Neustálé krvácení po samovolném potratu

22.3.21 07:08

Neustálé krvácení po samovolném potratu

Ahojky, myslíte že je normální, když stále krvácím po SP? Potratila jsem 23.2. ve 12.tt. Dr mi řekla, že revize nebude třeba a že se dočistím sama, pouze jsem dostala dvě injekce metylu. Po té druhé injekci jsem už jen špinila někdy slabě krvácela a teď je to měsíc od potratu a já už třetí den krvácím jako při silné MS občas ze mě vyjde malá sraženinka. Žádné bolesti ani jiné potíže nemám.
Tak nevím jestli to je v šestinedělí po potratu normální nebo mám radši navštívit dr? Prosím poraďte jsem už zoufalá, krvácela jsem už totiž asi 14 dní před potratem a divím se, že ještě žiju :zed: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10432
22.3.21 07:09

A nemůže to teď být první menstruace? I po porodu bývá ta první silnější. Ale radši bych doktorku kontaktovala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
22.3.21 07:11

A nemuze ta byt uz treba ms? Ja mela taky samovolny, v nizsim tydnu teda a krvacela jsem tak 8 dni a pak jsem dostala ms asi za 3 tydny..raddi bych k doktorovi sla, minimalne, aby nechal vzit krev kvuli zelezu, kvuli anemii, u takhle dlouheho krvaceni je to dost pravdepodobne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
22.3.21 07:30

Jo to sem taky zazila. V živote sem nebyla tak vycerpana coz je logicke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 08:47

To si právě taky nejsem jistá jestli to už není MS, ale právě je mi to divný když jsem pořád špinila spíš takový tmavý výtok a občas trochu krev. Pardon, že to píšu takhle.. Kdybych aspoň týden byla i bez toho špinění tak bych si byla jistá že už to MS je, ale takhle :nevim:
Právě že já ani vyčerpaná nejsem, proto se divím že stále stojím na nohách :D :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 14:20

@léňa.m15 Myslím si že to bude menstruace. Asi bych počkala ještě 2-3dny a pak to řešila s MUDr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat