Neúspěšná stimulace vaječníků - cysta místo folikulu, PCO

11
22.4.20 18:21

Neúspěšná stimulace vaječníků - cysta místo folikulu, PCO

Zdravím všechny :srdce: Ráda bych se zeptala, zda se někomu po stimulaci vaječníků místo folikulu vytvořila cysta. Stimulovala jsem Gonalem 225 jednotek, ale reakce vaječníků, až na vytvořenou cystu žádná :( Mám PCO a vysoké AMH. Doktor mi sdělil, že mi hrozí OHSS a vysoký počet folikulů, ale stal se opak a folikul nebyl žádný. Je mi 26 a bez léků ani nemám menstruaci. Moc děkuju za jakoukoli reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
5.6.20 18:10

@Dobbysek
Ahoj, chtela bych se zeptat jak to dopadlo?
Ja mam ted ten stejny problem. Mam PCO a minuly cyklus reakce zadna a tento bud cysta nebo nesoumerny folikul, doktor si neni jisty :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.6.20 18:25

@Apronka Ahoj. Druhá stimulace proběhla úspěšně. Bylo mi odebráno 11 vajíček, z toho 5 vhodných k oplodnění, do stadia blastocysty dosáhly 3. Dvě se zamrazily a jedno mi bylo vloženo. Nicméně doktor byl překvapený, ze vzhledem k PCOS se mi udelalo vajíček jen 11. Ale moc jsem ani na druhou stimulaci nereagovala a dva dny pred odběrem mi jestě zvyšovali dávky, protože folikuly byly menší než měly být. Ale asi se potvrdilo, ze neni důležitá kvantita, ale kvalita. Vložení proběhlo úspěšně. Mam dve čárky, ale ted cekam na prvni ultrazvuk a jsou to nekonečné tři tydny :( Takze snad mu bude bít srdíčko. Mam strach :( Nemam žádné příznaky.. Budu na tebe myslet, at se dalsi stimulace podaří. Jinak u druhé stimulace jsem zase mela cystu, ale delali jsme, ze ji nevidíme a ve stimulaci jsem pokračovala (ale musela jsem si léky dokoupit - druhy pokus jsem stimulovala Eigenormem). Promin na vyčerpávající odpoved :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
6.6.20 18:00

@Dobbysek
dekuji za odpověď. Ja mam zatim min. stimulaci a planovany styk. A krome tyhle cysty bohužel nevidel nic, ale treba tam vajicko je, nezbyva nez zase cekat.
Moc držím palce, aby vsechno dobře dopadlo a dockala jsi se :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.6.20 19:54

@Apronka Moc dekuji. :srdce: Kéž by nám vyšlo všechno, co si přejeme. Drz se papa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 14:42

Mám PCO a zvětšení vaječník nepravidelnou menstruaci, Dr my napsal norethisteron na úpravu ms brala sem ho tři měsíce a ms byla pravidelná ale po vysazení tedy 4 měsíc už sem ms nedostala, mám bolesti břicha a zad jako při ms ale už ty bolesti trvají druhý týden a ms nikde, mám si zajít k Dr? Nebo počkat? říkal my že bych i po vysazení měla dostat pravidelně ms mam počkat nebo si tam zajít? Prosím o radu kdo má ňake zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat