Neustále nespokojená a řve, je to normální?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.21 12:08

Neustále nespokojená a řve, je to normální?

Asi před měsícem se stal z mojí relativně klidné 9m dcery ďábel a já začínám mít taky všeho dost. Je to normální pro toto období nebo se něco děje? Samozřejmě sem tam řvala vždy, ale poslední dobou je to fakt děs. Už jak ráno vstane, tak hned brečí. Neustále brečí, někdy téměř kontinuálně. Tytam jsou chvíle, kdy si spokojeně hrála na podlaze s hračkami. Od té doby, co umí lézt, je to hrůza. A to jsem si myslela, že to bude právě lepší, že si doleze k tomu, co jí zajímá. Stalo se z ní nedoložitelné mimino, hlavně po ránu ji mám třeba dvě hodiny na ruce, při každém pokusu o položení hysterický záchvat. Někdy ale řve i při nošení. Hračky jí nebaví, ani improvizované hračky jí nebaví. Pomalu to přestávám dávat. Co to je? Přejde to? Nějaká rada? Trochu lepší je to v nosítku venku, na zahradě venku taky chvíli vydrží v klidu, ráda se staví na gauči a chodí kolem opěrky, ale to zas já nic neudělám. Dále jí baví to, co jí moc dovolit, takže zdroj řevu- olizovat klíče, jíst hlínu z květináčů, úprk k elektrickým zásuvkám, byť zajištěným, atd. Kočárek mi bojkotuje, ječí, skáče z něho za jízdy a z těch kšand se vyvléká. Na záchod si nedojdu, z toho jekotu mě bolí hlava a někdy jsem už celkem protivná. Je to normální vývoj nebo jí něco může být? Jestli to je období y tak to nějak přežiju, ale mám strach, abych něco nedpocenila. Moc nejí, měli jsme problémy s přibíráním, ale to se už zlomilo a nabírá postupně zpět. Taky jí teda rostou zuby, jeden se už vyklubal, druhý se klube právě teď..jednou jsem jí zkusila dát paralen, že třeba jí fakt bolí ty čelisti, a bylo to bez efektu, řvala dál. :nevim: Já už fakt nevím. :zed: Poslední asi tři týdny jsem někdy na vyskočení z okna. Alespoň že spí dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9739
16.9.21 12:21

Podle mě buď separační úzkost nebo zuby, nebo oboje, ono to k sobě asi i patří. Přejde to a bude líp. Nejlepší obložit dítě, zakázanýma´ hračkama, které ale neublíží, takže různě naplnit petky vodou třeba, dobře zavřít a tak…s tim se děti zabaví líp než s hračkama. No a vydržet, nedělat si žádný plány na extra vaření, řešit jen to nenutnější…to se usadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
16.9.21 12:29

Už tak v půlce čtení jsem si říkala jestli to nejsou zuby, pak jsem se dočetla že rostou :D Podle mě to bude ono. Taky máme taková období když roste zoubek, někdy je to lepší a někdy horší, někdy dlouhé a někdy kratší… Ale opravdu jak je protivná, řve a nejde ani na chvíli odložit, tak se dřív nebo později ukáže zub. Takže neboj, je to jen období které přejde - aspoň na chvíli… Buď ráda že ti aspoň dobře spí, co já bych za to dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat