Neurologie doporučeni nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 15.01.17 09:47
Neurologie doporučeni nebo ne?

AHOJ HOLKY, mam dotaz chtela bych si zajit na neurolog. ambulanci protoze se mi porad mota hlava a tlak to neni mam normalni tak si myslim ze to mam od patere tak bych chtela vysetrit ale nevim jestli musim mit doporuceni od doktora nebo jestli muzu jenom prijit do cekarny a vemou me i bez toho? Nikdy sem tam nebyla, tak nechci bejt za blbce. Děkuju za rady :? :,( :( :(

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 15.01.17 09:52

Ja jsem na neurologii musela mít žádanku. Ale pokud je to od páteře, tak to bude špíš řešit ortopedie. Zajdi si za praktickým lékařem, on doporučí, kam se máš pak vydat.

Innocence
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 15.01.17 09:57

Já jsem šla k neurologovi bez žádanky, ale musela jsem se objednat, takže jsem mohla přijít až za dva měsíce. Taky jsem měla problémy, na to mi bylo řečeno, že v případě problémů mám jít do nemocnice.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >