Neustálá nevolnost, škubání, vlnění v levé části u pupíku

23.2.20 13:08

Neustálá nevolnost, škubání,vlněný v levé části u pupíku

Dobrý den, už půl roku mě trápí neustále nevolnosti od žaludku, dělali mi sono, gastro i kolonoskopii. Krevní testy nic neukázali, jen zvýšenou zánětlivost. Ale je mi na zvracení pořád, když si zmáčknu nad žaludkem šíleně to bolí, když se najím úplně ne v břiše škube w hýbe jak kdyby tam něco bylo, je to cítit když tam položím ruku. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Já už nevím čím to může být, těhotná bych neměla být, mám antikoncepci a před měsícem sem byla na kontrole, že ji z ničeho nic začalo téct z prsou a nic nezjistili, půjdu teda ještě na sono. Už sem z toho vážně zoufala a je mi blbý pořád dokola chodit za obvodní, když ta už mě na všechno co mohla poslala. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1870
23.2.20 13:26

Gynekologii jsi zkousela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 13:30

@shadowbabe ano byla sem na gynde před měsícem kvůli tomu že teklo z ničeho z nic z prsou a dělala mi ultrazvuk a nic tam podle ní nebylo z prsou už mi neteče a v dubnu jdu na jejich sono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1870
23.2.20 13:33

To je zvlastni, jako napada mne falesne tehotenstvi, ale nejses prece fenka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16772
23.2.20 14:32
@shadowbabe píše:
Gynekologii jsi zkousela?

Taky mám problémy nad pupkem a pod žaludkem bolest, praktická doktorka mě vyšetřila pohmatem a dala mi prášky na žaludek.
Jakou souvislost to může mít gynekologickou?
U gynekologa jsem byla koncem září 2019 na preventivce, dělal mi ultrazvuk a vše o. k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1870
23.2.20 14:38

Reakce na to, ze ji aj teklo z prsou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
23.2.20 17:03

@Veronika Kai a co imunologie? Alergie na lepek, histaminova intolerance apod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 20:26

@Kolarkaa na lepek mi dělala obvodacka a prej dobrý, ale nevím kam se jinak chodí aby mi udělali testy i na laktózu a jiný věci :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
23.2.20 21:20

@Veronika Kai na laktozu se dela vylucovaci metodou, z krve se nepozna. Byt tebou, jdu na imunologicke vysetreni (alergologie)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama