Neustále nevolnosti během 1.trimestru

5
30.1.21 19:59

Neustále nevolnosti během 1.trimestru

Ahoj holky,
jsem v 11tt a od 6tt trpí neustálými nevolnosti. Denně jsem zvracela i 15krát. A bylo jedno zdali jsem něco snědla nebo ne.

Momentálně zvracím už jen po jídle (cca 4krát). Ale i tak je to hodně nepříjemné.

Nemáte někdo nějakou radu? Nechci do sebe cpát prášky ani jiné chemické věci.

Jinak jsem za ten měsíc zhubla 10 kilo, ale miminko je v pořádku.

Díky za jakoukoliv radu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21099
30.1.21 20:14

Vydržet, můžeš vyzkoušet zazvorova lizatka, ta mi občas pomohla a taky ledová cola. Mě takhle bylo zle cele těhotenství :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
30.1.21 20:16

Nezkusila si ty lizatka z lekarny? Jsou myslim zázvorova.
Taky asi pij mineralky, at doplnis mineraly. Mozna bych zkusila i kulisek z lekarny, ten se dava detem, kdyz hodne vraci, kvuli ztrate tekutin.
Jinak musis vydrzet, snad to brzy povoli. Me obe těhotenství bylo mizerne asi do 14.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
30.1.21 20:23

Mě třeba ty lízátka a cola naopak dělaly strašně špatně, celkově sladký a zázvor jsem prostě nemohla. Teď jsem 15tt, je to o trošku lepší, ale furt nic moc. Radu nemám, mě nepomohlo a nepomáhá absolutně nic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
30.1.21 20:55

Zkoušela jsi antimetil? Ten je přírodní a docela mi pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
30.1.21 21:24

@malaloui jsem teď skoro 13 tt a holky musím zaklepat 😁mě je stále fajn.. Ale někdo říkal o těch lízátkach že pomáhají a minerálky piju celé tehu a je mi hej 🙂 🍀tak vám přeji to samé ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 22:24

Já tě asi nepotěšim. Jsem 38tt a od zhruba 6tt zvracim denně. Nic nepomáhá. Navíc po tom 20 (25?) tt, kdy mimčo tlačí na žaludek a neustálým zvracení mě neskutečně začala pálit žáha. Takže zázvor i v nepatrným množství na ten podrážděnej jícenej byl ještě horší. Plus cokoli kořeněného atd. Za mě můžu na tu žáhu určitě doporučit prášek z červeného jilmu, fakt zabírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
30.1.21 22:35

Colu v tehotenstvi fakt ne. Lizatka zazvorova jsou fajn, a ty mineralky nesycene at nema mimi hned koliky po narozeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
30.1.21 22:36

Me na paleni zahy pomaha studeny mliko z lednicky nebo suchej chleba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
30.1.21 22:44

@AnonymK94 ahoj, taky jsem trpěla nevolnostmi do konce 1. trimestru. Jednou jsem zvracela tolik, že mi dělala zle i voda. Šla jsem do nemocnice, kde mě hospitalizovali a dali mi kapacku. Hodně mi pomohla. Pak mi bylo zle jen občas. Nakonec to zmizelo a přímo jsem žrala na co jsem měla chuť 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7474
30.1.21 23:19
@Renca8 píše:
Colu v tehotenstvi fakt ne. Lizatka zazvorova jsou fajn, a ty mineralky nesycene at nema mimi hned koliky po narozeni

Pokud ji pomuze, tak po lzickach, douskach muze. Nedelejme z toho zase vedu. A kde jsi dosla na koliky po mineralkach v tehotenstvi? 8o

@Renca8 píše:
Me na paleni zahy pomaha studeny mliko z lednicky nebo suchej chleba

Mliko je chvilkovy, pak to byva jeste o to horsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
31.1.21 08:47

@Kriss Tina lízátka i Colu jsem zkoušela. Bohužel nejsem na sladké, takže mi to ještě víc podráždilo žaludek…

@Rive antimetil jsem zkoušela. Ale také bez úspěchu. Gynekoložka mi předepsala Torecan. Měla jsem jeden ráno a dva dny jsem nespala. Plus jsem měla hnusný vedlejší účinek.

@Barry1997 v této době se mi na kapačky moc nechce. Zatím jsem ještě Covid neměla a kdybych strávila nějaký čas v nemocnici, tak ho určitě chytnu. A bojím se, jak by na to reagovalo miminko. Takže co to jde, tak se kapačkám bráním.

Každopádně všem děkuji za podporu. Vím, že je nás takových víc a se všemi soucítím.

Čert vem, jak mi je. Spíš mám strach o mimo, když nejsem schopna do sebe dostat žádné vitamíny. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
31.1.21 08:49
@AnonymK94 píše:
@Kriss Tina lízátka i Colu jsem zkoušela. Bohužel nejsem na sladké, takže mi to ještě víc podráždilo žaludek…

@Rive antimetil jsem zkoušela. Ale také bez úspěchu. Gynekoložka mi předepsala Torecan. Měla jsem jeden ráno a dva dny jsem nespala. Plus jsem měla hnusný vedlejší účinek.

@Barry1997 v této době se mi na kapačky moc nechce. Zatím jsem ještě Covid neměla a kdybych strávila nějaký čas v nemocnici, tak ho určitě chytnu. A bojím se, jak by na to reagovalo miminko. Takže co to jde, tak se kapačkám bráním.

Každopádně všem děkuji za podporu. Vím, že je nás takových víc a se všemi soucítím.

Čert vem, jak mi je. Spíš mám strach o mimo, když nejsem schopna do sebe dostat žádné vitamíny. :roll:

O miminko se neboj. Ono vysaje všechny tvoje zásoby :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
31.1.21 21:26

Ahoj :) já jsem v 7 tt a mám každodenní nevolnosti :/ sice nezvracím, ale trvají celý den. Mám trochu strach o miminko, protože nejsem schopná do sebe nic dostat a když už tak jediné co mi trochu pomáhá je vždy něco sladkého (např. sušenky, ovoce, jogurt, kuličky s mlékem, apod…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat