Neurol při vysazování AD

Anonymní
9.7.20 20:24

Neurol pri vysazovani AD

Prosìm o zkušenosti, mužu při vysazování AD brát v horších chvilkách nárazově neurol 0,25,mám ho tady z doby, kdy jsem s AD začinala, to vím, že se pri nastupu AD bere, ale muže se i u vysazovani?? :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.7.20 20:27

Já nevím, mě do přijde jako krok zpátky. Při nasazování je to podpůrná léčba, než AD zaberou. Ale u vysazování by už melo byt vše ok. Vždy jsem vysazovala postupně a nebyl problém. Probrala bych to s psychiatrem.

• Nahlásit
  • Citovat
652
9.7.20 20:28

Urcite ale ne dlouho,ovsem.kdyz potrebujes neurol nevim jestli.je to dobre vysazivat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
9.7.20 20:30

Vysazuješ AD, nahrazovat to návykovým Neurolem :nevim:, optej se lékaře, nebo zkus místo toho bachovky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 20:33
@Cizinka 999 píše:
Urcite ale ne dlouho,ovsem.kdyz potrebujes neurol nevim jestli.je to dobre vysazivat

Ja pomalu vysazuju jedny a začínam s novyma, psychicky už se cítim fajn, jen mi z toho vysazovani strašne ťuká srdce a mam motanice, děkuji za reakci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
652
9.7.20 20:36
@Anonymní píše:
Ja pomalu vysazuju jedny a začínam s novyma, psychicky už se cítim fajn, jen mi z toho vysazovani strašne ťuká srdce a mam motanice, děkuji za reakci :kytka:

Motanice je normalne, na to neber AD a vysazij velice pomalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama