Neumím si představit pracovat dalších 30-40 let.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 10:04
Neumím si představit pracovat dalších 30-40 let.

Ahoj holky, potřebuju se vykecat a postěžovat si. Mám strašnou depku z chození do práce. Nikdy mě práce nebavila, nezajímala, přijde mi to jako ztráta času. Člověk musí dřepět 8,5 hodiny v kanclu a druhý den zas. A takhle dalších 30-40 let? Nějak to na mě padlo a nedovedu si to vůbec představit. Ráno vstanu, totálně vyřízená, doplahočím se do práce, tady si odsedím svých 8,5 hodin a jdu domů, a takhle pořád, den co den. Můj sen je pracovat z domu, ale to je nereálný, kde bych takovou práci vzala. Podnikat taky nemůžu, na to nemám peníze. Má to někdo stejně nebo jsem jediný exot? Nějak nevidím v tomhle celém smysl. :nevim: Prosím anonym, jelikož se stydím :oops: Q

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 23.10.17 10:06

Bud ráda že si to v kanclu jen odsedíš jak píšeš, představ si že prodavačky musí odtahat tuny zboží, zedníci tuny materiálu, poštáci naběhat x km atd atd a upřímně myslím že většinu lidí to nebaví

hani28
Ukecaná baba ;) 1418 příspěvků 23.10.17 10:06

Ja myslim ze stejne jako ty to ma asi 99% pracujici populace na celem svete :lol: komu by se chtelo, ale penize jsou treba.

Emimin7
Echt Kelišová 9444 příspěvků 23.10.17 10:06

No, já pracuji z domu a takový rozdíl v tom neni. Asi dva roky jsem dělal v kanceláři, protože jsem doma neměl dost prostoru a bylo to celkem to samé.

Laurie
Kecalka 464 příspěvků 6 inzerátů 23.10.17 10:07

A co změna práce? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 10:07
@ka2ka píše:
Bud ráda že si to v kanclu jen odsedíš jak píšeš, představ si že prodavačky musí odtahat tuny zboží, zedníci tuny materiálu, poštáci naběhat x km atd atd a upřímně myslím že většinu lidí to nebaví

ano já vím, máš pravdu. Jsou daleko horší práce. Někdy si říkám, že třeba někde v kavárně by mě to i bavilo víc. Ta práce by aspon měla smysl, udělat dobrý kafe, na kterém si někdo pochutná. No, depka jak stehno no.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 23.10.17 10:08

Nejsi exot, jen mas praci, která ti nesedne. Hledej jinde. Neco, kde můžeš byt třebas venku nebo aspoň částečně zařazovat pochuzky mimo kancl. Nebo klidně i na chvíli prodávat třeba v knihkupectví, vyčistit si hlavu a pak si najít neco lepšího :nevim: Ja kupříkladu nevydrzim dlouho na jednom místě. Regulérně mi pak hrabe. Tak jsem to po roce az dvou měnila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 10:09

@Tichošlápek je možný, že prostě nejsem kancelářský typ. Ale zase v krámě nebo kavárně si nejsem jistá, jestli bych to fyzicky dávala. V knihkupectví to by nemuselo být špatný. ale takový míst taky moc neni, jsou hned pryč.

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 23.10.17 10:11

Tak si sepiš, co by tě fakt bavilo, naplňovalo a zkus změnu, pokud máš pocit, že by tě bavila kavárna, tak to zkus.
Proč dělat něco, co tě nebaví a jsi z toho otrávená. Život je krátký. Zlus různé kurzy, rekvalifikace…

Rive
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 23.10.17 10:13

V knihkupectví deženeš práci hned, věř mi, knížky jsou super, ale pořád je to obchod, ne že si tam člověk prolistuje a pročte, co se mu zlíbí…bohužel.

neila
Extra třída :D 12729 příspěvků 23.10.17 10:14

Promiň, ale přijdeš mi lehce nesvéprávní :mrgreen: o svém životě rozhoduješ snad ty, ne?
Jestli se ti nechce hledat lepší práci, nebo podnikat (začít se dá i z mála), pak ti nezbývá nic jiného, než skuhrat dál nebo si narazit nějaké zazobaného makače, který tě bude živit a ty se budeš moc věnovat tomu, co tě baví ;)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 23.10.17 10:15
@Anonymní píše:
ano já vím, máš pravdu. Jsou daleko horší práce. Někdy si říkám, že třeba někde v kavárně by mě to i bavilo víc. Ta práce by aspon měla smysl, udělat dobrý kafe, na kterém si někdo pochutná. No, depka jak stehno no.

jo jasně zkus si to jako brigádu x krát za den se zeptat co si prosím přejete, poslouchat že to kafe má chutnat jinak, poslouchat nadávky že jsi moc pomalá. Bud ráda za to co máš na koleginy prodavačku vytáhli nůž, jednomu kolegovi zlomili ruku jen protože někoho viděl krást, holka zlatá sed v kanclu a bud ráda

arada
Neúnavná pisatelka 19336 příspěvků 23.10.17 10:16
@Anonymní píše:
ano já vím, máš pravdu. Jsou daleko horší práce. Někdy si říkám, že třeba někde v kavárně by mě to i bavilo víc. Ta práce by aspon měla smysl, udělat dobrý kafe, na kterém si někdo pochutná. No, depka jak stehno no.

Tak změň práci, jak jednoduché. Ujišťuji tě, že se možná budeš cítit stejně, bo lenoch zůstane lenochem.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 23.10.17 10:16

Ženy jsou na tom ještě lépe než muži, zůstanou třeba 4-6 let doma na mateřské, mají-li víc než 1 dítě, a pak se často vracejí na částečný úvazek, než děti povyrostou…Co teprve chlapi? :) Práce v kanclu je ještě dobrá, zkus třeba vstávat v půl třetí ráno, jet hodinu a půl do práce a pak dvanáctku celý den na nohách, pak budeš kancl ještě zbožňovat :D Ne vážně…Takový je prostě život, já si taky kolikrát povzdechnu, že nechci vstávat, o víkendu řeším povinnosti co jsem nestihla za týden a uteče to tak rychle, že nemám ani pocit, že bych si odpočinula. Taky to hodně dělá podzimní sychravé počasí. ;) Ona práce z domu taky nebude žádný med, člověk potřebuje nad sebou disciplínu a to třeba já nevím, jestli by mě pořád něco nerozptylovalo (možnost si pustit televizi, uvařit, uklidit, vyprat a práce stojí :D ) Pokud můžeš, vzala bych si na pár dní dovolenou, dočerpala síly a vrátila se do procesu. Nebo si prostě užij volné odpoledne, to je velká výhoda, skončíš dejme tomu v 5 a pořád je dost času něco podniknout, zajít s kámoškou na kafe nebo na večeři. Dobije tě to a bude zase líp ;)

Janli
Echt Kelišová 9905 příspěvků 23.10.17 10:16

Tvůj problém, že děláš to co tě nebaví. Přestaň hledat důvody a začni hledat způsoby. Až přehodnotíš svoje myšlení, možná přijde změna sama. A podnikání ti fakt nedoporučuju. Tam se totiž musí pracovat dvakrát tolik.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama