Neustálé krvácení po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tynka1993
Povídálka 19 příspěvků 02.10.18 08:12
Neustále krváceni po sestinedeli

Jdu si za vámi pro radu, jsem 3mesice po porodu a stále krvacim, sem tam 2-3dny pauza a nanovo, není to žádné špinění ale opravdu krvácení kdy mi nestačí ani porodnicka vložka.. Na kontrole po šestinedeli bylo vše ok, jak děloha, vaječníky, žádné zbytky placenty.. Dr. Dělal Štědrý, kultivaci a též je vse v pořádku. O menstruaci se prý nejedná. Na krvácení mi řekl že mám brát Vit. C.. Beru ho už týden a krvaceni neustava :( už si nevím rady :( nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5812 příspěvků 02.10.18 08:33

Zkušenosti nemám, ale zkusila bych jiného doktora.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >