Neustále negativní ovulační testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 10:14
Neustále negativní ovu testy

Ahoj je tu někdo kdo měl neustale negativni ovulacni testy a presto ovulace byla a otehotnela? Uz druhy mesic mam porad jen negativni ovu testy nikdy sem nemela pozitivni ale podle BT to vypada ze by byt mela. Uz me to stve a testy uz pouzivat nebudu..

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reakce:
elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.09.18 10:29

Já na ovu testech měla testovací čárku sotva viditelnou a ovu jsem měla. BT jsem neměřila.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 07.09.18 10:31

Opravdu se může stát, že nezachytíš ten vzestup hormonů testem. Více žen tuto zkušenost má, přitom prokazatelně ovulují. Zaměřila bych se na měření BT, ta ukáže více. Můžeš sem pak hodit i tvé křivky a mrkneme na to.

KlarkaK
Závislačka 3345 příspěvků 7 inzerátů 07.09.18 10:57

@elena.78 mam stejnou zkusenost…2× jsem otehotnela behem prvniho mesice. Podle popisu vyrobce test negativni, ale jakmile se carka objevila (byt slabsi nez ta kontrolni) tak jsem vedela ze ovulaci mam…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 11:02

U me taky nefungovaly a ovulaci jsem mela. Otehotnela jsem i pres negat.ovul.testy. A to hned prvni mesic u obou deti. Merila jsem i bazalni teplotu a ta mi ovulaci potvrdila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 11:02

Díky moc za odpovědi bylo mi to divné ze nikdy nebyl test pozitivni :)

kadlina
Neúnavná pisatelka 17249 příspěvků 07.09.18 11:06

Tak pokud neděláš ovulační testy alespoň 2× denně, tak to vůbec nemusíš zachytit. Může být rychlý vzestup a rychlý pokles hladiny hormonů, že to test ani nezachytí.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.09.18 11:17

Vzhledem k tomu, že si měříš BT a víš, že ovulace proběhla, tak se Tě to netýká, ale někdy může dojít i k anovulačnímu cyklu. Více zde: http://www.rodicka.cz/…acni-cyklus/

Zupina
Kecalka 487 příspěvků 08.10.18 12:01

Tak jsem na tom stejně a děkuji za uklidnění už jsem si říkala že je něco špatně nebo sve tělo nechápu. Ovu testy dělám od 9 DC a pořád je tam jen 1 čárka jen 1× tam byl duch. Ovulaci dle „kslendare“ jsrm měla mít teď v sobotu 6.10.ale test byl opět negativní a ani žádné jiné příznaky ovulace nebyli. Až dnes mě bolí pravý vaječník až to v něm řeže. Včera už jsem si test nedělala říkala jsem si když nebyl v sobotu ani duch tak další udělám až v pondělí. Myslíte tedy že bych mohla mít dnes ovulaci? Bolení bricha bývá před nebo po probehnuti ovu? Zkusím dnes zase test ale moc tomu už nevěřím

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.10.18 16:27

Já myslím, že to řezání ve vaječníku je ovulka.

elena.78
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 08.10.18 16:29

Moje kámoška pozná, že má ovulku, když je ehm.. ehm… sexuchtivá :lol:

Zupina
Kecalka 487 příspěvků 08.10.18 22:09

Hihi tak včera i předevčírem jsem též byla sexuchtiva ???? ale dnešní ovu test opět jen s 1 čárkou tak nevím přitom břicho mě bolelo celé dopoledne a ještě i trochu teď navečer. Asi mi nezbude než opravdu měřit teplotu, abych zjistila zda ovuluji, i kdyz si to tedy neumím představit při mém nepravidelném vstávání a chození na WC v noci a nad ránem :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >