Neustálé bolesti - jak z toho ven, aneb nechci být taková

Anonymní
5.4.21 19:34

Neustálé bolesti - jak z toho ven, aneb nechci být taková

Zdravím,
předem se omlouvám, že zakládám diskuzi anonymně, ale je to taková moje osobní zpověď a nechci být spojována s nickem, doufám, že chápete.

Je mi 34 let, mám 2 děti, jsem zdravá. Alespoň doktoři to říkají. Já už ale opravdu nevím kudy kam, co dělat proto, aby mi bylo dobře. Mám časté stěhovavé bolesti. Letité bolesti pravého podbřišku, vyšetřeno - ok. Pálení u srdce - vyšetřeno - ok. To jsou bolesti, které mám třeba měsíc v kuse, pak to odezní, za 2-3 měsíce se to vrátí a tak dokola. Ale co mě trápí opravdu hodně, je že mě už rok a půl bolí krk. Svaly, nebo já nevím, tipuji že svaly. Jen na jedné půlce krku, na druhé vůbec. Bolí to každý den. Už mě bolí i ucho. Hlavně venku, po chvíli venku to začne - bolest kosti za uchem, bolest do ucha. A bolest krku pořád, od rána. Když tu stranu krku protahuju, cítím, jak kdybych trhala ty svalová vlákna. Strašně to bolí. Někdy i na dotyk. Zhruba v úrovni od čelisti až do klíční kosti. Celá ta strana „svalů“. Na ORL nic (ani ucho), sono uzlin, sono cév. Nic. Jen prokrvené. Ale nic. Už mě napadá i nádor hrtanu, jícnu, já nevím.. Na rhb chodím 1× týdně, vystřídala jsem už snad 5 fyzioterapeutů, jak na pojišťovnu, tak placených, masáže.. no stálo mě už hodně peněz, ale je to úplně bez efektu. Začínám být zoufalá. Moje máma si vždy stěžovala na bolesti a já si už tenkrát říkala, že nechci být jako ona, ale jsem a to mě trápí taky. Chci být veselá, jsem mladá, jsme zdraví, ale tohle mě úplně ubíjí.. :( :( :(
Co s tím mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
5.4.21 19:36

Zkusila bych akupunkturu a pravidelne cviceni na zpevneni svalu a stredu tela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7894
5.4.21 19:43

I já se přikláníme k akupunkture a trad. cinske medicíně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16063
5.4.21 19:54

Najdi si nějaké centrum pro léčbu bolesti a zajdi tam s ostatními zprávami - je to místo kde nejspíše můžou porozumět tomu co se děje.

https://www.linkos.cz/…cbu-bolesti/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:02

Akupunkturu jsem na to zkoušela jednou, nic. Suchou jehlu mi dělali 2×, taky bez efektu.. centrum bolesti zkusím, děkuji..
Začínám se bát nádoru, který není vidět sonem, prostě začínám být z té bolesti zoufalá. Děkuji vám holky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
619
5.4.21 20:05
@Anonymní píše:
Akupunkturu jsem na to zkoušela jednou, nic. Suchou jehlu mi dělali 2×, taky bez efektu.. centrum bolesti zkusím, děkuji..
Začínám se bát nádoru, který není vidět sonem, prostě začínám být z té bolesti zoufalá. Děkuji vám holky za rady

Taky se přikláním k celostnímu vyšetření TČM, ne jen k akupunktuře samotné. Z pěti fyzioterapeutů ani jeden neshledal VŮBEC nic? Ani nevyslovil podezření? I kraniosakrální terapii bych zkusila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:07

@Ou děkuji moc za odkaz, našla jsem podle něj paní doktorku s velice dobrým hodnocením, zkusím se tam objednat..

• Citovat
  • Nahlásit
1652
5.4.21 20:10

A bylas u psychiatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:11
@beneskat píše:
Taky se přikláním k celostnímu vyšetření TČM, ne jen k akupunktuře samotné. Z pěti fyzioterapeutů ani jeden neshledal VŮBEC nic? Ani nevyslovil podezření? I kraniosakrální terapii bych zkusila

Ale jo.. jeden že čelistní kloub (pusa mě ale nebolí vůbec), druhý, že trapézy, třetí že zavřený hrudník, další že spíš kývač hlavy.. cvičila jsem už snad vše.. většinou po pár cvičeních nastoupí příšerná bolest hlavy, bodání v hlavě, pomůžou jen hodně silná analgetika, paralen nebo brufen vůbec..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:12
@VitaminC píše:
A bylas u psychiatra?

Děkuji za optání, to jsem nebyla a doufám, že to nebude třeba..
Psychiku jsem ale řešila - několik sezení na kineziologii a bachovy esence.. opět bez efektu

• Citovat
  • Nahlásit
3109
5.4.21 20:14

A nemuze to byt psychosomatické? Jinak tě nic netrápí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
5.4.21 20:17
@Anonymní píše:
Ale jo.. jeden že čelistní kloub (pusa mě ale nebolí vůbec), druhý, že trapézy, třetí že zavřený hrudník, další že spíš kývač hlavy.. cvičila jsem už snad vše.. většinou po pár cvičeních nastoupí příšerná bolest hlavy, bodání v hlavě, pomůžou jen hodně silná analgetika, paralen nebo brufen vůbec..

Bude to tělo jako celek, souhlasim s první radou, zaměřit se na střed těla. A rozhodně bych zkusila tu kraniosakralku, máš tam nějaký blok skrz celé tělo jdoucí, a tam kdyby ti poradili i cvičení, tak by tě nic po něm bolet nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
5.4.21 20:20

Vyšetřovali ti boreliózu nebo plicní chlamydie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:21

@Martina84 no neuroložka když jsem ty bolesti popsala tak po vyšetření mi řekla, že na to, že rehabilituji jsem celá zatuhlá a napsala mi Cipralex. Zatím jsem ho nezačla užívat. Dlouho mě trápilo i to břicho, strašné bolesti že jsem se nemohla ani narovnat.. pomohla mi viscerální terapie.. ale na ten krk mi nic nezabírá.. jinak mě nic netrápí - ohledně rodiny, práce atd.. ale samotná bolest mě stresuje, to jo..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:22

@Joannka1 ano obojí, zjistili jen histaminovou intoleranci

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat