Neustále nafouklý močový měchýř

Anonymní
29.6.21 14:16

Neustále nafouklý močový měchýř

Dobrý den,

chtěla jsem vás poprosit o radu a vaše zkušenosti co s tím dělat nebo co se jste dělali?

Mám už asi tři měsíce problém, že chodím každých 20-30 min na záchod a hlavně mě neustále močový měchýř bolí a hlavně mám pocit jak kdybych tam měla nafouklý míč a je to dost nepříjemné. Byla jsem u doktora který mi předepsat na půl roku antibiotika Furolin, ale vůbec to nezabírá. A když někam jedeme, tak neustále vyhledávám záchod, už mě to nebaví a potřebuji to nějak řešit, protože se chceme začit co nejdříve snažit o miminko.

Děkuji moc za vaše rady 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
461
29.6.21 14:21

Můžeš mít tzv. dráždivý měchýř, zkus praktika poprosit o zadanku na urologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
29.6.21 14:22

Jestli máš moč negativní, nemá cenu brát dlouhodobě antibiotika, hlavně když nepomáhají
Urolog - cystoskopie, muze byt zúžená trubice a moč tam zůstávat
Přípravky: dynové tablety, Blokurima… Co nabízí lékárny
Je potřeba to vyřešit před otěhotněním. Pak dochazi ke stlačování měchýře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 14:39

Pokud není prokázán chronický zánět měchýře, tak ještě gynda (různé cysty atp) a pak možná i gastro (může být problém ve střevě). Jestli je prokázán chronický zánět měchýře, pak ber dlouhodobě ten furolin dál, + Utipro (pokud ten zánět působí e-coli), nebo + urivac + manozu. Později může i pomoct milgama na regeneraci nervíků.
Jen k té moči, já zažila bakterku moči čistou a na gyndě pak masivní streptokok. Přitom zlobil jen močák.

• Citovat
  • Nahlásit
4100
29.6.21 17:24
@Anonymní píše:
Dobrý den,

chtěla jsem vás poprosit o radu a vaše zkušenosti co s tím dělat nebo co se jste dělali?

Mám už asi tři měsíce problém, že chodím každých 20-30 min na záchod a hlavně mě neustále močový měchýř bolí a hlavně mám pocit jak kdybych tam měla nafouklý míč a je to dost nepříjemné. Byla jsem u doktora který mi předepsat na půl roku antibiotika Furolin, ale vůbec to nezabírá. A když někam jedeme, tak neustále vyhledávám záchod, už mě to nebaví a potřebuji to nějak řešit, protože se chceme začit co nejdříve snažit o miminko.

Děkuji moc za vaše rady 😊

Ahoj, trochu se divím, že ti Dr, předepsal rovnou Furolin, bral ti alespoň moč? Já mám taky podobný problém, mívám pořád záněty močáku, ale i když žádný nemám, tak se mi pořád chce na wc, mám taky pocit, jako kdybych močák měla nějaký nafouklý… Já se tedy léčím na urologii, brala jsem asi patery léky na hyperaktivní močový měchýř, ale nic mi nezabralo. Vloni jsem měla jít na aplikaci botulotoxinu do močového měchýře, ale kvůli Covidu z toho sešlo. Určitě by ti měli udělat kultivaci, cystoskopii ev. urodynamiku. Já na tom všem byla opakovaně. A i to gynekologické vyšetření, které je tu zmiňováno. Jinak já Furolin brala půl roku, když jsem měla těžká zánět ledvin, tak po něm a pak když jsem byla zacévkovaná, ale jinak mi to přijde na nic ho jen tak brát, když nejsi podrobně vyšetřená. Objednej se určitě na urologii, držím palce, je to hrozně nepříjemné, já mám zmáknutá všechna wc po celé Praze a i se bojím chodit ven, teď jsem třeba jela busem a uvízli jsme v zácpě a já myslela, že mi močák praskne a to jsem předtím před necelou hodinou byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat