Neurotréning - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elissa
Kecalka 105 příspěvků 07.10.14 13:55
neurotréning-máte zkušenosti?

Ahoj,
lámu si hlavu, co dát manželovi k vánocům - a teď jsem četla o neurotréningu. Zatím jsem to našla jen v Praze a za hodinu chtějí cca 1400 Kč (45 min na „přístrojích“ a 15 minut vyhodnocení), což se mi zdá dost. Máte s tím prosím nějaké zkušenosti? Co jsem našla na netu, tak jen články od reporotérů, kteří si to mohli /určitě zdarma/ vyzkoušet, aby o tom pak mohli hezky napsat… :think:

Ale nikde jsem nenašla osobní zkušenost. Nerada bych dopadla jako minule, kdy jsem manželovi na slevomatu koupila školu smyku, kde 4 hodiny strávil v učebně opakováním pravidel a pak se půl hodiny projel v autě… :,( :zed: :,(

Máte s tím /asi hlavně pražští 8) / nějaké zkušenosti, nebo byl tam někdo z Vašich známých? Díky!!!

Reakce:
alifie
Extra třída :D 13371 příspěvků 07.10.14 14:16
@Elissa píše:

Podle popisu a ceny je to zřejmě „líbivě popsané“ vstupní vyšetření pro eeg biofeedback. O nějakém tréninku a zlepšování stavu se dá obvykle mluvit až po nějakých 10 sezeních, kdy každá další hodina stojí cca 350 Kč. Pokud máte dostatek financí a manžel je na to zvědavý, tak ano, zjistí tam, že opravdu dokáže pouhým myšlením „řídit“ auto jedoucí na obrazovce počátače, hýbat kuličkou na speciálním přístroji,…
Má to smysl pro lidi s neuroproblémy:
 http://www.neuroprogress.cz/index.php?…

Elissa
Kecalka 105 příspěvků 07.10.14 20:55

Moc dekuji za reakci!!! A za doporučení do Brna - tohle na me působí daleko důvěryhodněji. Ja původně hledala na neurotrening.cz - je to na Vaclavskem náměstí. Jen na brněnských stránkach neni cenik ani údaje o ceně, asi tam chce zavolat… Jinak slo mi hlavne o to, aby věděl, jak na tom s „hlavou“ je a kde ma mezery :-) Pokud se nejakym způsobem rozhodne pokračovat, to uz necham na nej :-) Ale kdyz jsem si to ted tak procitala, libilo by se to i me :-) Skoda jen, ze jsme od Brna tak daleko… Nevíte, maji i pobočky po republice? Jeste jednou moc dekuju za odkaz! :) :) :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >