Neustále motání hlavy po pádu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 21:38
Neustále motání hlavy po pádu

Zdravím, chtěla bych se na něco zeptat. Bylo září, když jsme byli na kolech a já ošklivě spadla tak z 2 metrů na hlavu a celým tělem na pokácený strom v lese. Podvrknute krční obratle a naražené, pohmozdene celé tělo atd… Problém je že vždy se mi motala hlava, ale po tomto pádu je to o hodně častěji… Třeba 10× za den… A už tomu jsou 3,5 měsíce a je to furt horší, přítel říká že se mu to zda čím dál tím horší… No… Co myslíte? Vím měla bych jít k doktorovi, ale bohužel čas je náš hlavní nepřítel… Děkuji za každou radu :( :( :think: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 13.01.19 21:44

Bude to pravdepodobně problém v krční páteři. Potřebujete magnetickou rezonanci páteře.

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 13.01.19 21:48

děláš si s prominutím prdel? Tak já ti povím, co to může být, může to být výduť v mozku. Právě jo diagnostikovali mé mámě, jde na operaci, výduť má na takovém místě, že to budou muset operovat otevřením lebky. A má přesně tyhle příznaky, motání hlavy, když se předkloní, je to horší, hlava se motá nárazově, někdy tak, že jde a najednou to s ní hodí do strany. Nemusím ti psát, co se stane, když takové aneurysma praskne a mozek zalije krev, že ne? Přestaň se blbě vymlouvat a bež k doktorovi.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 13.01.19 21:52

čas je náš hlavní nepřítel? 8o No snad budete mít hodně času potom na vozíčku nebo tak.. Né že bych vám to přála, ale to je zrovna špatná výmluva.. Zdraví je nejpřednější..

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44454 příspěvků 13.01.19 22:02
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se na něco zeptat. Bylo září, když jsme byli na kolech a já ošklivě spadla tak z 2 metrů na hlavu a celým tělem na pokácený strom v lese. Podvrknute krční obratle a naražené, pohmozdene celé tělo atd… Problém je že vždy se mi motala hlava, ale po tomto pádu je to o hodně častěji… Třeba 10× za den… A už tomu jsou 3,5 měsíce a je to furt horší, přítel říká že se mu to zda čím dál tím horší… No… Co myslíte? Vím měla bych jít k doktorovi, ale bohužel čas je náš hlavní nepřítel… Děkuji za každou radu :( :( :think: :think:

Zdravi snad na prvnim miste ;)

Predpokladam, ze po padu jsi u doktora byla a mela bys zajit zase. Co cekas za odpoved - radu :nevim:

Horká.cokolada
Povídálka 11 příspěvků 13.01.19 22:04

Byla jsi po pádu u lékaře?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:07

@Horká.cokolada
Ano byla jsem dvakrát, s tím že řekl že je vše v pořádku

Mala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 13.01.19 22:08

Co je proboha podvrtnutí krčních obratlů? To asi není ofiko diagnóza od lékaře co? Byla jsi vůbec po úraze někde na vyšetření?

KájaHvězdička
Stálice 51 příspěvků 13.01.19 22:09

Na nic nečekej a zajdi si tam zase. Budu Ti držet palce. :hug:

Mala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 13.01.19 22:10
@Anonymní píše:
@Horká.cokolada
Ano byla jsem dvakrát, s tím že řekl že je vše v pořádku

Ok, a u jakého lékaře? Kvůli motání hlavy bych zašla na neurologii. Pokud jsi u neurologa byla, tak zkusit jiného. Hlavně mu zopakuj, že se ti to po úrazu zhoršilo.

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 13.01.19 22:12

Jaké je to motání hlavy? Jakože nic a najednou se ti zatočí? Třeba i tak, že uděláš krok do strany? Nebo nemáš pocit, že by se třeba točily předměty okolo tebe? Když se ohneš a narovnáš, nehorší se to?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:22

@Mala.ještěrka
V nemocnici na urazovce a ano tohle je v oficiální zprávě :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:23

@terinka4444
Při čemkoliv a motá se mi hlava a ne okolí … Jakože ne přemety aale moje tělo, neumím to popsat :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 69423 příspěvků 13.01.19 22:28
@Anonymní píše:
@terinka4444
Při čemkoliv a motá se mi hlava a ne okolí … Jakože ne přemety aale moje tělo, neumím to popsat :think:

dobře, máš pocit, že se s tebou točí prostředí? Když se ohneš, jsi chvilku v předklonu a narovnáš se, tak se to zhoršuje?

AjaF
Kecalka 339 příspěvků 13.01.19 22:32

Není čas na hrdinství, běž k doktorovi co nejdřív.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >