Neustálé myšlenky na sex u panny

Anonymní
2.5.21 00:37

Neustálé myšlenky na sex u panny

Krásný den všem,

mám takový problém.
Je mi 19 let a jsem stále panna. Pravý vztah jsem nikdy neměla, nikdy jsem jej ale nevyhledávala, nechávala jsem to plynout. Vždy jsem ale snila o takové té romantice - rande někde v kině, procházky přírodou, květiny, čokoláda, 1. držení za ruce, 1. pusa a pak někdy třeba i ten 1. sex.. s postupem času, jak se nikdo v okolí neobjevil (nemám moc velké sebevědomí, ale nemyslím si, že jsem nějaká šeredná, prostě,,normalni’’ holka :D), tak jsem o tohle ztratila úplně zájem, mám pocit, že mi,,ujel vlak’’ a jsem proste strašně nadržená. Zavřu oči a jenom si představuju, jak se mě někdo fyzicky dotýká, nebo to děláme (i když bohužel nevím, jaké to je). Ale je to pořád, ať jsem více či méně zaměstnaná, pořád jenom sex sex sex. :oops:
Můj největší problém, proč si asi nemůžu najít vztah, je ten, že se mi obecně líbí muži, kteří jsou o něco starší (třeba 5-10-15 let) a ti moc s mladou být nechtějí. Mentálně se ale cítím mnohem starší, s vrstevníky si vůbec nerozumím.
Momentálně mi ty neustálé myšlenky na sex vadí, připravuju se na VŠ, ukončuju gympl a nedokážu se na nic soustředit :pocitac:
Další problem, který mám je ten, že se stydím za to býti stále pannou. Pokud si najdu vztah až na VŠ (což se asi stane), tak mám opravdu strach, že se na mě budou dívat skrz prsty. V mém okolí to velká část spolužaček ztrácela už na ZŠ, na gymplu už to pak byla samozřejmost.

Proto se Vás ptám, neexistuje nějaká,,babská rada’’ na snížení libida? Něco, co mě od těch myšlenek alespoň částečně osvobodí? A další dotaz, zda chlapy mají rádi panny? Nebo to vyloženě odpuzuje? :,(

Děkuju moc všem za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4928
2.5.21 02:45

Vlak uz ti ujel. Tyhle sladarny se delaji jako prvni lasky a ted chces proste oprcat. Jenze kdyz jsi panna, tak to neni jen tak nejaka prcacka, ale ta prvni. Ta nemuze probehnout jako nejaka rychlovka v aute nebo za barem. Doporucuji ti rozjet nejaky vztah pro zacatek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 02:50

Chce se mi tě obejmout, tohle jsem přesně zazivala. tak jsem prvnímu neřekla, že je to poprvé… Jako bylo to fajn, ale nedělej to, může se to vymstít. Já byla vybavena alespoň hrackama, úplně jata po sexu furt. Ale není pravda, že by jsi byla poslední devatenáctiletá panna.
A takhle pozvolna prostě začíná většina vztahů, je jedno kolik jsi měla partnerů.

• Citovat
  • Nahlásit
1256
2.5.21 03:52

Nemáš se za co stydět, že jsi v 19 panna. Není kam spěchat, pokud jsi nepotkala muže, který by stál za to, abys s ním cokoliv měla. Jsou tací, kterým je jedno, že jsi panna, ale můžeš najít i takového, který bude rád a bude si vážit toho, že je tvůj první a nejsi rozdavačná jako jiné. I ta romantika, kterou jsi si vysnila se ti může splnit, ale asi ne s někým, kdo by si s tebou chtěl jen užít. Na tvém místě bych nikam nespěchala a počkala na toho, se kterým i ta romantika proběhne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
2.5.21 06:40

Normální chlap bude spíš rád, že jsi panna.. Blbec ti řekne, ať to oddre někdo jiný.. Třeba.. Jinak nwm, proč mám pocit, že to není normální. Mi spíš nepřijde normální souložit ve 14, např.. A ještě se tím chlubit. Cosi na snížení libida? A co zkusit vibrátor? Ne všechny se zavádí, že :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
2.5.21 06:42
@Pavlik Morozov píše:
Vlak uz ti ujel. Tyhle sladarny se delaji jako prvni lasky a ted chces proste oprcat. Jenze kdyz jsi panna, tak to neni jen tak nejaka prcacka, ale ta prvni. Ta nemuze probehnout jako nejaka rychlovka v aute nebo za barem. Doporucuji ti rozjet nejaky vztah pro zacatek.

Tyhle sladarny se dělají u první lásky? Twl :mrgreen: :lol:.. Ne.. Tyhle sladarny jsou normální i u dalších vztahů, ne každý na to hned hupne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 06:50

Panna jsem byla do 21 a fakt mi nic neuteklo. A to mám teď sex hodně ráda a i s partnerem v posteli k sobě ladíme. Zkušenosti jsem nasbírala věkem. Kdo by se ti měl smát? Ty to budeš někde povídat? Jako jít s prvním, co se namane jen proto, aby tě defloroval, to podle mě není dobrá volba. Jinak si kup na netu různé hračky, můžeš trénovat a zároveň si udělat dobře. Je pravda, že když je žena neuspokojená, že je v nepohodě a třeba se špatně soustředí. Jinak si nemyslím, že by vyšší věk u partnera měl být překážkou ve smyslu, že jsou hůře dostupní. A z mého pohledu důležitá věc - antikoncepce! Chceš jít na vysokou a nemáš žádné zkušenosti. Vysokou si můžeš sice dodělat i s miminem, ale sbírat sexuální zkušenosti je lepší bez dítěte.

• Citovat
  • Nahlásit
785
2.5.21 06:51
@Anonymní píše:
Krásný den všem,

mám takový problém.
Je mi 19 let a jsem stále panna. Pravý vztah jsem nikdy neměla, nikdy jsem jej ale nevyhledávala, nechávala jsem to plynout. Vždy jsem ale snila o takové té romantice - rande někde v kině, procházky přírodou, květiny, čokoláda, 1. držení za ruce, 1. pusa a pak někdy třeba i ten 1. sex.. s postupem času, jak se nikdo v okolí neobjevil (nemám moc velké sebevědomí, ale nemyslím si, že jsem nějaká šeredná, prostě,,normalni’’ holka :D), tak jsem o tohle ztratila úplně zájem, mám pocit, že mi,,ujel vlak’’ a jsem proste strašně nadržená. Zavřu oči a jenom si představuju, jak se mě někdo fyzicky dotýká, nebo to děláme (i když bohužel nevím, jaké to je). Ale je to pořád, ať jsem více či méně zaměstnaná, pořád jenom sex sex sex. :oops:
Můj největší problém, proč si asi nemůžu najít vztah, je ten, že se mi obecně líbí muži, kteří jsou o něco starší (třeba 5-10-15 let) a ti moc s mladou být nechtějí. Mentálně se ale cítím mnohem starší, s vrstevníky si vůbec nerozumím.
Momentálně mi ty neustálé myšlenky na sex vadí, připravuju se na VŠ, ukončuju gympl a nedokážu se na nic soustředit :pocitac:
Další problem, který mám je ten, že se stydím za to býti stále pannou. Pokud si najdu vztah až na VŠ (což se asi stane), tak mám opravdu strach, že se na mě budou dívat skrz prsty. V mém okolí to velká část spolužaček ztrácela už na ZŠ, na gymplu už to pak byla samozřejmost.

Proto se Vás ptám, neexistuje nějaká,,babská rada’’ na snížení libida? Něco, co mě od těch myšlenek alespoň částečně osvobodí? A další dotaz, zda chlapy mají rádi panny? Nebo to vyloženě odpuzuje? :,(

Děkuju moc všem za odpovědi :srdce:

Babskou radu nemám (kupodivu) :D
Ale pár od chlapa bych měl… Nevidím problém, jedtli chceš romantiku, procházky, držení za ruce. Jen je třeba najít kluka, co to vidí podobně. Nevidím problém ve starším chlapovi, většina chce mladší holku, nevím, kde jsi přišla na to, ze s mladší být nechtějí. Nevidím problém ani v tom, že jsi panna. Jediný problém bude najít toho pravého, co to všechno splní a ještě se ti bude líbit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 06:55

Asi ti to nepomůže, ale zažívám teď to stejné. Bude mi za nedlouho 20. Ukončuju gympl, dělám přijímačky, stresu nad hlavu, ale pořád sním o tom mít vztah a zažívat přesně to, co píšeš. Taky jsem nikdy nikoho neměla.. nejdřív jsem nevyhledávala, a pak jsem vlastně zjistila, že nemám moc, kde se seznámit. U jednoho kluka jsem nepochopila to, že by to se mnou mohl myslet vážně a od té doby jsem z toho úplně v kelu, protože jsem do něj zamilovaná a on už samozřejmě nic nechce. Že jsem panna, to si moc divně nepřipadám. Vlastně si říkám, že slušnýmu klukovi to jednou vadit nebude :) ale… chybí mi láska, a to fakt hodně. Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
1159
2.5.21 07:07

Tak ono tohle všechno dělá i to jaro, i když je letos takové frigidní.
Až se to teď uvolní, tak se to seznamování určitě taky pohne k lepšímu.
Zkusily jste seznamku? Ne abyste skončily hned s tím prvním v posteli, ale teď se dá už i hezký randit venku, koupit u okýnka nějaké pití a poznávat nové lidi. Zkuste to. Ale chce to vytrvat. Třeba až to desáté rande bude úžasné a skvělé. Berte to jako trénink a sbírání zkušeností se seznamováním. Kamarádka našla manžela až na 43. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 07:16

@Magical-eyes o seznamce jsem uvažovala, ale nevím jakou slušnou, vůbec se v tom nevyznám a taky se bojím reakce okolí..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 07:32

Půjdeš na vysokou, do úplně jiného prostředí…Spousta mladých lidí, příležitostí k seznámení. Doufám, že brzy bude po Covidu a že se svět vrátí do starých kolejí. Vůbec si nedělej nervy z toho, že jsi panna. Na gymplu vás bude 100% mnohem víc, jen to každý neřeší nebo neřekne. Já byla v té době taky a zdaleka ne jediná. Za mně lepší než těhotná patnáctka, dvacítka s nedodělanou školou :kytka:
Romantiky se určitě ještě dočkáš, nic není ztraceno.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.21 07:56

V tomhle věku je naprosto normální být takto “nadržená/ý” a toužit po vztahu a romantice. Mají to tak holky i kluci. Vždyť jsme na to biologicky nastavení. A co se týče chlapů a panen - nevím, proč by to mělo nějakému, který to s tebou myslí alespoň trochu vážně vadit, naopak. Ti, kteří nemusí panny, to jsou většinou klátiči, které zajímá jen sex a chtějí zkušenou, co v posteli něco předvede. Zamilovanej kluk tohle nutně nepotřebuje a rád to s tebou bude společně objevovat. Takže se vůbec neboj :palec: PS: Času máš dost, panna v 19 letech není nic extra neobvyklého.

• Citovat
  • Nahlásit
62233
2.5.21 08:34
@martina.se píše:
Tyhle sladarny se dělají u první lásky? Twl :mrgreen: :lol:.. Ne.. Tyhle sladarny jsou normální i u dalších vztahů, ne každý na to hned hupne :think:

tyhle sladarny se dělají v každém veku a ani když se na to driv hupne to nijak neovlivni.
Sex neznamená konec sladaren, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
2.5.21 09:37

V 19 se snad nemusis stydet, ze jsi panna. Navic dnesni chlapci sedi radeji u PC her, nez aby se seznamovali, urcite nebudou prekvapeni, ze je nekdo v 19 pannou. Mam synovce, kteremu je 21 a jeste nebyl s holkou ani na prochaze nebo v kine, natoz sex. Kdyby ti bylo 23 nebo 25, tak bych chapala tve pocity, ale v 19? Fakt kazdy nesoulozi od 15 let.
A ke zkusenostem - to, ze nekdo mel xx partneru nebo ma sex xx let z nej automaticky nedela lepsiho milence/milenku. To vidic casto na emiminu, kdy si lide s detmi po nekolika vztahu stezuji, ze protejsek na sex vubec neni nebo je v sexu nemozny. Opravdu to neni o tom, kdy zacnes a kolik budes mit partneru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat