonymní píše:
Asi jsi fakt nepotkala toho správnýho. Ale je to taky dost o tvojí hlavě. Já jsem se po jednom rozchodu bála zamilovat, strašně jsem se tomu bránila, ale randila jsem. Jen jsem si snažila udržet čistou hlavu a jít do toho opatrně. Takže jsem moc zamilovaná nebyla - ne v tom smyslu poblouznění a hlavy v oblacích. No a jsme spolu už 13 let a dobrý :-)

To asi není můj problém, že bych se bála zamilovat. Jako nějaký kluk se mi líbí a ráda s ním někam zajdu a když pak spolu začneme chodit tak je to fajn, ale po nějaké době to nějak vysumi a už se s ním tak moc vídat nechci

Uživatel je onlineGosi
Kelišová 5637 příspěvků 19.09.18 23:14

Tak trochu problem by to byl, kdyby te tlacil cas a chtela bys rodinu a ne treba jen dite… Pokud jsi mlada/childfre­e/staci ti dite, tatinka nepotrebuje(vubec, nebo jen v jednom byte), tak to asi neni nic, co by te muselo v zivote moc trapit… Pokud ti prijde, ze o neco prichazis, tak mozna jo, ale to by asi mistni diskuse nespravila… Pokud mas pocit, ze se vymykas a jen chces v tomhle odpovidat nejaky obecny predstave, tak to vubec neres… Ciste teoreticky je vetsina lidi spis seriove monogamni a u tebe jsou ty serie třeba jen kratsi… Nebo se jeste opravdu neobjevil ten pravej…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:18
@Gosi píše:
Tak trochu problem by to byl, kdyby te tlacil cas a chtela bys rodinu a ne treba jen dite… Pokud jsi mlada/childfre­e/staci ti dite, tatinka nepotrebuje(vubec, nebo jen v jednom byte), tak to asi neni nic, co by te muselo v zivote moc trapit… Pokud ti prijde, ze o neco prichazis, tak mozna jo, ale to by asi mistni diskuse nespravila… Pokud mas pocit, ze se vymykas a jen chces v tomhle odpovidat nejaky obecny predstave, tak to vubec neres… Ciste teoreticky je vetsina lidi spis seriove monogamni a u tebe jsou ty serie třeba jen kratsi… Nebo se jeste opravdu neobjevil ten pravej…

Tak čas mě rozhodně netlačí a možná mě teď někdo ukamenuje, ale po dětech ani rodině netouzim. Chtěla bych v životě něco dokázat a cestovat a vdát se nebo mít děti, to můj sen není…

Uživatel je onlineGosi
Kelišová 5637 příspěvků 19.09.18 23:21
@Anonymní píše:
Tak čas mě rozhodně netlačí a možná mě teď někdo ukamenuje, ale po dětech ani rodině netouzim. Chtěla bych v životě něco dokázat a cestovat a vdát se nebo mít děti, to můj sen není…

Tak neni co resit… Jen spis misto vysumneni bych se rovnou rozchazela… 8)

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 19.09.18 23:27
@Anonymní píše:
Radši anonymně, chodí sem rodina.

Můj problém je, že se neumím zamilovat.

Milacku, to je prece tvoje velke plus, zadny problem. Nejsi mala holka abys verila na vecnou lasku z pohadky. Skutecny zivot je jen boj a honba za penezi a moci pripadne i najeky ten sex, ale lasku muzes videt leda tak v kreslenem filmu od Walta Disney. Nebo si porid civavu ci jeneho roztomileho psika nebo kocku. Laska mezi lidmi je pouha fata morgana, prelud, docasne pomateni smyslu zpusobene hormonalni nerovnovahou. Stesti je krasna vec ale prachy si za nej nekoupis.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 19.09.18 23:28

Tak si z toho nic nedělej. Já jsem se taky do nikoho nezamilovala. A to mi bude 47. Jako, když to nejde, tak to prostě nejde. :nevim:

Detsa
Extra třída :D 10671 příspěvků 19.09.18 23:34
@Anonymní píše:
Tak čas mě rozhodně netlačí a možná mě teď někdo ukamenuje, ale po dětech ani rodině netouzim. Chtěla bych v životě něco dokázat a cestovat a vdát se nebo mít děti, to můj sen není…

No tak, to už pak nemáš vůbec kam pospíchat, když tě netlačí mateřství :kytka:. Víš, co bych řekl ? Že na to jdeš až moc přednostně rozumem :think:. Já to mám vlastně dost podobný v tomhle. A to může být problém. Něčemu zkrátka neporučíš, zvlášť citům. To jde jen potlačit

Božislava
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 19.09.18 23:36
@Detsa píše:
No tak, to už pak nemáš vůbec kam pospíchat, když tě netlačí mateřství :kytka:. Víš, co bych řekl ? Že na to jdeš až moc přednostně rozumem :think:. Já to mám vlastně dost podobný v tomhle. A to může být problém. Něčemu zkrátka neporučíš, zvlášť citům. To jde jen potlačit

Spíš by ji měl někdo poučit, že láska je klamavá představa.Aby něco neočekávala, co stejně nikdy nepřijde

Russet
Extra třída :D 10928 příspěvků 19.09.18 23:54

Já byla od 12 zamilovaná hodněkrát! Někdy i na první pohled. Většinou marně. Tak co je lepší :jazyk:

Detsa
Extra třída :D 10671 příspěvků 20.09.18 00:03
@Božislava píše:
Spíš by ji měl někdo poučit, že láska je klamavá představa.Aby něco neočekávala, co stejně nikdy nepřijde

Pro někoho je, pro někoho není. To uz je podle toho, jestli ji ten člověk zažil či ne. Já taky moc nevěřím na pravou lásku, jelikoz jsem ji nezazil. Verim jen v nějaké možné soužití s menším procentem lidí s dočasným poblaznenim, které brzo vyprcha. Od toho zbytku uz jsou romantické filmy :think:

Detsa
Extra třída :D 10671 příspěvků 20.09.18 00:04
@Russet píše:
Já byla od 12 zamilovaná hodněkrát! Někdy i na první pohled. Většinou marně. Tak co je lepší :jazyk:

Asi to tvoje je lepsi, jelikož si teď šťastné zadaná, pokud jsem dobře postřehl? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >