Neustále ponižovaná od partnera

Anonymní
17.9.20 22:51

Neustale ponizovana od partnera

Mila devcata..je to takove to chytre ponizovani..nic agresivniho..nebo sprosteho…
Partner si tak moc rad na me vylejva zlo…priklad. venku prsi…on je 5 km odemne..zavola a rikam „prsi taky u Vas“?on pry ze u nich neprsi..ze lzu..ze u nich pada jen par kapek…takove blbosti…to jsou. Bohuzel vzor jeho chovani okoukal nas syn..ktery mi prestal poslouchat/4rok/ protoze tatku vidi cca 1 hodinu denne a je pro nej 1.Bohuzel ja jsem odstavena na druho nebo 10 kolej…Citim z nej, ze ma ke me uplne odpor…kdw muze mi srazi..neustale moralizuje..jen odstekava.. :? neumi normalne komunikovat.Rad ze me dela hloupou. Ja ho mela.moc rqda..ale posledni dobou mam z nej zdravotni problem…chybi mi muj osobni zivot…ten hezkej naplnenej…kdy vite, ze vedle sebe mate muze a muzete se na nej spolehnout.Ten vztah mi uplne nici…z druhe stran malej na nej ceka kazdy den…nebydlime spolu…on prijde..v :P e jde do meho baracku…lehne si do me loznice..kolikrat ani neodpovi na pozdrav..nemam na nej mluvit…da mi ultimatu…trebas muzes na me mluvit az za 8 minut…pak prohodi par ustepacnych vet a zase nic…holky jawm s nim 10 let..posledni 5 let je to v teto podobe…a zhorsuje se to…kolikrat si preju aby uz nikdy neprijel…komunikace..promluvq s nim je uplne zbytecna…to uz jsem zkousela 100000000×

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3754
17.9.20 22:57

No tak nebydlíte spolu, otce dělá jen na hodinu denně a vlastně už bys byla spokojenější sama než s ním… Co bys chtěla za odpověď, vždyť ji znáš. Rozvod a kluka ať si bere na víkendy, bude to stejné jen bez ponižování…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14434
17.9.20 22:58

No řešení je prosté.

Řekni mu - jsi debil, chováš se ke mě jako ke kusu hadru, už nejezdi, nikdy - tohle je konec.

Další variantou, pokud si na to netroufáš přímo, je mu to napsat a posléze ho zablokovat.

Podle toho co píšeš, tak tě nedrží ve sklepě, takže to prostě ukonči, posléze si srovnej psychiku, sebevědomí a sebeúctu a příště prostě nedovol aby se k tobě někdo takhle choval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 23:01
@Ou píše:
No řešení je prosté.

Řekni mu - jsi debil, chováš se ke mě jako ke kusu hadru, už nejezdi, nikdy - tohle je konec.

Další variantou, pokud si na to netroufáš přímo, je mu to napsat a posléze ho zablokovat.

Podle toho co píšeš, tak tě nedrží ve sklepě, takže to prostě ukonči, posléze si srovnej psychiku, sebevědomí a sebeúctu a příště prostě nedovol aby se k tobě někdo takhle choval.

Dekuji moc..to chovani je mazec…dnes jsem ho pustila do handsfree..byla u me kamaradka..vzd pred lidma se ke.me choval neutralne-nebo nijak…dnes kdyz slysela jeho slova jen polkla…na prazdno

• Citovat
  • Nahlásit
1116
17.9.20 23:15

Synovi bych tátu nebrala ale jasně si stanovila pravidla. Přijde si k tobě, lehne do tvé postele??? Když spolu nebydlite? Neexistuje. Vzchop se, bouchni do stolu, ukaž mu, že jsi silná ženská a nenecháš ho aby se po tobě vozil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
18.9.20 00:14

Není to ani manžel ne? Tak je to jednodušší.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8080
18.9.20 00:36
@Anonymní píše:
Dekuji moc..to chovani je mazec…dnes jsem ho pustila do handsfree..byla u me kamaradka..vzd pred lidma se ke.me choval neutralne-nebo nijak…dnes kdyz slysela jeho slova jen polkla…na prazdno

Asi chceš, aby tě tu všichni litovali, ale toho se nedočkáš.
Kdybys bydlela s ním, neměla prachy, nedokázala se odstěhovat, tak snad i chápu, ale takto???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23531
18.9.20 01:12

Počkej, a on je teda synův táta? A nebydlute spolu? Asi tomu úplně nerozumím. Jinak nenech se ponižovat od chlapa, už vůbec ne, když s tebou nežije a přijde se sem tam vyspat, jestli to chápu správně teda…
Trvá to už pět let? Svatou trpělivost máš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5083
18.9.20 05:39

5 let se chová jako hajzl, klukovi jsou 4 roky. Kdo si dobrovolně toto zařídil? Ty sama.. :roll: :nevim: Všechno je to jen na tobě, jak si to zařídíš dál. On asi sám od sebe se k tobě slušně chovat nezačne.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
18.9.20 06:21

Nezlob se, ale takový chlap by do mého baráčku už chodit automaticky nesměl… ;) Když si to necháš líbit, těžko radit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
18.9.20 07:30

Chova se k tobě tak jak mu sama dovolis, vlastně oba dva. Staryho asi už nepredelas, toho bych kopla do zadku a syna ať si bere k sobě a malýho bych srovnala raz dva, že tak teda tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24998
18.9.20 08:05

A vy jste jako spolu ve vztahu nebo od sebe nebo jak to máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1719
18.9.20 08:10

Jste spolu 10 let a nebydlíte spolu, nevzali jste se, dítě byla očividně buď nehoda nebo aby tě umlčel.
Vyměnit zámky, pokud má klíče. A syna mu dát oblečeného na procházku před dveře, ať ho do hodiny vrátí. Abys náhodou neměla pocit, že mu bereš tátu (táta mu bere tátu).
Platí ti na něj vůbec? Ty máš tak nízké sebevědomí, že tohle snášíš.
Věř mi, opravdu je lepší být sama, než toto (takhle jsi totiž taky sama, ale s bonusem urážek).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
18.9.20 08:26

Dobře zařízené to má chlapec - otcuje hodinu denně, pak se rozvali v posteli, asi i večeři a sex dostane a pak jde dom. Tobě to nepřišlo divný si pořídit dítě, když tě uráží a nechce s tebou bydlet? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama