Neúspěšné jízdy v autoškole - přestup do jiné autoškoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 18:38
Neúspěšné jízdy v autoskole - Přestup do jiné autoškoly

Zdravím. Dneska jsem měla závěrečné jízdy v autoškole a neudělala jsem je,(ze stresu jsem zapomněla dat přednost na hlavní) instruktorka mi dala termín opravné zkoušky až na 28.8,protože dřív nema čas, ale přijde mi to docela pozdě, protože ten řidičák potrebuju co nejdřív. Neslo by přestoupit nekam jinam kde by to bylo rychleji? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 30.07.19 18:42
@Anonymní píše:
Zdravím. Dneska jsem měla závěrečné jízdy v autoškole a neudělala jsem je,(ze stresu jsem zapomněla dat přednost na hlavní) instruktorka mi dala termín opravné zkoušky až na 28.8,protože dřív nema čas, ale přijde mi to docela pozdě, protože ten řidičák potrebuju co nejdřív. Neslo by přestoupit nekam jinam kde by to bylo rychleji? :nevim:

Tak ve své popelnici bys taky klidně mohla někoho zabít, nebo ne? Spíš bys měla odložit zkoušky o rok až budeš mít v hlavě vše v pořádku. Na silnici se spleteš jen jednou.

josta
Povídálka 38 příspěvků 30.07.19 18:45

Využila bych ten čas k zopakování pravidel provozu a k dokoupení jízd na potrénování.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 30.07.19 18:53

Sorry ale nedat prednost na hlavni je fatalni chyba. dokup si nejaky jizdy a prosimte ve vlastnim zdravi i v nasem mej trochu soudnost a nikam nespechej

Uživatel je onlineMichaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 30.07.19 18:57

Hele stát se prostě nervozitou může může to jo, ale za takovou fatální chybu bych ti ještě doporučila nějaké hodiny navíc. A to že bys přestoupila jinam je blbost protože bys musela autoškolu dělat za prvně znova a za druhé bys mohla mít opravny termín klidně až v září… Na každý termín má určitá autoškola určitý povoleny počet lidí kteří ke zkouškám můžou a ostatní si musí holt počkat a ty si prostě na opravky musíš počkat, navíc je tam určitá doba kterou musíš splnit než můžeš znovu ke zkouškám + určitý počet jízd…
Teď na řidičák spěcháš (stejně ho dostaneš minimálně 10 pracovních dní od podání žádosti což je v září) a kdyz vidím jak teď na řidičák spěcháš, co budeš dělat když nedej bože budeš muset někde být v určitou hodinu, na silnici bude provoz a ty budeš mít zpoždění? To budeš taky spěchat takhle jak spěcháš teď?

Příspěvek upraven 30.07.19 v 18:59

ejhle
Závislačka 2866 příspěvků 30.07.19 18:57

A až někoho sejmes a ublížiš mu, taky se vymluvíš na nervozitu? řídit auto není legrace. Obzvláště ne v dnešním provozu. Do toho 28 si udělej pár jízd a hned si budeš jistější a pozná se to i na jízdě.

chaela
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 30.07.19 18:59

Pak se člověk nemá bát na silnici. Autoskola není o co nejrychlejším získání papírů. Mají tě tam naučit řídit. Jsou věci, které jdou omluvit stresem, nezkušenosti… Ale pravidla provozu to nejsou. Nedat přednost na hlavní je hrubá chyba, která by v provozu klidně mohla někoho stát život.
Ale větou „potřebuju to co nejdřív“ jsi to myslim dostatečně vysvetlila… radim počkat na termín a do té doby se poctivě učit pravidla a trenovat jízdy.

kyslík
Kecalka 202 příspěvků 30.07.19 19:04

To je opravdu docela brutální chyba, není to náhodou druhá nejčastější příčina nehod? Ve stresu třeba budeš, i když pak pojedeš už sama autem s mokrým řidičákem v kapse. Zdá se mi, že konec srpna je ještě dobrej termín, v mezičase zapracuj na zvládání stresu, aby neovlivňoval tvé řízení, a absolvuj ještě co největší počet jízd. Musíš si být řízením co nejvíc jistá, vždyť opravdu můžeš někoho ohrozit na zdraví nebo životě, to pak žádné výmluvy jako „byla jsem ve stresu“ neplatí.

Petula306
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 30.07.19 19:10

Autoškola na tohle fakt nemá vliv. Městský úřad má termíny zkoušek, na ty vás autoškola přihlásí. Přednost mají ti, kteří jdou na zkoušky poprvé, volná místa případně doplní opravkáři. Komisaři jsou z úřadu, ne z autoškoly.

Prigionia
Kecalka 349 příspěvků 2 inzeráty 30.07.19 19:11

:zed: achjo, od té doby, co vozím dítě, se před každou jízdou modlím, abych nepotkala někoho jako jsi ty… Bohužel ne vždy se mi to splní… Ono něco jiného by bylo, kdyby si třeba napsala, ze ti to samou nervozitou na křižovatce několikrát chciplo, atd., ale nedat přednost na hlavní :nevim: takže si neudělala autoskolu oprávněně, tak nechápu, jak můžeš chtít co nejdříve papíry, když neumíš řídit ;)

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 30.07.19 19:38

No přestoupit do autoškoly určitě můžeš, ale nekteri komisaři to nevidí rádi, já měla při závěrečných jízdách holku co to v Brně nedala přestoupila do menšího města kousek od Brna a myslela si že to bude lepší, komisař kterého jsme měly to nemá rád, a nedala to, ojizdela cyklistu prez plnou. Já jsem preztupovala v půlce autoškoly, stěhovali jsme se a já půl roku nejezdila byla jsem na rizikovém těhotenství, a dělala jsem jen ty jízdy, které mě chyběly. Takze jak tu někdo psal, že by jsi to musela dělat znova tak to pravda není. Ale nedat přednost na hlavní no to je teda fakt síla, dokoupit jízdy a opakovat si pravidla silničního provozu. :kytka: já jen doufám že nepotkám takového řidiče jako jsi ty, hlavně kvůli dceri :srdce:. Nespechala bych na to, a vydání řidičáku u nás trvalo cca 20 dní. Hodně štěstí. :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 30.07.19 19:40

To je fatální chyba, dokup si jízdy a zopakuj pravidla.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 30.07.19 20:39
@Anonymní píše:
Zdravím. Dneska jsem měla závěrečné jízdy v autoškole a neudělala jsem je,(ze stresu jsem zapomněla dat přednost na hlavní) instruktorka mi dala termín opravné zkoušky až na 28.8,protože dřív nema čas, ale přijde mi to docela pozdě, protože ten řidičák potrebuju co nejdřív. Neslo by přestoupit nekam jinam kde by to bylo rychleji? :nevim:

Nikoho nezajima proc. Tohle je fatalni chyba, ktera muze stat zivot tebe nebo nekoho jineho! Celej zivot muzes platit za to, ze jsi nekoho zabila! Dej si behem te doby nekolik jizd navic. Budou se ti hodit.

Denne potkavam trotly jako ty, co dostanou karticku a o rizeni vi uplne hovno. Jen diky tomu, ze myslim i za ostatni, se mi nic nestalo. Ale nemit nove auto, ale nejaky stary terenak s prednim ramem, tak bych mel s to chuti ty lidi kosit hlava nehlava co mi nedavaji prednost a jezdi si jak se jim libi.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 100 inzerátů 31.07.19 07:01
@Cenarius píše:
Nikoho nezajima proc. Tohle je fatalni chyba, ktera muze stat zivot tebe nebo nekoho jineho! Celej zivot muzes platit za to, ze jsi nekoho zabila! Dej si behem te doby nekolik jizd navic. Budou se ti hodit.Denne potkavam trotly jako ty, co dostanou karticku a o rizeni vi uplne hovno. Jen diky tomu, ze myslim i za ostatni, se mi nic nestalo. Ale nemit nove auto, ale nejaky stary terenak s prednim ramem, tak bych mel s to chuti ty lidi kosit hlava nehlava co mi nedavaji prednost a jezdi si jak se jim libi.

Jo přesně, já už lidi odhaduju podle vzhledu a auta, nechávám si rozestup, co když mi to tam nejakej děda zaslapne úplně bezdůvodně, když vidim audi tak uz jsem fakt opatrná brzda plyn myška, úplně běžný :mrgreen:
Ja se i na hlavní 3× rozhlidnu aby mi tam někdo z vedlejší nevjel :D

Terez001
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 31.07.19 07:33

Proboha jen to čtu a mam husí kůži :? Když vozím dvě děti do 4 let. Před týdnem u nás ve městě - nedáni předností na hlavní a 2 mladí lidi mrtví. Opravdu si to rozmysli s těma jízdama aá víc a buď ráda za tak pozdní termín, ať můžeš trénovat! @welovefashion přesně. Taky občas probrzfim na hlavní a rozhlizim se a za mnou auto třeba na mě troubí. Prostě se mi to už stali, že mi tam někdo vletěl. Bojim se, co vozím vlastní děti.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama