Neustálé nachlazení kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 13.04.18 22:59
Neustálé nachlazení kojence ?

Ahoj holky prosím o rady, malý už od narození (nyní má 1,5 měsíce) má pořád rýmu, bylo to horší kdy zvracel i hleny dostal pamycon kapky a zlepšilo se to dle stěru z nosíka bez nálezu, potom ale stále má takovou občasnou rýmu jeden den je to horší jeden den lepší občas i tak chrčí a poslední týden se k tomu přidalo i občasný zakašlání asi třikrát denně většinou po jídle ( tak jestli se vrací mléko?, ale zas emi přijde, že je to vždy spojení když začne dýchat přes nos) odsávám dvakrát denně vysavačem kapu libenar nebo mu spíš vyplachuju ten nosa na doporučení mudr se snažím hodně větrat a chodit s malým ven, byla jsem v pondělí zase u mudr, poslouchalo ho, dívaal se do krku vše v pořádku, říkala, že se nemusím bát a že na určení alergie je brzy… ale mě to stejně trápí ráno vždy hodně dýchá přes nos a včer taky něco vysajem a občas fakt chrhle jako starý chlap… nemuže to být vážně nějaká alergie nebo snad astma? A neměla by mě s tím doktorka někam poslat? Je pravda, že přítel se budí taky každá ráno ze zacpaným nosem má prostě horší sliznice vždy když se vyvětrá je to pak ok, tak že by to měl po něm? :think: Prosím poradte jsem z toho nervozní, že to vlastně podle mudr nemůžu moc njak řešit navíc se bojímtoho, že nás brzy čeká první očkování a s rýmou i když nejspíš ne infekční mám o to větší strach… :( :(

Reklama

Reakce:

Adun
Povídálka 48 příspěvků 13.04.18 23:26

Tak nase mala v romhle rezimu jede uz pul roku… pry z toho vyroste a pry taky muze mit velkou nosni mandli (ano, uz od narozeni).

hulala
Kecalka 338 příspěvků 14.04.18 00:21

Já mám taky doma chrochtu :lol: tolik bych neodsavala, může to být kontraproduktivní a více tvořit hleny, názory se na to různí. Já to nijak neřeším, kapucí preventivně vincentku, odsaju hjednou za čas a Toť vše

beruska9
Extra třída :D 10243 příspěvků 14.04.18 00:56

Novorozenci nekdy chrchlou a nemusi mit ani rymu ani nic, vyrostou z toho. Myslim, ze je predcasne panikarit :hug: Vetrat, zvlhcovat, neprehanet s odsavanim, to souhlasim s @hulala, muze to ty sliznice zbytecne vysusovat. At je brzy lepe :hug:
(Jinak ze se tak blbe ptam, pres co by mela mimina dychat? Uz vidim druhou diskusi s komentari, ze „mimino dycha pres nos“…jak jinak by melo dychat? :think: )

Heivka
Závislačka 2807 příspěvků 14.04.18 03:50

Malé děti občas chrochtají, může to být i teplotou v místnosti, mě syn chrochtal dokud neopadla letní vedra a v ložnici na spaní nebylo pod 20 stupňů. Dost pomáhá eukalyptový olej, já ho kapu na kousek látky, který mám pověšený na klice u okna (takže co nejdál od postele co to v místnosti jde). Může to být reflux, to se dá poznat snadno, když po krmení nebo při velkém chrochtání přičichnete k dechu, tak vrácené šťávy jsou velmi ostře kysele cítit (jako když se zvrací s prázdným žaludkem).

Tesssa23
Stálice 51 příspěvků 08.05.18 12:11

Diteti se mozna spatne dycha v nevyvetrane mistnosti a nebo v mistnosti, kde je moc teplo. Idealni teplota pokoje, ve kterem deti spi, ma byt kolem 20ti stupnu.
Taky by se nemelo dite prehnane oblekat, kdyz je teplo, rychle se zpoti a z toho muze byt nachlazene.Kdyz je diteti teplo, zjistite tak, ze mu sahnete vzadu na krk, jestli se nepoti.
Muze to byt tento problem a nebo jeste neco jineho, tak zkuste zatim vyloucit jednodussi moznosti.

snažillka
Povídálka 29 příspěvků 09.05.18 09:43

Tak jsem si u mudr opět vydupala stěry a ted mu tam vyšel stafylokok, takže je to jasný ještě, že tak, jinak by ho snad s tím stafylokokem byla schopná i naočkovat :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama