Neumím sešít plyšáka - tvořivý dar

2213
10.5.20 17:36

Neumim sesit plysaka -tvorivy dar

Moje deti dostaly darek, mame sesit plysaka. Vypada to jednoduse. V krabicce je vse, ale absolutne to nesedi na sesiti ani vycpani. Nesedi dirky, dole mam asi sesit predni a zadni dil a uprostred nechat to ohnute, ale kam tedy nacpu vypln, proc je to uvnitr dvojite, jak se vejdu do direk s tolika prositim? Sedim u toho uz 30 min a asi jsem meganemehlo, ale nechapu to. Ma to byt pro deti 6 + a ja to nedam. Chapu jak prisit to bile na to ruzove pod tim, pridelame ty barevne drobnosti. Ale pak to vubec nesedi, abych to mohla prisit cele k sobe a vycpat. Nesedi k sobe ani ty dirky. Nemel jste to nekdo? Diky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25714
10.5.20 17:39

@tini já bych to vyhodila :mrgreen: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 17:39

Jeste navod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 17:40
@stinga píše:
@tini já bych to vyhodila :mrgreen: :oops:

Uz se chystam, ale deti tu s nadeji sedi, dostaly to od kamaradky. Asi je necham chvili sit a pak to dospichnu normalne dirky nedirky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 17:44

Vaty na vycpani to ma jak pro 3 kone🦄 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21346
10.5.20 17:45

Já v tom toho medvěda nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 17:49
@ka2ka píše:
Já v tom toho medvěda nevidím

A navic to ma byt jednorozec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18047
10.5.20 18:23

Upřímnou soustrast :-D

A doufám že pro matku té holčičky vymyslíš taky nějaký takový danajský dar jako pomstu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15349
10.5.20 18:29

@tini
Musela jsi kamarádce v minulosti provést něco hrozného, že se ti mstí takovým dárkem… :lol: :lol: :lol: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
10.5.20 18:32

To co je jako A sešít k sobě, pak na to našít ty barevné ornamenty, Potom bych asi našila C na první polovinu D a hlavu na tu druhou polovinu (pořád na jedné straně D), přeložila, vyplnila vatou a sešila D. Z měla by asi vzniknout mini/pidi postavička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 18:42
@bse.pedro Byla to spoluzacka ze skolky, s matkou se nezname, asi chudak netusila. Snad :lol:
@Evkad píše:
To co je jako A sešít k sobě, pak na to našít ty barevné ornamenty, Potom bych asi našila C na první polovinu D a hlavu na tu druhou polovinu (pořád na jedné straně D), přeložila, vyplnila vatou a sešila D. Z měla by asi vzniknout mini/pidi postavička.

Dekuji, ja to musim teda znova cele projit, ale vypada to, ze A a C mam sesit vespod, kde ma D ohyb a rozmerove ani dirkama mi to nevychazi pak k sobe. Ale asi to udelam jak rikas, vycpeme a sesijeme D, udelame vepredu ten face a zbytek nejak pozasiju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14168
10.5.20 18:53

Máme něco podobnýho - jen zajíce :-)

A a D sešít k sobě tou rovnou stranou, ten šev bude jakoby na spodu hračky a A předek, D zadek. C budou boky a vrch hlavy.
Snad to trochu pomůže..
Jo a před sešitím našít všechny blbiny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 18:59
@Králičice píše:
Máme něco podobnýho - jen zajíce :-)A a D sešít k sobě tou rovnou stranou, ten šev bude jakoby na spodu hračky a A předek, D zadek. C budou boky a vrch hlavy.
Snad to trochu pomůže..
Jo a před sešitím našít všechny blbiny..

Dekujuuuuu, ja uz to tim padem chapu, to C bude nastorc, ne vse pod sebou!!! Proto je tolik vyplne a bude tlustej! Diky diky diky, jsme zachraneni :srdce:
Teda ja jsem tupec, cumela jsem na to skoro hodinu

Příspěvek upraven 13.05.20 v 17:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14168
10.5.20 19:01

Nemáš zač :-) Bude z toho taková koule k ničemu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
10.5.20 19:35

@Králičice je mi jasne, ze to nebude vrcholne dilo, obzvlast po me asistenci, kdyz jsem ani navod nepochopila, ale vypada to, ze se pred detmi neshodim uplne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat