Neustálá touha po dalším dítěti

Anonymní
23.11.15 12:19

Neustálá touha po dalším dítěti

Ahojky holky.Jsem tři měsíce po porodu a každý den mi proběhne myšlenka že bych si přála být zase těhotná. Už si připadám jak magor.Syn je celkem pohodové dítě tak možná to bude i tím. Jak jste to zvládali vy co máte děti blízko od sebe? Máte na sebe čas? A co finančně nestrádáte? Vždycky jsem myslela jak to vydržím až bude malému dva tak si uděláme druhé ale ted je to pořád silnější. Jak jste to třeba vyřešili s kočárkem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3514
23.11.15 12:23
@Anonymní píše:
Ahojky holky.Jsem tři měsíce po porodu a každý den mi proběhne myšlenka že bych si přála být zase těhotná. Už si připadám jak magor.Syn je celkem pohodové dítě tak možná to bude i tím. Jak jste to zvládali vy co máte děti blízko od sebe? Máte na sebe čas? A co finančně nestrádáte? Vždycky jsem myslela jak to vydržím až bude malému dva tak si uděláme druhé ale ted je to pořád silnější. Jak jste to třeba vyřešili s kočárkem?

no měla jsem to uplne stejne jsou to podle me rozkolisane hormony:) pak se to uklidnilo a pak cim dal to bylo od porodu malinke tim mene jsem druhe chtela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
23.11.15 12:25

No jo, s tříměsíčním mimčem zatím není taková práce. :jazyk: Já bych ještě počkala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 12:28

@lovesmile také chci ještě počkat. Pořád si říkám ty negativa. Chtěla bych aby mě to přešlo

• Nahlásit
  • Citovat
2243
23.11.15 12:31

Přijď na celodenní návštěvu, ono tě to přejde:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 12:32

Tak já mám nyní 3 letou a 3 měsíční a už v porodnici jsem si řikala, že když vim jak to rychle utíká tak bych snad chtěla jeste jedno. Je mi totiž hrozně smutno když vím, že by toto mimčo mělo být poslední. Holky jsou jinak hodný:-)

• Nahlásit
  • Citovat
3514
23.11.15 12:33

Hele ja teda si chtela uzit malou :) a proste se venovat me princezně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3514
23.11.15 12:33

A musim řict, že manžel taky musel dozrat na další bejbo :lol: ted uz si s malou hezky vyhraje popovida

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
23.11.15 12:38
@Anonymní píše:

podle mého hormony.. mi tyhle touhy nakrásně přešly ve chvíli, kdy staršímu začaly růst tesáky - prochozený týden celé noci, bez pomoci, já utahaná jak pes. Pečovat do toho ještě o mimino, tak mi odvezou nohama napřed.. Ono 3 m dítko nic nepotřebuje, kolem roku už se ale naběháš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
23.11.15 12:39

Já mám první dvě děti od sebe 18m. A zvládnout se to dalo v pohodě. Čím jsou větší, tím je to lepší. Na prvního půl roku jsme měli sourozenecký kočárek, protože dcera se narodila v říjnu, tak abychom zimu přečkali pohodlněji.
Ale opravdu to přikládám tomu, že první syn byl abnormální dítě. Spal od 3m celou noc, v roce chodil a v těch 18m byl schopný se sám najíst a částečně se obléct. Nevyžadoval naši pozornost. Usínal sám, hrál si sám,…Potom nám tedy dal zabrat s mluvením, ale to je tak jedinná náročnější věc s ním spojená.
A co se týká financí, tak manžel by určitě řekl, že druhé dítě nás ruinovalo :mrgreen: protože maminka chtěla mít vymazlenou výbavičku pro holčičku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
23.11.15 12:39

Je to fakt hodně i o tom, jaké dítě člověk má. U nás bylo první normální, nijak extra klidné, ale taky žádná katastrofa, takže jsem se na druhé velmi těšila, jsou 2 roky od sebe. Druhé bylo šílené, tolik hodin řevu, nikdo neutušil proč… Říkala jsem si, že další už takové přece být nemůže, do třetího jsme šli po 6 letech a ejhle, třetí taky extrémně náročné. Miminka a děti celkově miluju, ale čtvrté bych psychicky fakt nedala, spoléhat na to, že bude klidné, asi už nejde:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
23.11.15 12:42

Mě to popadlo když bylo starší 5 měsíců. Když jí bylo 10 měsíců, zadělali jsem jí na sestřičku. No pak to začlo. Jako být těhotná a k tomu malé batole. Hrůza. Byla jsem strašně unavená a furt chrápala v pokojíčku na koberci a malá si hrála kolem mě. Chudinka. No a uječené miminko a 1,5 roku staré dítko…
Teď je jim 2,5 a 4 a mám toho občas fakt dost, ale jsem moc ráda, že jsou kousek od sebe. Opravdu zájmy mají teď skoro stejné. Program dne také. A mladší je tak moc šikovná. Starší ségra jí hodně táhne dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
23.11.15 12:47

Ahoj :mavam: mám to podobně, touha po druhém na mě přišla s narozením prvního. Jsou mu 4 měsíce a když ho nemůžu utišit tak si říkám proč vlastně chci druhý :D Ale zase ho nechci hned, tak za 4-5 let, to snad vydržím - a nebo mě to přejde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6980
23.11.15 12:52

První syn byl hodně náročné dítě, druhý se narodil téměř přesně za dva roky, ale byl to kliďas, takže i když jsem se hrozně bála jak to budu zvládat, tak to šlo opravu úžasně samo. On totiž hned po porodu usnul a příští tři měsíce se budil jenom na jídlo a přebalení a to ani většinou nebrečel, prostě se probudil a usmíval se nebo později začal něco žvatlat :srdce: Třetí se narodil rok a devět měsíců po něm, byla jsem klidná, protože jsem čekala dítě „dle modelu č.2“,tedy spavé, klidné, usměvavé a on se nám narodil malý „nasránek“ :jazyk: To ani nebyl pláč, ale vřeštění, přes den spal maximálně 20minut, pak hodina řevu a v podstatě dodnes (18měsíců) tráví většinou dne tím, že se vzteká :roll: A to mě vyléčilo z touhy po dalším dítěti, i když jsem si taky ještě ty tři měsíce po porodu říkala, že bych možná ještě to čtvrté dala a zkusila holčičku, ale teď ani za milion :roll: Psychicky jsem vyšťavená a kdyby se narodil zase takový uplakánek, tak bych už se posunula do kategorie „špatná matka“, už potřebuju dělat něco jiného než tlačit kočárek, kojit a přebalovat. Takže já radím počkat ještě pár měsíců, až o sobě dá miminko opravdu vědět a když tě to nepřejde, tak si další klidně pořiďte - jak už tu někdo psal, stejně dopředu nevíš, jaké to dítě bude a to je to jediné na čem záleží, na to jak daleko jsou od sebe ani tolik nesejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
23.11.15 12:56

@latunka01
Jé tak tvoje 3 je jako moje 2. Taky jsem chtěla zkusit někdy další. Ráda bych kluka. Ale při představě, že by to byl zase ten „nasránek“… Kočárek si budu půjčovat od kamarádek:)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama