Reklama

Neuspokojení při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 14:43
Neuspokojení při sexu

Asi dokážete pochopit, proč anonymně. Mám prvního přítele, jsme spolu pár měsíců a na sex došlo už několikrát. Vím, že mě moc miluje, chce pro mě to nejlepší a celkově si hodně rozumíme. Mně je 18, jemu 22. Před tím měl jen jednu partnerku, se kterou byl dlouhou dobu, sex mel pry pouze s ni. Problem je v tom, ze sotva cítím, ze ve mne je. Abych dosáhla orgasmu musi me uspokojit orálně. Předchozí partnerka pry orgasmu pri sexu normalne dosáhla, pokud to nepredstirala. Prijde mi zhruba průměrný, umí to s nim dobre, ale ja to ani moc necítím. Nevíte, jak tento problem vyřešit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 14:48

Já jsem třeba nikdy neměla jiný než klitoridální orgasmus… manžel je šikovný ale musím si u styku pomáhat rukou jinak se neudělám. Výbavu má dost dobrou a ani s nikým jiným jsem vaginální neměla, tak už nevím jak toho dosáhnout. Asi jsem sama která ho nikdy neměla. Každopádně si to taky můžeš pomoct :)

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 08.02.17 14:48

No, třeba se jen potřebujete sehrát. Zkus prostě sama přebrat iniciativu a dovést ho k takovým polohám, aby si byla spokojená. Věř, že bude rád spolupracovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 14:49
@Anonymní píše:
Já jsem třeba nikdy neměla jiný než klitoridální orgasmus… manžel je šikovný ale musím si u styku pomáhat rukou jinak se neudělám. Výbavu má dost dobrou a ani s nikým jiným jsem vaginální neměla, tak už nevím jak toho dosáhnout. Asi jsem sama která ho nikdy neměla. Každopádně si to taky můžeš pomoct :)

Nejsi sama, taky patřím do klubu :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 08.02.17 14:53

No a libi se ti to, nebo jako nic moc celkove? Orgasmus neni uplne to nejdulezitejsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 14:56

@Premek_Orac souhlasím, nám trvalo rok než jsme se sehráli, nejdříve jsem měla orgasmus jen když jsem byla nahoře a teď už ho mám skoro ve všech polohách.

Herminator
Stálice 59 příspěvků 08.02.17 14:59

Taky jsem mívala problém. chce to se nebát říct o změny. zkuste pro střídat víc poloh. nebo jak už tu radili tak mezi tím/ pri tom/potom rukou, pusou.
but se to podda nebo ne.
Orgasmus je fajn, ale dobry sex ním nutne končit nemusí :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 15:01

Já ho nemám ani nahoře. Byl úplně můj první, takže ho nemuzu s nikým porovnat. Celkove mi to prijde nemastne/neslane. On se snaží, s predeslou partnerkou meli sex pry super, sam mi rekl, ze to cítí stejne jako ja.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 08.02.17 15:01

@Premek_Orac napsala bych to stejně..anonymko dej tomu čas. Já, když si vzpomenu na toho svýho jak se třeba ze začátku styděl mě HO ukázat tak se musím smát. Orgasmus je zase úplně jiný level ;)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 08.02.17 15:03
@Anonymní píše:
Já ho nemám ani nahoře. Byl úplně můj první, takže ho nemuzu s nikým porovnat. Celkove mi to prijde nemastne/neslane. On se snaží, s predeslou partnerkou meli sex pry super, sam mi rekl, ze to cítí stejne jako ja.

jestli tě to uklidní tak já takový ten opravdový orgasmus poznala někdy kolem 30let a dnes je mě přes 40let a zase je to úplně jiný jak to ted prožívám..opravdu to chce čas ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 15:04

Zkus mu trochu pomoct. Ukázat mu co a jak se ti líbí :)

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 08.02.17 15:05
@Denisa76 píše:
jestli tě to uklidní tak já takový ten opravdový orgasmus poznala někdy kolem 30let a dnes je mě přes 40let a zase je to úplně jiný jak to ted prožívám..opravdu to chce čas ;)

To je fakt, že u žen je postupem let ta křivka většinou optimističtější (pokud nemají doma protějšek nějakou vyloženou tragédii). U mužů bývá věkem trend bohužel spíše opačný. Jinak řečeno, než se někteří rozkoukají a pochopí o čem to celé je, bývají už řadu let „za zenitem“..

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.02.17 15:14

Mam dojem, ze te trapi i to, ze byvala partnerka pry orgasmus mela a ty ne. Uprimne, co mela a nemela byvalka je uplne jedno. Kazda zenska je jina a navic se prozitky jeste lisi v zavislosti na partnerovi (delka neni to podstatne), vztahu, fazi cyklu, poznani sebe sama a nejake vyzralosti. Jsou zeny, ktere nemely nikdy zadny orgasmus. Prijde mi super, ze jste schopni nejakou stimulaci ho dosahnout. Takze si to takhle uzivej a rozhodne se nesoustred na to, ze byvalku uspokojil takhle a takhle by to melo byt i u tebe.
Co se tyce toho, ze partnera tolik necitis, vyzkousejte vice poloh, nejakou urcite najdete ;)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 08.02.17 15:15

@Heinich :mavam: :mavam: ráda tě po delší době vidím ;) z pohledu na obě strany a tedy co mám doma tak u sebe mám pocit, že jsem na svém vrcholu a opravdu čím jsem starší tím je to lepší a co se týká chlapa tak zatím žádné větší změny nevidím. Užívá si to pořád stejně, ale něco se tam snižuje..nemyslím erekce, ale něco už není takové jako bylo dřív ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 15:15

No nevim, treba patris k tem ženám, co jsou schopny mit pouze klitorialni orgasmus. Sama jsem jednou z nich.
S manzelem jsme 10 let, urcite jsme sehrani dost. Pred nim jsem mela i dalsi partnery, ale proste i kdyby se ti chlapi veseli za usi, tak u klasickeho styku proste psenka neroste.
Na druhou stranu jsem rada, ze to jde aspon nejak. Jsou holky, co maji smulu na vsech frontach.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama