Neustálá potřeba na malou. Přestane to po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 13:56
Neustálá potřeba na malou. Přestane to po porodu?

Ahoj holky. Asi je to trapný tohle řešit, já vím, ale docela se bojím jedné věci. Jsem v 36tt a už od začátku těhotenství mě trápí neustálá potřeba chodit na malou. Skoro všude jsem četla, že by to mělo začít až tak kolem 4. měsíce a postupně přibývat na intenzitě, jenže já to tak mám od začátku a nejdýl jsem vydržela nejít na wc 4 hodiny a to ještě když se zadařilo v noci, ale to bylo opravdu jen párkrát, výjimečně. Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy spala dýl, než ty 4 hodiny. Klasicky v kuse spím maximálně 2 hodiny, protože mě to každou chvíli v noci budí. Pamatuju si doby, kdy jsem šla na malou jen párkrát za den a spala i krásných 8 hodin v kuse :roll: Tak se ptám, přestane to po porodu? Celkem se toho děsím, mám takový divný pocit, že už je to mou součástí a že se toho nezbavím… ale jo, asi jsem blázen, jen z toho mám prostě takový blbý pocit :zed: :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 02.09.19 14:00

Teda 8 hodin v kuse nevydržím ani netěhotná :D ale jinak jo, ze začátku je spodek prokrvenejsi, potom tě na mocak tlačí miminko, takže je normální v těhotenství běhat každou chvíli (já třeba lítala každých pár minut, kolikrát sem šla ze záchoda a než sem došla si umýt ruce malej kopnul a mohla sem jít znova) :lol: a s mimčem stejně spát 8 hodin v kuse nebudeš :mrgreen:

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 02.09.19 14:00

Změní se to, ale připrav se na to, že s největší pravděpodobností to na záchod nedoběhneš a budeš ucvrkávat :jazyk:

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:01

Řekla bych, že drzivé většině to porodu odezní :palec:. Měla jsem to, jak popisujete. V noci jsem vstávala každé dvě hodiny. Přes den jsem z práce odcházela během schůzí, hrůza :mrgreen:. Konec posledního trimestru jsem proseděla skoro pořád na wc. Vydržte to, už to máte za pár :kytka:.

Yves6511
Kecalka 421 příspěvků 02.09.19 14:05

Jsem v 6. měsíci, a co bych dala za to, kdybych vydržela aspoň dvě hodiny :zed: chodím co půlhodinu, hodinu nejdéle, v noci teda naštěstí vydržím skoro ty dvě, i když kvalita spánku nic moc, ale čím si můžu být naprosto jistá, je, že bude ještě hůř :lol: a věřím tomu, že po porodu se to zase vrátí k normálu.. prostě jiný stav, no ne? :hug:

Zkai
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 35 inzerátů 02.09.19 14:11

To odezní, ale nějakou dobu nebudeš vědět jestli už jsi dočůrala, nebo ještě ne :mrgreen:

vrbule
Kecalka 439 příspěvků 02.09.19 14:12

Já jsem taky v 6mesici a bojím se napít než jdeme na procházku… Nakupování je v pohodě, tam jsou záchody :mrgreen: Ze začátku je taky časté čůrání normální kvůli prokrvené sliznici. Zmirnit se to má ve II. trimestru a pak zhoršit zase v posledním, ale jak vidím, tak jsme všechny pořád na zachode :mrgreen: Po prvním porodu se mi to vrátilo k normálu, tak doufám, za to tak dopadne i tentokrát.

Konys
Kecalka 125 příspěvků 02.09.19 14:18
@Kriss Tina píše:
Teda 8 hodin v kuse nevydržím ani netěhotná :D ale jinak jo, ze začátku je spodek prokrvenejsi, potom tě na mocak tlačí miminko, takže je normální v těhotenství běhat každou chvíli (já třeba lítala každých pár minut, kolikrát sem šla ze záchoda a než sem došla si umýt ruce malej kopnul a mohla sem jít znova) :lol: a s mimčem stejně spát 8 hodin v kuse nebudeš :mrgreen:

Presne to se mi stalo vcera dvakrat :lol: Jdu z wc, umyju si ruce a znova na wc.. :D

Konys
Kecalka 125 příspěvků 02.09.19 14:22
@vrbule píše:
Já jsem taky v 6mesici a bojím se napít než jdeme na procházku… Nakupování je v pohodě, tam jsou záchody :mrgreen: Ze začátku je taky časté čůrání normální kvůli prokrvené sliznici. Zmirnit se to má ve II. trimestru a pak zhoršit zase v posledním, ale jak vidím, tak jsme všechny pořád na zachode :mrgreen: Po prvním porodu se mi to vrátilo k normálu, tak doufám, za to tak dopadne i tentokrát.

Me se to teda nezmirnilo ani ve druhym trimestru :think: :D
A chodim jen tam kde jsou wc.. A venku? Byli jsme v lese, a ja se musela svlect dole do pul tela, abych se vycurala.. Protoze kratasy u kolen me nepustily do sirokeho drepu a s tim zmacknutym mocakem…ani kapka :lol: :lol: :roll:

vrbule
Kecalka 439 příspěvků 02.09.19 14:29

@Konys No to mě taky ne :mrgreen: Takhle to jen píšou v knížkách…asi je píšou chlapi ;) Tuhle jsem na procházce v lese taky myslela, za prostě stáhnu kalhotky a pustím to jen tak v satech, boty mam omyvatelný.. :mrgreen: Všude plno lidí a sednout si by bylo nápadný. Nakonec jsem to donesla domu, ale byl to boj s vlastním telem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:35
@Kriss Tina píše:
Teda 8 hodin v kuse nevydržím ani netěhotná :D ale jinak jo, ze začátku je spodek prokrvenejsi, potom tě na mocak tlačí miminko, takže je normální v těhotenství běhat každou chvíli (já třeba lítala každých pár minut, kolikrát sem šla ze záchoda a než sem došla si umýt ruce malej kopnul a mohla sem jít znova) :lol: a s mimčem stejně spát 8 hodin v kuse nebudeš :mrgreen:

Jo, s tím kopnutím to máme úplně stejně :palec:
Jinak vím, že 8 hodin v kuse už se asi ještě dlouho nevyspím, o to mi ani nejde, spíš mě nebaví co čtvrt/půl hodiny lítat přes celý barák jen protože mám šílený pocit že se počůrám a na záchodě ukapne stejně jen pár kapek :zed: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:37
@Zkai píše:
To odezní, ale nějakou dobu nebudeš vědět jestli už jsi dočůrala, nebo ještě ne :mrgreen:

To je velice uklidňující :oops: :lol:

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1147 příspěvků 02.09.19 14:38

V prvním těhotenství jsem to měla taky. Od začátku do konce. Cesty po Praze jsem plánovala podle dostupnosti WC. Nejhorší byla cesta na školení 1,5 hodiny busem. A to jsem před odjezdem byla na WC na nádraží. A přeslo to samo po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:39
@Konys píše:
Me se to teda nezmirnilo ani ve druhym trimestru :think: :D
A chodim jen tam kde jsou wc.. A venku? Byli jsme v lese, a ja se musela svlect dole do pul tela, abych se vycurala.. Protoze kratasy u kolen me nepustily do sirokeho drepu a s tim zmacknutym mocakem…ani kapka :lol: :lol: :roll:

Soucítím, mám to úplně stejně :mavam:

g.sandova
Kelišová 6261 příspěvků 02.09.19 15:15

Já čekám už čtvrté a bojím se, a bych nebyla úplně inko po porodu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama