Neurologické vyšetření u 3letého dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.4.22 21:07

Neurologické vyšetření u 3leteho dítěte

Dobrý den, chtěla bych se zeptat syn za 2mesice oslavi 3narozeniny nemluví a tak s dr jsme to začali řešit stim že budeme muset udělat kolečko foniatrie neurologie klinicky psycholog a klinicky logoped
Chtěla bych se zeptat co se dětem dělá na neurologii a foniatrii za vyšetření moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4332
27.4.22 21:15

Na neurologii byl pohovor se mnou, anamneza a proc jsme přišli. Pak se na pár věcí ptala syna, vyzkoušela reflexy, chtěla vidět, jak chodí, zkoušela něco s rukama.. a pak byl na EEG. Foniatrie nás teprve čeká, to neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.22 22:00

@Midaku dobře moc děkuji
Na foniatrii jdeme v pátek 9.30 mockrát děkuji :). Někde jsem četla že se dělá i magneticka rezonance snad nebude třeba, na neurologii

• Citovat
  • Nahlásit
2859
27.4.22 22:09

Jak píše paní výše, hlavně pohovor, zkoukne ho celkově, vyšetří. Pak následuje vetšinou eeg, magnetická resonance určitě taky, ale dle mě je to jedna z posledních možností. Nám jí napsala dr až po 2 letech pozorování a eeg skrz bolesti hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
27.4.22 22:11

Na foniatrii také anamnéza, zkoukne všechny otvory na hlavě :lol:,na audio je asi ještě malý, náš opakoval slovíčka, která dr říkala z několika metrů. ale jelikož váš nemluví :think:…možná bude ukazovat obrázky, zda ví a slyší. Malý,3 roky, ted mel první audio v tý kukani uzpůsobené pro děti. Z mikrofonu šeptem říkal člověk slovíčka a on ukazoval obrázky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.22 22:37

@Danulinka16 dobře v žádané je napsáno retardace mluvy a opožděný vývoj řeči že opakuje zvuky zvířátek a to jen pár, ať paní doktorka zkontroluje hlasivky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 13:14

@Danulinka16 dobrý den, v pátek jsme byli na foniatrii se synem paní doktorka moc hodná milá syn sní spolupracoval ale bylo vidět že neví nerozumí sluch má v pořádku,
Závěr vývojová dysfázie s receptivni složkou. Ještě máme před sebou další vyšetření děkuji všem

• Citovat
  • Nahlásit
2859
30.4.22 14:49
@Anonymní píše:
@Danulinka16 dobrý den, v pátek jsme byli na foniatrii se synem paní doktorka moc hodná milá syn sní spolupracoval ale bylo vidět že neví nerozumí sluch má v pořádku,
Závěr vývojová dysfázie s receptivni složkou. Ještě máme před sebou další vyšetření děkuji všem

Nemáte zač, tak přeji hodně úspěchů se synem a již jen samé dobré zprávy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 16:45

@Danulinka16 ano jsem za to ráda že se to zjistilo včas a konečně sním budu moct pracovat ta bezmoc kdy vidíte jak vaše dítě chce mluvit ale nejde mu to a brečí kvůli tomu by mi vždycky puklo srdce

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat