Neustálé lajkování fotek od bývalky

97
2.6.16 09:15

neustale lajkovani fotek od byvalky

Ahoj. Muj pritel ma v pratelych na fb svoji byvalku. Kdykoliv pridam fotku mojeho s nasim tri mesicnim synem, tak mu to lajkne. Nebo i fotku kde je jenom muj pritel.. hned tam prileti lajk. Jak jsem na fotce s nim ja, tak nic :lol: Otazka zni: Co to jako ma byt? Neni ji to blbe? Mam o tom mluvit s pritelem, aby si ji smazal z pratel? Co vim, tak spolu nemluvi a rozesla se ona s nim a muj by me nikdy nepodvedl, ale je to proste protivne.. mam to nejak resit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

397
2.6.16 09:17

Ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
2.6.16 09:18

Neřešila bych. Max. dávala víc svých fotek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3319
2.6.16 09:18

@BaraNem A proč to tak řešíš? Proč by ji měl mazat? On není svéprávný, aby si nemohl rozhodnout koho bude mít v přátelích? Asi nejsi její typ :nevim: A jestli je ti to protivné, tak tam prostě osobní fotky nedávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6756
2.6.16 09:23

Tak tam žádný fotky nedávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9832
2.6.16 09:25
@Tereza1986 píše:
Tak tam žádný fotky nedávej.

Přesně to mě taky napadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.6.16 09:25

No, asi se jí nelíbíš, tak tě nelíbítkuje. Nežij facebookem a máš klid. Úplně nechápu, jak tm lidi cpou tuny fotek a ještě hlídají, kdo dá like. I když ten výraz líbítkovat se hodí mnohem lépe k těmto aktivitám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.6.16 09:26

Ne, neřešila bych to, nemám páru, kdo mému manželovi „lajkuje“ fotky. Ale mám známou, která v den partnerových narozenin úzkostlivě sleduje, kdo mu přeje a pak se vyptává :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
2.6.16 09:27

Když dáváš fotku, je tam nastavení kdo chceš aby jí viděl a i kdo jí vidět nemá. Stačí jí tam napsat a ona to neuvidí. Taky si nastav aby tvoje fotky nemohli vidět přátelé přátel :) Já když dávám fotky, mám extra skupinu rodina, blízcí přátelé, a pak ti ostatní. Jakoukoliv fotku přidám a označím třeba jen rodinu, tak i když má ségra 100 přátel oni to vidět nemohou. Je to úplně jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
2.6.16 09:31
@jalemina píše:
Když dáváš fotku, je tam nastavení kdo chceš aby jí viděl a i kdo jí vidět nemá. Stačí jí tam napsat a ona to neuvidí. Taky si nastav aby tvoje fotky nemohli vidět přátelé přátel :) Já když dávám fotky, mám extra skupinu rodina, blízcí přátelé, a pak ti ostatní. Jakoukoliv fotku přidám a označím třeba jen rodinu, tak i když má ségra 100 přátel oni to vidět nemohou. Je to úplně jednoduché.

To je dobry :) :palec: ale nevim jestli se to da, kdyz ji zakladatelka nema v pratelich, at to zkusi :)
Na Fb meho pritele dala jeho byvala fotku s nima obema jeste za „starych cas“… v objeti. Bylo to trapny a pekne me to nastvalo, tak jsem ho pozadala, at ji napise, at ty fotky smaze a nedava dalsi. Tak mu odepsala, ze ok…ale ze jsem divna. :lol: :lol: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.6.16 09:33
@Londenite píše:
To je dobry :) :palec: ale nevim jestli se to da, kdyz ji zakladatelka nema v pratelich, at to zkusi :)
Na Fb meho pritele dala jeho byvala fotku s nima obema jeste za „starych cas“… v objeti. Bylo to trapny a pekne me to nastvalo, tak jsem ho pozadala, at ji napise, at ty fotky smaze a nedava dalsi. Tak mu odepsala, ze ok…ale ze jsem divna. :lol: :lol: :pocitac:

Když to nastaví jen pro rodinu nebo prostě nějaký vybraný okruh lidí, tak to nikdo další neuvidí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
2.6.16 09:34

Ja taky nehlidam kdo a co lajkuje, ale tohoto jsem si proste vsimla..nejde si nevsimout :D
Nebudu to nijak resit, jsem rada ze pritele mam a ze si ho ona nechala utect, to je jeji smula :P lajkama to nezachrani :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
2.6.16 09:35

@radkka Jojo, uz chapu :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.6.16 09:36
@Londenite píše:
@radkka Jojo, uz chapu :) :mavam:

Ale mám neodbytný pocit, že zakladatelka jí ráda vystaví sebe a jejich děti, aby holka věděla :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
962
2.6.16 09:37

Nesoustřeď se na to, nebo se z toho zblázníš. Buď tam ty fotky nedávej, nebo nesleduj co kdo kde. Buď máte ve vztahu důvěru nebo nemáte. :nevim: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama