Neustálá nevolnost v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diginiga
Stálice 100 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 20:58
Neustálá nevolnost v aute

Ahoj chtěla bych se zeptat kdo trpí..nevolnosti z auta? já už jsem. hotova stačí jet kousek jako spolujezdec..a už je mi zle…musím. vystupovat..kdyz řídím není to tak hrozný, ale už nevím co s tím..někdy to rozdychavam do večera..kinedril nechci po tom se mi chce spat :) mám to sice už od malička, ale je to horší a horší v aute :zed:

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12888 příspěvků 11.10.18 21:00

já taky, ale pomáhá mi cocculinum.

tulipán
Závislačka 3363 příspěvků 11.10.18 21:19

@diginiga Rada zni - domluvit ridici nebo ho vymenit. Ja take trpim kinetozou. Kdyz si muj muz koupil auto s automaticko prevodovkou a silnym motorem, tak jsme meli v aute casto vymenu nazoru :lol: , to se nedalo. Ted uz se uklidnil, ale styl jizdy je porad hrozny. Uz se s tim neparu a rovnou rikam, ze budu asi blinkat, jestli pojede stylem brzda plyn.

Anna85
Kecalka 376 příspěvků 11.10.18 21:32

Mne je spatne uz od mala, pomahaji jen prasky nebo hlasity zpěv :) , zalezi s kym jedes :D .

morinka7
Kelišová 6905 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 21:53

Taky mi bývá na delší cesty špatně (do puberty jsem zvracela hodně :( ). V těhotenství jsem absolutně nemohla cestovat. Zvracela jsem ještě jen co jsme vyjeli.
Po kinedrilu jsem taky ospalá. Zkoušela jsem i lízátka na cestovní nevolnost a trochu lepší to bylo. Mamka kupovala sourozencům i žvýkačky a bonbóny ( po nich zvraceli ještě víc).

Anna766
Hvězda diskuse 72172 příspěvků 11.10.18 22:11

Syn byl blinkací,je pořád ale ne tolik a pomáhaly mu žvýkačky Travel-gum,dají se koupit v lékárně.Kinedril jako malý vůbec nesnesl.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 11.10.18 22:13

@diginiga Taky se hlásím, letos jsem vystupovala uz cestou na dovolenou v Nemecku a pak dvakrat jen behem vyjezdu na sedlo ve Slovinsku…zatacky jsou pro me peklo, a ted jeste k tomu musim jezdit vzadu s malou, bo ta v aute kdyz nespi, tak vetsinou rve… takze se jeste otacim na ni…skoro je pro me lepsi, kdyz jedeme na vylet vlakem, nebo kdyz uz autem, tak po dalnici…tam mi spatne neni…jednou jsem mela nejake bonbony „auticka“, mely byt taky proti nevolnosti, ale moc nefungovaly… jinak cucani mi taky trochu pomaha, ale treba haslerek apod. vetrovych bonbonu. Nebo zvykacky. Taky mame od lonskeho leta nove auto a jak s tim muz udela takovy ten „hupanec“, kdyz se to zhoupne pod vrcholem kopce, to bych ho vzdycky zabila :mrgreen: On to dela kvuli malymu, ten to miluje, ale ja se vzdycky ptam, jestli mu mam nablit za krk hned, nebo za chvili :zed: :zed: Pry ja zapomnel, sorry! :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >