Reklama

Neurologie doporučeni nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivet888
Povídálka 39 příspěvků 15.01.17 09:47
Neurologie doporučeni nebo ne?

AHOJ HOLKY, mam dotaz chtela bych si zajit na neurolog. ambulanci protoze se mi porad mota hlava a tlak to neni mam normalni tak si myslim ze to mam od patere tak bych chtela vysetrit ale nevim jestli musim mit doporuceni od doktora nebo jestli muzu jenom prijit do cekarny a vemou me i bez toho? Nikdy sem tam nebyla, tak nechci bejt za blbce. Děkuju za rady :? :,( :( :(

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 15.01.17 09:52

Ja jsem na neurologii musela mít žádanku. Ale pokud je to od páteře, tak to bude špíš řešit ortopedie. Zajdi si za praktickým lékařem, on doporučí, kam se máš pak vydat.

Innocence
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 09:57

Já jsem šla k neurologovi bez žádanky, ale musela jsem se objednat, takže jsem mohla přijít až za dva měsíce. Taky jsem měla problémy, na to mi bylo řečeno, že v případě problémů mám jít do nemocnice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama