Reklama

Neustálá nevolnost v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 20:58
Neustálá nevolnost v aute

Ahoj chtěla bych se zeptat kdo trpí..nevolnosti z auta? já už jsem. hotova stačí jet kousek jako spolujezdec..a už je mi zle…musím. vystupovat..kdyz řídím není to tak hrozný, ale už nevím co s tím..někdy to rozdychavam do večera..kinedril nechci po tom se mi chce spat :) mám to sice už od malička, ale je to horší a horší v aute :zed:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12551 příspěvků 11.10.18 21:00

já taky, ale pomáhá mi cocculinum.

tulipán
Závislačka 2943 příspěvků 11.10.18 21:19

@diginiga Rada zni - domluvit ridici nebo ho vymenit. Ja take trpim kinetozou. Kdyz si muj muz koupil auto s automaticko prevodovkou a silnym motorem, tak jsme meli v aute casto vymenu nazoru :lol: , to se nedalo. Ted uz se uklidnil, ale styl jizdy je porad hrozny. Uz se s tim neparu a rovnou rikam, ze budu asi blinkat, jestli pojede stylem brzda plyn.

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 11.10.18 21:32

Mne je spatne uz od mala, pomahaji jen prasky nebo hlasity zpěv :) , zalezi s kym jedes :D .

morinka7
Kelišová 6788 příspěvků 11.10.18 21:53

Taky mi bývá na delší cesty špatně (do puberty jsem zvracela hodně :( ). V těhotenství jsem absolutně nemohla cestovat. Zvracela jsem ještě jen co jsme vyjeli.
Po kinedrilu jsem taky ospalá. Zkoušela jsem i lízátka na cestovní nevolnost a trochu lepší to bylo. Mamka kupovala sourozencům i žvýkačky a bonbóny ( po nich zvraceli ještě víc).

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 68917 příspěvků 11.10.18 22:11

Syn byl blinkací,je pořád ale ne tolik a pomáhaly mu žvýkačky Travel-gum,dají se koupit v lékárně.Kinedril jako malý vůbec nesnesl.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 11.10.18 22:13

@diginiga Taky se hlásím, letos jsem vystupovala uz cestou na dovolenou v Nemecku a pak dvakrat jen behem vyjezdu na sedlo ve Slovinsku…zatacky jsou pro me peklo, a ted jeste k tomu musim jezdit vzadu s malou, bo ta v aute kdyz nespi, tak vetsinou rve… takze se jeste otacim na ni…skoro je pro me lepsi, kdyz jedeme na vylet vlakem, nebo kdyz uz autem, tak po dalnici…tam mi spatne neni…jednou jsem mela nejake bonbony „auticka“, mely byt taky proti nevolnosti, ale moc nefungovaly… jinak cucani mi taky trochu pomaha, ale treba haslerek apod. vetrovych bonbonu. Nebo zvykacky. Taky mame od lonskeho leta nove auto a jak s tim muz udela takovy ten „hupanec“, kdyz se to zhoupne pod vrcholem kopce, to bych ho vzdycky zabila :mrgreen: On to dela kvuli malymu, ten to miluje, ale ja se vzdycky ptam, jestli mu mam nablit za krk hned, nebo za chvili :zed: :zed: Pry ja zapomnel, sorry! :pocitac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >