Neumyté lesní plody - průjem

Anonymní
12.7.15 16:19

Neumyté lesní plody - průjem

Ahoj všichni na emiminu. Myslíte si, že snědení neumytých lesních jahod (sbíraných u lesní cesty) by mohlo vyvolat střevní potíže (průjem, zvracení, bolest břicha)?? :think:…uvažuju - kdyby třeba se na ně nějaký zvíře vyčůralo… :think:
Možná blbá otázka, ale manžel má od noci strašný střevní potíže - nic zvláštního nejedl. A hlavně - já jsem jedla včera úplně to samý co on. Tak jediný co mě napadlo jsou ty jahody… Je to blbost, že by to bylo po tom? Co myslíte? Víte? Máte zkušenost?
Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

999
12.7.15 16:23

Ahoj…no ja jsem si v zivote lesni plody nemyla…proste snedla a hotovo a nikdy mi nic nebylo…spis ted radi hnusne strevni chripky, je toho vsude plno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
12.7.15 16:25

Myslím, že z toho to nebude. Já prakticky nikdy lesní ovoce nemyla a nic mi nebylo. ani dětem. Spíš se přikláním k tomu, že to bude nějaká střevní chřipka, řádí to dost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
12.7.15 16:27

Přijde mi to vysoce nepravděpodobné… Buď se toho přejedl, nebo mu cokoliv jiného nesedlo (tobě mohlo), a nebo zkrátka střevní chřipka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.15 16:30

Díky holky, mně to taky přijde nepravděpodobný - ale bylo to to jediný, co jsem vymyslela (kromě teda právě nějaký střevní chřipajzny)… Kdysi jsem někde četla, že když nemejete borůvky, můžete sníst borůvku počůranou od jezevce a sníst nějaký zákeřný bacil (ale nepamatuju si detaily)… Tak jsem se chtěla pro jistotu zeptat… Ale jinak taky právě celý život na procházkách lesem „zobu“… :nevim:
Tak snad to brzy přejde. A hlavně SNAD NEPŘEBERU ŠTAFETU!! :mavam:
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
12.7.15 16:30

Souhlasím s většinou, lesní plody jsme zobala vždy, když jsem na ně v lese narazila a střevní potíže jsem po nich neměla nikdy.

• Citovat
  • Upravit
5411
12.7.15 16:58

A negrilovali jste? Ja mam to samy a po 3 a vzdy po grilovani… Co jsem zjistila, tak je to pry klasika.. Vsichni ostatni jsou ok, jen ja se zase nemzu hnout od wc :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17274
12.7.15 17:13

A nebyla to cesta třeba kolem pole?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.15 17:13

@Denis11 Ne, negrilovali jsme… Tenhle víkend právěže ne. :nevim:
Asi to na něj fakt někdo plivl… a já můžu jen doufat, že to neplivl na mě… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
31691
12.7.15 17:34

Spíš bych řekla střevní chřipka, taky kolikrát zobeme v lese, a nikdy nic, ale jako vyločit se to nedá, fakt se tam mohlo vyčurat nějaký zvíře, náhoda je blbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
12.7.15 18:12

Jelikož jsou přemnožený lišky, který si z borůvek a jahod dělají záchod, tak bych se nedivila. Ale například u grilovanýho masa nebo tatarky je to riziko průjmu daleko větší :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zrzana2
12.7.15 18:17

Nevím no, ja měla za 29let střevní potíže 3×. No a teď za 1rok jsem měla už čtvrtou střevní chřipku a to včera v noci :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama