Neurologie doporučeni nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 15.01.17 09:47
Neurologie doporučeni nebo ne?

AHOJ HOLKY, mam dotaz chtela bych si zajit na neurolog. ambulanci protoze se mi porad mota hlava a tlak to neni mam normalni tak si myslim ze to mam od patere tak bych chtela vysetrit ale nevim jestli musim mit doporuceni od doktora nebo jestli muzu jenom prijit do cekarny a vemou me i bez toho? Nikdy sem tam nebyla, tak nechci bejt za blbce. Děkuju za rady :? :,( :( :(

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 15.01.17 09:52

Ja jsem na neurologii musela mít žádanku. Ale pokud je to od páteře, tak to bude špíš řešit ortopedie. Zajdi si za praktickým lékařem, on doporučí, kam se máš pak vydat.

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 09:57

Já jsem šla k neurologovi bez žádanky, ale musela jsem se objednat, takže jsem mohla přijít až za dva měsíce. Taky jsem měla problémy, na to mi bylo řečeno, že v případě problémů mám jít do nemocnice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >